Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост iarlegend

Делпи искал в Англия, викат в спортал. Перспективен и има бъдеще, знам, но да закърпи нещо би могъл.

Link to comment
Сподели другаде

Гост thekop

Стойкица, ако под "Доста хора искат да се пазарува от Виляреал. И същите тези хора изказват мение, че "ония от Уигън" за нищо не стават" имаш мен предвид, в грешка си. Нито съм искал да се пазарува от Виляреал, нито съм писал, че Уигън за нищо не стават. За играчи от Виляреал писах, че при добра цена може да се купи някой или поне интерес да се прояви.

Големите играчи не излизат само от школите на големите клубове. Сам си дал примери.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

Сейду Доумбия и Деян Ловрен, Марио Суарез, Мартинес, Муниаин... Който от тези да привлечем, ще съм мега щастлив...

Link to comment
Сподели другаде

Гост sinner

При евентуално назначаване на Мартинез не мисля,че можем да имаме особени надежди за класни попълнения.Най-много да ни докара Моузес...

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Адриан не беше взет на Еврото, следователно няма да му скочи цената до небето. Мисля, че е напълно реален трансфер, стига да има реален интерес от наша страна.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard

Май нищо не се съобщава за Дрогба, къде ще ходи догодина :head:

 

Защо не го приберем, според мен ще е от полза; няма да го взимаме за твърд титуляр, но е хубаво да имаме широчина в състава

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder
Май нищо не се съобщава за Дрогба, къде ще ходи догодина :head:

 

Защо не го приберем, според мен ще е от полза; няма да го взимаме за твърд титуляр, но е хубаво да имаме широчина в състава

 

 

 

Дрогба,легенда на Челси,обичан от всичките им фенове,да отиде в Ливърпул сега и при това за "широчина в състава".

.При това тук няма кой да му даде парите,които ще иска - той си каза,че отсега нататък решението му ще се базира на кой му дава повече пари.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Riise

С правилните трансфери на точните постове можем да си пооправим състава ..нека взимаме млади играчи до 24г, не бритиши, но-най вжното качествени не на килограм

 

-----------------------Рейна/Дони/Гулаши--------------------

Глен/Кели----Шкъртел/Коатес----Агер/НОВ----НОВ/Енрике

-----------------Лукас/Коуди----Сигурдсон/Хендо---------------

НОВ/Даунинг?-------------Джерард/Шелви------Белами/Стърлинг

---------------------------Суарез/Керъл-----------------------------

 

Постепенно махаме (ако имаме възможност): Б.Джоунс, Д.Уилсън, С Дарби,Е Менди, Спиъринг, Макси, Каут, Адам, Екълстън ..Също могат да се махнат и: Рейна - ама трябва да му се намери добър заместник, Кара - него да го правим треньорче нещо, Хендо - доста е зле засега,ама пък е млад (тук там е загатнал нещо), пък и едва ли ще има кой да го купи за сериозна сума ;х , Даунинг - трудно ще се намери купувач, ала появи ли се до 10 м тряба да му вземем и да го махаме, Фланагън - поне да го пуснем поднаем някъде в ЧШ, Акуилани - тоя май освен мен никой не го харесва (редовно гледам Милан) предполагам ще го продадем пък и заплатата му не е малка, Дж Коул - незнам кво мисли за него Роджърс ама при нас беше доста зле, пък и стая заплата на тия години

 

Един център защитник да си купим ама да е мн добър, класа, да вдигне конкуренцията на Шкъртел и Агер, пък и втория често отсъства. Може и някой добър млад ляв бек да спори с Енрике ,че и той е колеблив ..пък може и да не се взима, а просто за втори да ползваме Дж Робинсън. Вместо да се налага тоя Спиъринг дето е на 24 и според мен няма класа за нас, можем да ползваме Коуди за бекъп на Лукчо. Много искам да вземе Сигурдсон, пък и се засилиха слуховете. Задължително трябав да вземем крила, там много куцаме ..с Коул,Даунинг сме заникъде (Макси и Каут почти сиг напускат) за резервно крило отляво може да се налага Стърлинг ..Белъми можеби ще изиграе последния си сезон за нас.Аз искам и нов нападател ама при наличието на Керъл незнам дали ще вземем друг :/

 

Ако ни отпуснат едни 30м и при всички тези продажби (се освобождаваме и от мнооого големи р/ди за заплати) можем да съберем достатъчно пари за необходимите постове според мен :) ..само пак да не се купува на килограм

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Добре си посочил схемата, обаче Гилфи играе по-напред на позицията на която си сложил Джерард.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Riise
Добре си посочил схемата, обаче Гилфи играе по-напред на позицията на която си сложил Джерард.

Нз различно съм го гледал ..ама и аз така си помислих ...тогава да ги разменим с Шелви (по постове)

Link to comment
Сподели другаде

Гост sinner

Гамейро.. ПСЖ ще го продават 100%,а и цената му не е особено висока ~10-12 мил.Няма много богат избор откъм нападатели.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

 

И аз мисля, нещо подобно

 

-----------------------Рейна/Дони/--------------------

Глен/Кели----Шкъртел/Коатес----Агер/НОВ(1)----Дж.Робинсън/Енрике

-----------------Лукас/Коуди----?(2)---------------

НОВ(5)/Даунинг?-------(3)------Джерард/Шелви------(4)Белами/Стърлинг

--------------------(6)---------------------------------------------------------

---------------------------Суарез(7)/Керъл-----------------------------

 

 

Нужни са ни 3 или 4-ма нови играчи...

 

(1)- Защитник, който да е добър еквивалент на Шкъртел и Агер, перфектен в случая за мен е Ловрен, вече ни свързваха с него, изключителен защитник, напомня ми за Агер, защото изнася топката по абсолютно същия начин като Агер. Вероятноста да привлечем него или някой друг за този пост е доста малка, защото нямаме крещяща нужда от защитник при наличието на Коатес и Кара.

 

Предполагаема цена, Деян Ловрен : 7.000.000 £

 

(2) На тази позиция не ни трябва нов играч, преди да се контузи Лукас беше сам между отбраната и халфовете, и се справяше перфектно. Мисля, че и така трябва да продължим, дай боже да няма повече контузии, че видяхме какво стана 2-рия полусезон без него... Спиро/ Коуди са му перфектни за заместници. Ако в случая Спиаринг се продаде и се реши да се играе в някой мачове с 2-ма дефанзивни полузащитници за тази цел перфектен е Марио Суарез, за мен един от най - добрите на поста си за последната година и изключително умен играч.

 

Предполагаема цена, Марио Суарез - 4.400.000 £

 

 

(3) На тази позиция и на следващите две са ни жизненоважни, просто тук не трябва да се церемоним, и мисля, че трябва да отпуснем каиша и да дадем една по - голяма торба с пари. Няма да ви лъжа, че Сирурдсон съм го гледал и не ми е направил голямо впечатление, може и да не съм гледал както трябва... Все пак всички се изказвате доста приятно по негов адрес и се съгласявам с вас, а за мен перфектния за тази позиция е Хави Мартинес, мисля, че всички знаете колко качествен футболист е, но цената му е доста висока...

 

Предполагаема цена, Гулфи Сигурдсон - 5.300.000 £

Предполагаема цена, Хави Мартинез - 19.500.000 £

 

(4) На този пост от както се помня нямаме добър и запомнящ се изпълнител, Белами е на възраст, а за Стърлинг имам големи очаквания и защо не лека - полека да стане дори новия Барнс ... Ако се стигне до трансфер, много бих се радвал това да е Икер Миниаин, но сумата от 17.500.000 £ веднага ме отдръпна от него. Трябва да се напънем и да вземе Кристиан Тело от Барселона, какво по - хубаво от една мега надпревара на двама мегаталанти, за да се докажат ... Да спомена, че Тело играе еднакво добре и на двете крила.

 

Предполагаема цена, Кристиан Тело - 4.400.000 £

 

(5) Изключително съм далече, от мисълта, че Даунинг през новия сезон ще се осъзнае и ще завърши сезона с 10 гола и 14 асистенции примерно ... тук промяната може и да е от човек от нашия отбор и това е Суарез! Луис е бърз, техничен и с много хъс, какво повече искаме? За мен той ще се представи перфектно на поста (6), който е не точно крило, но и не точно нападател ... подобен тип крило е Робен или Роналдо... Но това е малко вероятно да не кажа почти невъзможно

 

(7) За тази позиция ако случайно преместят Суарес, непосредствено от дясно до нападателя, ще ни трябва нов нападател. Някой, който умее да вкарва голове. Първата асоциация, която си правя е Кавани, но цената му ... За това си мисля защо не един Джаксън Мартинез ...

 

Предполагаема цена, Джаксън Мартинез - 4.400.000 £

 

 

 

 

:thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост electric

Бих искал да видя Даниел Стъридж.Нахакан , млад , малко лаком ама ние и без тва нямаме реализатор.Челси да си купуват хълкове и торове за по 50 милки и да ни шитнат малкото негро.Да отървем и шити от Адам Джонсън и ето ти 2ма бритиши , млади и преспективни.Проблема най-вероятно ще се окаже трансферната сума , относно заплатата сиг ще се навият на по-малко за да могат да играят и все пак да са в отбор който има за цел върха и шампионска лига..(знам че вероятността е много малка особено за Стъридж но все пак човек може да си мечтае :drinks: )

Link to comment
Сподели другаде

Гост Riise

мда и аз мисля горе долу по същия начин ..Ловрен, Сигурдсон, Суарез са идеални ..ама при наличието на толкова много център халфове в нашия състав (едва ли ще можем да продадем всички ненужни) мисля че ще вземем само втория ..Тейо няма да го вземем :sarcastic: А тоя последния не съм го наблюдавал

 

И цената на Гилфи е ще е от порядъка 6,5 - 7,5 милиона

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuperSizee
(4) На този пост от както се помня нямаме добър и запомнящ се изпълнител, Белами е на възраст, а за Стърлинг имам големи очаквания и защо не лека - полека да стане дори новия Барнс ... Ако се стигне до трансфер, много бих се радвал това да е Икер Миниаин, но сумата от 17.500.000 £ веднага ме отдръпна от него. Трябва да се напънем и да вземе Кристиан Тело от Барселона, какво по - хубаво от една мега надпревара на двама мегаталанти, за да се докажат ... Да спомена, че Тело играе еднакво добре и на двете крила.

 

Хари Кюъл, но след него никой не ми прави толкова силно впечатление. Преди там беше Патрик Бергер и до тук сме с играчите на този пост според мене в близкото минало.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост YANIS2

Аз пък искам ето така да излгеждат нещата:

---------------------------------------------------Рейна ?( НОВ,Дони )-----------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Джонсон(Кели)----------------------Шкъртел(Коатес)-----------Агер(НОВ)------------------------(НОВ)Енрике

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------Лукас(НОВ)----------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

НОВ(НОВ)------------------Джерард(Шелви)-------Сигурдсон(НОВ)--------------------------Белами(Стърлинг)

---------------------------------------------Суарес(НОВ,НОВ)----------------------------------------------------------------

 

Като групата се попълни с таланти от школата ,като Сусо,Тони Силва,Морган ,в които виждам голямо бъдеще.

Сигурдсон го броя почти за сигурен ,за Карагър не мога да взема отношение.Ако му се играе резерва,нека остане още една година.

Даунинг,Хендерсън,Керъл ,Адам и Брад Джоунс искам да се продадат.За Спиъринг все още се двуомя,но по скоро и той трябва да се продаде.За Рейна също.Макси не ми се иска много да се продава,но май самият той изрази желание да се махне . Преотстъпените до сега Коул,Акуилани,Пачеко,Дани Уилсън и Дарби, искам също да се продадат.Каут вече го няма .

Фланаган,Робинсън,Нгоо и Коуди да се дадат под наем засега.

Незнам как стоят нещата с Карлос Тейшейра ,Гулаши и Бижев,но най вероятно и те ще се дадат под наем .

В Адорян ,Екълстоун и Уисдъм не виждам качества един ден да заиграят в Ливърпул и най добре да се продадат.

Така ми се иска на мен да изглеждат нещата и не ангажирам никой с моето мнение.Знам ,че е почти невъзможно това да се случи ,но просто това е моето желание ,като фен на този отбор ..от моите скромни наблюдения ,върху първия отбор и школата.

Някои от "британското каренце" съм склонен ,лично за себе си ,да им дам още един шанс предимно ,КАТО РЕЗЕРВИ ,но доколкото вече ги познавам ,мисля ,че няма да останат много доволни от тоя факт и сами ще поискат трансфер още през зимата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост 0ne
Аз пък искам ето така да излгеждат нещата:

---------------------------------------------------Рейна ?( НОВ,Дони )-----------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Джонсон(Кели)----------------------Шкъртел(Коатес)-----------Агер(НОВ)------------------------Енрике(НОВ)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------Лукас(НОВ)----------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

НОВ(НОВ)------------------Джерард(Шелви)-------Сигурдсон(НОВ)--------------------------Белами(Стърлинг)

---------------------------------------------Суарес(НОВ,НОВ)----------------------------------------------------------------

Подкрепям някои от вижданията ти,но вляво не можем да изкараме така в никакъв случай и затова или там трябва да остане Даунинг,или да се вземе НОВ,или да остане Макси/Коул,които нямат скорост за крилата,коиto БР налагаше в Суонси.Карол ,ако играе и има шансове на Европейското ,може да ние единия нападател,но ти трябва още един -факт.Но като цяло това са 5+ трансфера и не виждам как ще стане ,то е невъзможно за един прозорец.Но най-вероятно Адам ще изгори,Спиро и той,Хендо остава,за Гилфи (НОВ-ще е Алън ,както се гласи,мисля,че беше точно зад нападателя играч) и няма да е зле да видим М.Суарез от Атлетико за дефанзивен на Лукас,ама не знам дали ще иска да е резерва човекът.Най-проблемно ми идват крилата на мен,много нужда там,но въпреки че янките казаха,че няма да има бюджет,а ще спонсорират нуждите на БР,не вярвам да вземем 3 крила.

P.S-колегата отдолу ми напомни за Аквамен,така че ако му потръгне играта може да няма нужда от нов халф за атаката ,а само дефанзивен .Толкова много нужди има отборът ,че не знам откъде да се почне.Добре ,че не решавам аз,че нз от крилата ,нападателя ,защитата или халфовете да почна.

Link to comment
Сподели другаде

Гост YANIS2
Подкрепям някои от вижданията ти,но вляво не можем да изкараме така в никакъв случай и затова или там трябва да остане Даунинг,или да се вземе НОВ,или да остане Макси/Коул,които нямат скорост за крилата,коиto БР налагаше в Суонси.Карол ,ако играе и има шансове на Европейското ,може да ние единия нападател,но ти трябва още един -факт.Но като цяло това са 5+ трансфера и не виждам как ще стане ,то е невъзможно за един прозорец.Но най-вероятно Адам ще изгори,Спиро и той,Хендо остава,за Гилфи (НОВ-ще е Алън ,както се гласи,мисля,че беше точно зад нападателя играч) и няма да е зле да видим М.Суарез от Атлетико за дефанзивен на Лукас,ама не знам дали ще иска да е резерва човекът.Най-проблемно ми идват крилата на мен,много нужда там,но въпреки че янките казаха,че няма да има бюджет,а ще спонсорират нуждите на БР,не вярвам да вземем 3 крила.

Еми да , 5+ трансфера ,но защо да не стане ? Миналата година ,колко махнахме и колко купихме ,за един трансферен прозорец ? А не забравяй ,че имаме вече нов треньор ,с нови виждания .

Не е задължително това да е мястото на Белами примерно .Той може и от дясно да играе на фланга. Повечето вече могат да играят и на двата фланга еднакво добре ..пример Адам Джонсон .Просто имам предвид ,че искам ДВЕ нови крила. Едното на мястото на Каут ,другото на мястото на евентулано напускащия Макси . А Стърлинг на мястото на Даунинг .Но най вероятно Коул ще е единия нов там ,въпреки че аз не го харесвам..незнам ще видим..

Ако вземем още един ръстов нападател ,примерно Люк де Йонг ,не виждам смисъл от Керъл ? Искам да разполагаме с двама раздвижени ,от които единия Суарес и един ръстов .

Link to comment
Сподели другаде

Гост 0ne
Еми да , 5+ трансфера ,но защо да не стане ? Миналата година ,колко махнахме и колко купихме ,за един трансферен прозорец ? А не забравяй ,че имаме вече нов треньор ,с нови виждания .

Не е задължително това да е мястото на Белами примерно .Той може и от дясно да играе на фланга. Повечето вече могат да играят и на двата фланга еднакво добре ..пример Адам Джонсон .Просто имам предвид ,че искам ДВЕ нови крила. Едното на мястото на Каут ,другото на мястото на евентулано напускащия Макси . А Стърлинг на мястото на Даунинг .Но най вероятно Коул ще е единия нов там ,въпреки че аз не го харесвам..незнам ще видим..

Ако вземем още един ръстов нападател ,примерно Люк де Йонг ,не виждам смисъл от Керъл ? Искам да разполагаме с двама раздвижени ,от които единия Суарес и един ръстов .

 

Ами,не знам финансово как дали ще го подкрепят шефовете.Като направя една груба сметка - нападател - Лок де Йонг- говори се за 12-15 млн,Адам Джонсон и той е 16млн някъде,Гилфи-7-8,връщаме Аква и Джо Коул,още едно крило - цена ??? , на мястото на Лукас един халф до 15млн и това без резервен ляв бег и защитник,а вече ги минахме 50млн и не знам откъде ще дойде спонсорирането.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...