Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост thekop
...които даже не са родени в Турция и нямат нищо общо. Извинявам се за офф-а. :)

 

А българите в Бесарабия дали имат нещо общо с България?

Ама с гордост разказваш за Джон Атанасофф, нали?

Балканите са нещо по-сложно от представите ти.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

Джон Атанасов не е българин. Нито е живял в България, нито е знаел български (до колкото съм запознат). По този въпрос мога да ти дадем пример, даже с мен. Баща ми е швейцарец, но аз съм си българин, нищо, че фамилията ми не е българска.

 

Колкото до Бесарабия не мога да изкажа мнение, тъй като знанията ми са доста повърхностни.

 

И за да не прекалявам вече с мненията извън темата ще кажа, че искам да видя в отбора Сидни Сам от Леверкузен. Последно време наблюдавам негови мачове и се справя много добре. Нищо, че не е един от най-коментираните играчи на като цяло доста добре играещият този сезон Байер. Общо взето има много добри и млади играчи от Бундеслигата, които си заслужават вниманието.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Кой ви излъга това за турците, не знам... С малки изключения, са си едни и същи навсякъде. От известно време живея в Германия и мога да ви кажа, че са пак същата работа... Изключенията са европейските турци, които живеят респективно в тази част на Турция. Там има доста читави хора, но те не емигрират - просто си живеят добре. Почти всички турча, които са из Европа, идват от Анадола, защото се спасяват от мизерията там. А те като хора са...

Онтопик: Какво стана с Мата? Напоследък няма спекулации за него, свързващи го с нас... Май откакто си замина Бенитез, спряха... Пиша го тук, защото е един от играчите, които искам да видя в тима... Еден Азар също, разбира се...

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder

Как да има спекулации за Мата,като до оня ден играха в ШЛ.След това отпадане вече испанецът може да се замисли над бъдещето си.

 

Много трудно ще е да привличаме много добри футболисти по простата причина,че догодина няма да играем в ШЛ,а няма гаранция и за по-догодина.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

Айден Макгийди - гледал съм го няколко пати с екипа на Селтик и много ми хареса как играе , малко ми приличаше на Зидан ... сега ако не се лъжа играе в Спартак Москва едвали ще е повече от 10 млн :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder
Айден Макгийди - гледал съм го няколко пати с екипа на Селтик и много ми хареса как играе , малко ми приличаше на Зидан ... сега ако не се лъжа играе в Спартак Москва едвали ще е повече от 10 млн :doubleup:

 

Например 17-18 млн паунда?

Link to comment
Сподели другаде

Гост .:LFC:.

Мертезакер, Майка Ричардс, Арда Туран,Ашли Йънг, Арън Ленън; - Ще съм доволен дори само 1 от всички тези да дойде, а ако случайно купим 2-ма или повече ще е много добре.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kelly
Мертезакер, Майка Ричардс, Арда Туран,Ашли Йънг, Арън Ленън; - Ще съм доволен дори само 1 от всички тези да дойде, а ако случайно купим 2-ма или повече ще е много добре.

само за меретезкер несъм съгласен мнго е бавен по добре да земем някой млад

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Понеже единият от модовете не е много в час с новините и спекулацийте около отбора ни по-добре да пиша тука.

 

Еми защото според мен Ники Михайлов е добър вратар,но до тук.За да си вратар световна класа не трябва да си единствено "shootstoper".Да Ники спасява очевидните неща,но го няма според мен изключителното при него.Нямам нищо против него,но ми писва от играчи които в последните години пристигаха в Ливърпул само, защото са добри. Йованович, Полсен,Макси и др.разни паляци бяха добри в отборите си в които играха преди,но просто се вижда,че я няма класата.Ако сме тръгнали да правим отбор не ни трябват играчи които просто да ни "вършат работа".Това мисля и за Ники Михайлов може да ни свърши работа ,но само това.

 

Джо Харт да не би да е много опитен, това пречи му да е с най-много чисти мрежи от началото на сезона и отбора му да е на 3-то място в първенството? Това, че Ники Михайлов още не е натрупал нужния опит не го прави чак толкова слаб. Опит ще се натрупа с времето, няма как да си на 22 години и в същия момент опитен, колкото Касияс ПРИМЕРНО.

 

Ти наистина ли искаш да видиш Никито при нас или просто егото ти надделява над разума? Това е Ливърпул по дяволите, на нас ни трябват играчи световна класа, а не "таланти". Малката перука беше при нас, но не се възползва от шанса, защо трябва да му даваме още 1? Ако Рейна си тръгне, най-добре някои измежду Акинфеев, Де Хеа, Нойер да вземем, за да не се тревожим за тази позиция...

 

Защо пък да не искаме да го видиме? В момента с поведението си на терена той показва, че рано или късно някой отбор ще го вземе. Вярно, че беше при нас, но тогава нямаше как да натрупа игрова практика след като беше взет директно от Левски, а в първия отбор нямаше как да пуснат момче на 19 години за сметка на Рейна. Вече втори сезон е титуляр, помогна на отбора си да спечелят първенството на Холандия, в момента с проявите си помогна на Твенте да е на 1/8 финалите в Лига Европа.

 

Единствения вратар който искам в момента е Хенеси от Уулвс, но до тука нищо не ни е свързало с него. Другият който има шанс да стане един от най-добрите вратари на това поколение е Нойер, за него обаче си мисля, че мангалите ще го прилапат веднага, след като ВДС ще се отказва след края на настоящия сезон. Предвид тези факти следващия в моя списъл е българинът който може би има по-голям шанс да се окаже при нас, отколкото уелсеца и шваба.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface
Понеже единият от модовете не е много в час с новините и спекулацийте около отбора ни по-добре да пиша тука.

понеже си много напред с матеряла и си вечно в час я ми дай статията в която някой от клуба говори за завръщане на Н.М.

 

Ако нямаш такава ще е хубаво да се извиниш!

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY
понеже си много напред с матеряла и си вечно в час я ми дай статията в която някой от клуба говори за завръщане на Н.М.

 

Ако нямаш такава ще е хубаво да се извиниш!

 

Защо е нужно някой от клуба да говори? Точно за това темата е СЛУХОВЕ и Спекулаций, нали се сещаш че ако коментирахме само сигурните новини, то нямаше подписа на Liverbird да е от 200 човека, а щеше да е от 4-5. Уж си модератор би трябвало тези неща да ги знаеш по-добре от мене.

 

Тук и тук го има слуха. Без значение дали идва от български, турски, английски или афганистански източник, него го има. Никъде в темата не е упоменато, че трябва да се пускат и коментират играчи само от достоверни източници. В такъв случай ти трябва да се извиниш за това, че ни прогони от другата тема.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-The-Best

Тоя Лорис ако го вземем, няма да сгрешим, неска демонстрира извънземния си рефлект и невероятните качества, а е само на 21

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder
Тоя Лорис ако го вземем, няма да сгрешим, неска демонстрира извънземния си рефлект и невероятните качества, а е само на 21

 

21,наистина?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-The-Best
21,наистина?

Не съм сигурен, но е млад, може би на 20 дебютира за националния на Франция, но не знам точно кога беше това

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Тази година Уго Лорис навършва 25 години.

 

Първото полувреме докато гледах мача направи наистина невероятни спасявания и рефлексът му е като на котка :D. При центриранията също се справяше добре, но определено не е за отбор като Лион. Вярно, че всяка година играят в Шампионска лига, купуват играчи, но отбора им тъпче на едно място. Ако продадем Рейна и се насочиме към него, въобще няма да е грешен ход.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-The-Best
Тази година Уго Лорис навършва 25 години.

 

Първото полувреме докато гледах мача направи наистина невероятни спасявания и рефлексът му е като на котка :D. При центриранията също се справяше добре, но определено не е за отбор като Лион. Вярно, че всяка година играят в Шампионска лига, купуват играчи, но отбора им тъпче на едно място. Ако продадем Рейна и се насочиме към него, въобще няма да е грешен ход.

Лион тъпче на едно място в ШЛ, защото си продават звездите - Есиен, Малуда, Бензема, Абидал, Диара, да не изброявам всичките, такава им е политика, пък и все пак тя е съобразена и с цялостното ниво на Лига 1, топ отборите във Франция не могат да имат същите пари като топ отборите в Англия, Испания и Италия. Наскоро четох, че ще се разделят с някои от звездите си заради проблем телевизионни права през тоя сезон и ниските приходи, мисля, че имат доста интересни играчи като Лорис, Пянич, Лисандро, Гуркюф, Бастош всеки един от тях би ни свършили чудесна работа :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост s0Ldi3r
опорен халф, крило , ляв бек ни трябват.

чарли адам, хесус навас, коентрао.

Чарли ,добре , но ми се струва че другите ще се навият много трудно да играят за нас , след като ние няма да играем и във европа другата година .. :suicide2:

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll
Чарли ,добре , но ми се струва че другите ще се навият много трудно да играят за нас , след като ние няма да играем и във европа другата година .. :suicide2:

 

за това темата е "кой играчи бихте искали да видите в Ливърпуул", а не "кой играч според вас най-вероятно ще играе в Ливърпуул" :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

Тотнъм - Ленън, Бейл

Мангалите - Нани, Валенсия

Арсенал - Насри, Уолкът

Ман Сити - Силва, Тевез

 

Как пък ние нямаме един бърз футболист, който може да мине някого 1 на 1. Янките, ако имат сериозни намерения задължително трябва да има бюджет за трансфери, който да е много,много сериозна сума. Както изброи deadpoll трябва ни ляв бек, крило, опорен халф. Крилото най-вече, да има някой, който може да направи свястно центриране, да даде добър пас. Нямаме такъв човек на крилото, а всеки отбор трябва да има поне един подобен футболист. Ако продължаваме с Макси и Коул ще е мнооооооого мъчно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder

Ясно е какво ни трябва и какво нямаме от много време.Но мисля,че днес футболистите направиха работата на Комоли,собствениците и Кени още по-трудна,след като аз не виждам кой от топ целите ни би играл при нас,ако няма мачове за Европа и ако няма изгледи за класиране в Топ 4.Не знам даже дали един силен завършек на сезона в ПЛ би спомогнал по някакъв начин за привличането на играчи.

 

И какво става,мога без проблем да отпиша няколко от топ целите,за които се предполага,че има сериозен интерес.Струва ми се,че ще трябва да се задоволим с футболисти от премиършип със спорна класа за отбор като Ливърпул (Н'зогбия и прочее,някой от ЧШ даже) и то със завишени цени и чак след следващия сезон бихме били способни да привлечем играчи от А листа.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...