Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Scarface
бих искал да видя с екипа някой от братята Бендер. Много добра работа вършат.

 

 

Шердан (или както там се казва) Шакири и Гоьтце и Кагава в комплект

 

 

Дортмундци имат страхотни кадри. Аз лично адски се кефя на Матс Хумелс.

 

 

За Новата година си пожелавам Месут Йозил и Лукас Подолски...

 

 

Снайдер е страхотен футболист. Заслужава си парите.

 

 

Себастиен Джовинко. Страхотен футболист.

само за 30-тина дена си пожелал цял отборр, какво ли ще е до края на джама :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Нали е темата за мечтатели братче, к'во да се прави :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

 

Едит : Все пак, не можеш да отречеш, че всички който съм си пожелал са страхотни футболяги :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

Тим Кейхил и Клинт Демпси не са някаква световна класа, но винаги са ми харесвали като играчи и ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Podlecii

Подолски за съжаление е контузен и ще пропусне 1вия мач на Кьолн..което означава,че колкото и да ми се иска....няма да стане януари

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov
За Керъл съм с две ръце,и заразлика от доста други спрягани имена,е постижима цел!

Внимавайте какво си пожелавате друг път, защото понякога се сбъдват желанията. :sarcastic:

 

@slavina нищо лично към теб, просто използвам цитатът. И аз го исках преди време.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi
Себастиен Джовинко. Страхотен футболист. Юве могат да си хапят дупетата до живот, че го изтърваха. Техника, скорост, удар, дрибъл... невероятен футболист.

Още се чудя как можаха да изпуснат такъв талант :whistling:

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

тъй като темата е хипотетична:

аз не искам нови попълнения.искам всички от отбора да си върнат формата заради която са в този отбор. искам Грозничкия да прави редовните си 10 гола/аситенции на сезон, искам Карол да си прави 13 гола в Нюкасъл с нашата фланелка,даунинг да си прави 9те гола/асистенции на сезон.. това искам.

 

оставам с усещането ,че много играчи не оправдават вложеното доверие в тях.предават човека, който им даде шанс. Кени говори как понякога е хубаво играчите да погледнат в огледалото за да намерят истинския виновник. то малко си е кръг това с вината. дават се пари с някакви надежди, надеждите не се оправдават, виновни са надеждите ,че не оправдават.виновен е човека ,който е вложил доверието. и така до безкрай

Link to comment
Сподели другаде

Гост KingKenny7

В този момент искам в отбора да имаме Денба Ба,Скот Синклеър и ако продадем Керъл ( ако не си промени играта, или по точно ако не му тръгне, лятото е много вероятно това да се случи) Габриел Агбонлахор ( играч, който може да дублира централния нападател или да играе на фланга. При недобро представяне на Вила в Преиершип, то нападателя им няма място там. По този начин ще бъдем по боеспособни и за до година.

Link to comment
Сподели другаде

Гост abcynth

Шнайдер, но дали няма да иска твърде голяма заплата + това със сигурност ще има отбори от ШЛ, които също ще имат интерес към него, т.е само идиот би избрал Ливърпул пред някой отбор от ШЛ ..

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder
Тим Кейхил и Клинт Демпси не са някаква световна класа, но винаги са ми харесвали като играчи и ...

 

...и ги искаш в Ливърпул.А да се развива отбора не искаш ли,защото тези двете се замоизключват.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Няколко страници по-назад писах за Патрик Херман, а днес момчето продължава да затвърждава отличните впечатления. А е само на 20.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica
Не подценявай и разбирателството му с Ройс. Страшен мач според мен :thumbsup:

 

Така е, но нали искаме консуматор, който да може да играе с Керол, със Суарес, евентуално и с двамата. Мисля, че е идеален, а и съвсем реалистичен за привличане в Ливърпул в този момент.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee
...и ги искаш в Ливърпул.А да се развива отбора не искаш ли,защото тези двете се замоизключват.

Освен това, че са на години не виждам в какво са по - лоши от нашите "звезди" на подобна позиция като тяхната от нашия отбор по - добър от тях е само Стиви ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll
тъй като темата е хипотетична:

аз не искам нови попълнения.искам всички от отбора да си върнат формата заради която са в този отбор. искам Грозничкия да прави редовните си 10 гола/аситенции на сезон, искам Карол да си прави 13 гола в Нюкасъл с нашата фланелка,даунинг да си прави 9те гола/асистенции на сезон.. това искам.

 

оставам с усещането ,че много играчи не оправдават вложеното доверие в тях.предават човека, който им даде шанс. Кени говори как понякога е хубаво играчите да погледнат в огледалото за да намерят истинския виновник. то малко си е кръг това с вината. дават се пари с някакви надежди, надеждите не се оправдават, виновни са надеждите ,че не оправдават.виновен е човека ,който е вложил доверието. и така до безкрай

продължавам да си държа на своето.искам това да се случи, не ми трябват други играчи

Link to comment
Сподели другаде

Гост josi

Йън Ръш и Кени Далглиш :greeting: :whatever:

 

 

Сега по темата, искам да видя Ji Sung-Yueng, или Shinji Kagawa и ония малкия от Селтик, нападателчето, забравих му името :-P

Link to comment
Сподели другаде

Гост N7Hristov

James Forrest от Селтик (крило) ми направи добро впечатление срещу Рейнджърс на последното "олд фърм дарби" . Даже го избраха за играч на мача.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica
James Forrest от Селтик (крило) ми направи добро впечатление срещу Рейнджърс на последното "олд фърм дарби" . Даже го избраха за играч на мача.

 

В последния кръг вкара много добър гол за 1:0.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Podlecii
продължавам да си държа на своето.искам това да се случи, не ми трябват други играчи

 

 

Абсолютно съм съгласен.....искам нашите момчета да играят това, което могат....защото сме го виждали..друг е въпроса защо не се получава......може би ни куца нещо в психологията и настройката преди мачовете...изглеждаме сякаш сме от друга планета...

Link to comment
Сподели другаде

Гост josi
Абсолютно съм съгласен.....искам нашите момчета да играят това, което могат....защото сме го виждали..друг е въпроса защо не се получава......може би ни куца нещо в психологията и настройката преди мачовете...изглеждаме сякаш сме от друга планета...

 

 

Според мен все още не са се сработили новичките и от там идва безхаберието в момента + моментната им форма, която е ужасна.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...