Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост SwedeN
Крауч номер 2. Само дето Краучи вкарваше 3 пъти повече

 

Много е зле, даже и от Валенсия го изгониха.Трябва ни класа в атака, а не поредния Мориентес, Белами или Крауч.Якуинта е човека.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Manikyan
Много е зле, даже и от Валенсия го изгониха.Трябва ни класа в атака, а не поредния Мориентес, Белами или Крауч.Якуинта е човека.

 

Абе от към нападател сме си перфе. Торес, с първа смяна талантливия Нгог. А в школото имаме Крищиан Немет... За система 4-2-3-1 е бон.

 

Крила ни трябва! Моя любимец е Тео Уолкът, но за всеобщо съжаление няма да дойде при нас, а ще си остане гуунър за много време :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird
Много е зле, даже и от Валенсия го изгониха.Трябва ни класа в атака, а не поредния Мориентес, Белами или Крауч.Якуинта е човека.

Абе Суидън, хем негодуваш(меко казано), че Бабел трябва да играе нападател, хем търсиш нападатели другаде, нещо не мога да я разбера тая твоята логика. Как искаш да се дава шанс на холандеца в атака, като ти сам търсиш други варианти. Защо не искаш Бабел да бъде тоя нападател, за който всички пишете, че се нуждаем, а финансите да се съсредоточат в по-малко на брой играчи, като по този начин, те ще бъдат и по-качествени.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SwedeN
Абе Суидън, хем негодуваш(меко казано), че Бабел трябва да играе нападател, хем търсиш нападатели другаде, нещо не мога да я разбера тая твоята логика. Как искаш да се дава шанс на холандеца в атака, като ти сам търсиш други варианти. Защо не искаш Бабел да бъде тоя нападател, за който всички пишете, че се нуждаем, а финансите да се съсредоточат в по-малко на брой играчи, като по този начин, те ще бъдат и по-качествени.

 

Няма да има нищо по-хубаво от това Бабел отново да започне да играе като нападател вместо да му се пилее таланта по лявото крило, но нали се сещаш от кой зависи ?Така като гледаш ситуацията в клуба мислиш ли, че Бабел ще бъде нападател първа резерва на Торес ?Аз гледам реално на нещата.Ако зависи от мене съм с две ръце за това холандецът да се върне на старата си позиция от Аякс и Холандия, а бюджета да се съсредоточи върху двата фланга, но не бих казал, че ще се случи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост TpuoHa
Кинг Кени МЕНАДЖЕР. :doubleup:

Тевес-би било много добре да играе за нас. Чудесен нападател е; латино-атмосферата в клуба няма да му е враждебна. Но е много скъп и най-вероятно такъв трансфер няма да се осъществи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост MiTkO_BS

Щом темата е за пожелания:

 

1 Десен халф - Красич. Сръбски национал, играе във ЦСКА Москва. Гледал съм му доста мачове и смятам, че ще пасне добре

2 Бекове - Глен Джонсън. Всчики сме го гледали и май целия форум сме на едно мнение за него. Лейтън Бейнс от Евертън.

3 Ляв халф - Ашли Йънг

4 Гарет Бари

5 Карлтън Кол

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост melbon
Лейтън Бейнс от Евертън.

Ляв халф - Ашли Йънг

За Бейнс и аз много го харесвам пък и половината му семейство супер много ще се изкефи, че е минал в техния отбор :sarcastic:

Ашли Йънг дано някога акустира на Анфийлд.

Майка Ричардс ... :whistling:

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
Майка Ричардс ... :whistling:

Ебаси келеша. Направи един добър сезон, започнаха да го хвалят и стана голяма звезда. Сега чета, че пак се скарал с Марк Хюз. Пък и за по-малко от 20 млн едва ли ще го пуснат. Така че аз не го искам.

 

Предпочитам Стивън Тейлър от Нюкасъл. Още от миналия сезон ми направи впечатление това момче. Перфектен е за десния бек. Често се включва и е доста добър в офанзивен план, а точно това ни трябва. Пък и е доста млад, и е англичанин.

Link to comment
Сподели другаде

Гост I.L.L.

Глен Джонсън и Джо Коул (защото са англичани).

 

Имам и други мечти, но не са от Острова, а в момента за мен е важно да привличаме британци!

Link to comment
Сподели другаде

Гост alex59

Мисля , че Глен Джонсън , Гарет Бари , Роке Санта Крус и/или Майкъл Оуен биха били добре дошли ! Другото си го имаме , като правя уговорката да бъде задържан Дани Агер ! За продажба също има достатъчно - Итанж , Деген , Досена , Воронин . Любопитен съм ще се появи ли най - сетне Себ.Лето и как ще се впише ? Със засилването на ръководството , при евентуалното присъствие на Кени Далглиш и при нормална лятна подготовка / не като миналата година : Европейсксо ппървенство , Олимпиада и т.н./ наесен отборът трябва да мачка наред .

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

Изтрих глупавият спор за Хълк. Анимационен или не, не е наш, ако някой ден го купиме тогава ще си спорите...

 

целта на тази тема е да казвате вашите Играчи, които искате и темата Слухове и спекулации да се освободи от ненужен спам, но не и да се прехвърля тука

 

Аз какво искам.

класно крило - Давид Силва или Хесус Навас, не поредният Риера, Гонзалез и тн, а някой наистина класен. Рибери също много ми се иска, би паснал в нашата схема на мястото на Риера, но шанса е малък

десен защитник - след като Арбелоа в последно време започва да издиша, мисля, че вече имаме нужда от по-добър десен защитник. Глен Джонсън би бил перфектен за мен, а Арбелоа да му бъде резерва. Може да се даде и шанс на Дарби

 

нападател - имаме нужда от нападател, който да стои резерва, това е ясното... няма смисъл да си прецакваме схемата, и по точно да прецакваме хем Джерард, който ще тр да играе халф, хем Алонсо или Масчерано, защото ще трябва да остане само единия

Та имаме нужда от нападател, който Торес като е контузен, или мача не върви, да влиза и да променя играта. Име... не знам, някой по-застаряващ

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-The-Best

На всяка цена ни трябва играч като Диего, който умее да импровизира по терена, вижте един Бенаюн понякога как решава мачове, трябва ни такъв играч и то много по-добър съвсем друга става играта ни в атака

Link to comment
Сподели другаде

Гост joffer

Според мен - трябва още малко класа:

Робен - Рибери - Силва > един от 3 мата.

 

Добър десен защитник - фаворит Даниел Алвеш (мисия невъзможна) за друг не се сещам.

 

Нападател - Карлос Тевез.

 

П.С: Харесвам английски играчи но тези които ги свързват по някакъв начин с Ливърпул > до един според мен нямат необходимата класа и са нереално скъпи ( като ще даваме пари поне да си струва > визирам тези по горе ).

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Charg3r

Един измежду Силва/Агуеро, един от сорта на Айърлънд/Бари/Елано и Г. Джонсън. Естествено с уговорката, че запазим Дани Агер. Продаваме Лукаш, Деген, Досена, Итанж, може и Бабел, ако някой даде добри пари. Правим горепосоченото и получаваме още по-класен състав и скаймейка не по слаба от тези на Юнайтед и Челси.

Въпреки, че е в сферата на фантазиите да се отървем от 5 ненужни футболисти и да закупим трима класни играчи...

Link to comment
Сподели другаде

Гост SwedeN
десен бек-Глен Джонсън

ляво крило-Рибери

нападател-Тевез/Жиняк/Агуеро/

 

Жиняк е интересна идея.Този французин има някакво присъствие както навремето Солскяер при манковете - може да не е най-удачния избор за титуляр, но по дефолт бележи като влезе резерва и винаги в края.Би свършил работа за нашия отбор, освен това си е и добър футболист.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SwedeN
Това не беше ли оня от Тулуз дето вкара накрая тук на един отбор... :thumbsup:

 

Същия приятен човечец.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight

Ето кои играчи бих искал да видя в Ливърпул - Агуеро,Диего,Глен Джонсън,Санта Круз.И повече местни момчета ако може - Спиъринг,Хамил,Андерсън,Ъруин,Кели.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SpoRtall

за фланга Ленън или Навас.

за нападението бих се радвал на добрият стар Майки Оуен и Денба Ба от Хофенхайм

за бега вече сме единодушни-Джонсън.....ако не Рафиня остава вариянт

Link to comment
Сподели другаде

Гост StevenGerrard

Разделям ги на млади и стари , което е малко относително.Някои просто са по опитни и са набор 79 80 81 ... а другите са по - млади от 84 набор нагоре ... Това е моя избор :

 

вратар млад - Каспър Шмайхел стар - Гивън

защитник млад - Гарет Бейл стар - Уудгейт

бек млад - Глен Джонсън стар - Уорнък

крило млад - Стюард Даунинг стар - Педерсен

халф млад - Марк Ноубъл стар - Булард

нападател млад - Гослинг и Немет стар - Роке Санта Круз

 

П.С. Дан Гослинг може и като 2 ри нападател да играе пък и не исках да го добавям при халфовете ..

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...