Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Vladkoooo
Луис Суарез,Марко Марин и Чарли Адам :whistling: Тези тримата ако ги вземем ще съм най-щастливия човек на земята :novkov2:

Остава само германчето :sarcastic: :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Според мен все още не са се сработили новичките и от там идва безхаберието в момента + моментната им форма, която е ужасна.

 

Това е най-глупавото извинение на тях. Как пък в МС където постоянно идват и си отиват хора и някои от различни първенства се сработват, тези новичките имат опит във ВЛ и не могат да се сработят за срок повече от 6 месеца някои вече близо година. Работата е че пръснахме много пари за играчи средна класа които с нищо не повишиха нивото на отбора.

 

Много футболисти може да искаме :sarcastic: За това не ни е ограничена фантазията, ама като нашиете "трансферни" майстори само си взимат тлъстите чекове, ще си останем само с мечтите. Повечето любими играчи които исках някой ден да видя в Ливърпул ги взеха в други клубове и вече нещата изгледжат необратими. И понеже все още не сме взели голаджия се надявам на такъв трансфер, пък може и да е под наем .

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

Джо Харт :blush:

 

Всеки път като го гледам, но абсолютно всеки път, не само срещу нашия отбор прави някакви нереални спасявания и за мен това е най - добрия вратар в момента, бих се радвал някой ден след като Пепе се откаже да видя Джо на неговото място. Единствените други вратари, който са ми правили подобно впечатление са Брад Фридел и Робърт Грийн(въпреки, че при Грийн явно беше само моментна форма)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Джо Харт :blush:

 

Всеки път като го гледам, но абсолютно всеки път, не само срещу нашия отбор прави някакви нереални спасявания и за мен това е най - добрия вратар в момента, бих се радвал някой ден след като Пепе се откаже да видя Джо на неговото място. Единствените други вратари, който са ми правили подобно впечатление са Брад Фридел и Робърт Грийн(въпреки, че при Грийн явно беше само моментна форма)

 

Напълно съм съгласен. Още като правеха отбора МС видях, че това момче има много голям потенциал. За мен той и Нойер са най-добрите млади вратари (макар че върху немеца имам по-малко наблюдения)

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc

Тоя Кавани ги направи лудии... надявам се да стане някаква криза в Наполи,та да се наложи да го продадат и ние да го вземем :D

Със Суарез в националния правят мазало,бих искал да видя това и на Анфйилд някой ден,в близкото бъдеще.

Link to comment
Сподели другаде

Гост abcynth

Искам да видя перспективните ни юноши колкото се може по-скоро в игра :)

 

П.П : Адам Джонсън, Скот Синклеър или Нейтън Дайър / Йоренте, Кавани, Жиру, Левандовски или Кагава :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост nicoise

Искам да видя Томас Мюлер от Байерн, немска лисица сравнително млад титуляр в Бундестима и също така играе на всички постове в атаката :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Todorls

Бих се радвал да видя Стефан Йоветич с нашия екип, мисля, че ще е страхотно попълнение, а и цената му няма да е кой знае колко висока .... Доста здрав физически футболист, играе перфектно с двата крака, притежава силен удар, доста добра техника и може да играе на всички позиции в атака и нападател и зад нападателите и като крило, въобще доста опции дава ....

Дано лятото да се насочим към него.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Asen.nikolov

Гути е напуснал бешикташ и колкото е и да е стар мисля,че е футболистът с най-доброто ивеждащо подаване (поне аз от както гледам футбол) ... няма да е лош... свободен агент

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Todorls

Йоветич днес вкарва 2 гола за Черна гора. Ето и головете.

http://www.youtube.com/watch?v=T8FoNj5-wkw

http://www.youtube.com/watch?v=uHzA8n5W30A

Вторият гол е красавец !

Вече има 19 мача и 8 гола с фланелката на националния отбор.

Това момче притежава всички нужни качества да играе в Ливърпул и да е голяма звезда, просто няма слабо място в играта си!

Силно се надявам лятото да го вземем.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard

мисля, че Джърмейн Дефо би ни бил от огромна полза. Той от 3 чисти положения вкарва едно, слабо постижение за нападател, но ако задържи тази форма ще вкарва по 2 гола на мач за Ливърпул :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber
Искам Куба от Дортмунд, защото за друг от техния отбор, нямаме особени шансове.

По-добре никой от колкото Куба...

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov
По-добре никой от колкото Куба...

Гледаш ли мачове на Борусия, защото аз не изпускам такъв? Последно време Куба им е основен играч и заедно с Кагава вади мачове. По-добре Куба, от колкото някой недоказан параолимпиец от Англия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber
Гледаш ли мачове на Борусия, защото аз не изпускам такъв? Последно време Куба им е основен играч и заедно с Кагава вади мачове. По-добре Куба, от колкото някой недоказан параолимпиец от Англия.

Гледам гледам, спокойно :thumbsup: . Това, че има 2-3-4 силни мача не го прави играч. Миналия сезон спомняш ли си го на какво приличаше... Иначе за англичаните съм много съгласен.

 

П.П. И на мен Дортмунд са ми големи любимци. 2-3-4 играчи от техния отбор ако дойдат при нас, работата ще заспи... Хумелс на мен ми е страшен любимец. Кагава и Гьотце и ще станем шампиони...

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov
Гледам гледам, спокойно :thumbsup: . Това, че има 2-3-4 силни мача не го прави играч. Миналия сезон спомняш ли си го на какво приличаше... Иначе за англичаните съм много съгласен.

 

П.П. И на мен Дортмунд са ми големи любимци. 2-3-4 играчи от техния отбор ако дойдат при нас, работата ще заспи... Хумелс на мен ми е страшен любимец. Кагава и Гьотце и ще станем шампиони...

Миналия сезон се паднаха на едно място по едно и също време, почти без контузии Гьотце-Кагава-Бариос-Шахин и той нямаше как да блесне, поне така си го обяснявам. Сега, когато Гьотце не играе, Бариос е трайна резерва, Кагава беше контузен по едно време и малшансът на Левандовски последните мачове, накараха Куба да блесне. Той тоя полусезон май им е и основен реализатор, защото вече има няколко гола от началото. Та мисълта ми общо взето беше, че от сегашния отбор на Борусия, единствено бихме имали шанс за него и със сигурност би ни свършил по-добра работа от някой ингилиз. Далеч съм от мисълта, че е звездата на отбора или човекът, който ги носи на гръб.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...