Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Stivi_G

Ако не се лъжа и е най-младият руснак който вкарва в ШЛ. Преди 2-3 години гледах едно предаване за ШЛ и там го казаха. Така, че няма да е лош транфер ако се осъществи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

какво трябва да значи "ако се осъществи"?. Нито сме го искали , нито той ни се е предложил. Наистина страхотен млад играч , ама да казвате "че няма да е лош транфер ако се осъществи." ми звучи малко .......................

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

този Хумелс ми прави много добро впечатление, интелигентен, изнася топката доста добре, млад, 94 мача/ 11 гола за Дортмунд, доста добра статистика.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Riise
този Хумелс ми прави много добро впечатление, интелигентен, изнася топката доста добре, млад, 94 мача/ 11 гола за Дортмунд, доста добра статистика.

Ооо да тоя е мега луд ..световна класа ..ама трудно ше се навие да дойде при нас

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi

И мен много ме впечатлява с играта си на Еврото,много стабилен е във фаза защита,но и много добре борави с топката.Стилът му е като този на Агер.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff
този Хумелс ми прави много добро впечатление, интелигентен, изнася топката доста добре, млад, 94 мача/ 11 гола за Дортмунд, доста добра статистика.

Неслучайно е на ЕВРО-то... Хумелс за мен е един от най-добрите централни защитници в света за момента... Не се изхвърлям, нищо че е млад... Адски стабилен е, супер чисти и навременни шпагати, прави рейдове, атакува, изнася, вкарва... Но, ние за такива футболисти не можем да се борим, което е тъжното...

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuperSizee

Какво го изкарахте този мускетар, че е толкова важен, чак да не можем да се борим. Никой никога няма да бъде по - голям и обичан от клуба.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ShaDoW_HuN7eR

Това е ясно, ама не променя факта, че Хумелс няма как да поиска в това ни състояние да дойде. Пък колкото и обичан да е клуба. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff
Какво го изкарахте този мускетар, че е толкова важен, чак да не можем да се борим. Никой никога няма да бъде по - голям и обичан от клуба.

 

Нищо не съм изкарал... Както виждаш, в последно време малко големи играчи се натискат за нашия отбор... Любовта към клуба няма нищо общо в случая...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
какво трябва да значи "ако се осъществи"?. Нито сме го искали , нито той ни се е предложил. Наистина страхотен млад играч , ама да казвате "че няма да е лош транфер ако се осъществи." ми звучи малко .......................

 

 

Просто си казвам мнението за играча. Ако не ти звучи правилно, проблема си е лично твой :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenmark

Не знам дали много се пиши за немски играчи,но си е видно че играят най-добрия футбол.Андре Шюрле за мен е много по стойностен играч от коментираните напоследък.Но реалността е такава че едни играчи на нас ни се искат ,други се купуват.Все пак ние сме пред телевизора,а не на мястото на БР.

Link to comment
Сподели другаде

Гост stiliyan

Много играчи бяха голмайстори, най-добри за сезона, капитани и т.н. но като дойдоха при нас играят като урочасани. Така че и Хумелс и Мумелс да дойдат не значи автоматично , че ще са добре при нас.

А може някой анонимник да блесне. Отборът ни е скаран с логиката.

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber
Много играчи бяха голмайстори, най-добри за сезона, капитани и т.н. но като дойдоха при нас играят като урочасани. Така че и Хумелс и Мумелс да дойдат не значи автоматично , че ще са добре при нас.

А може някой анонимник да блесне. Отборът ни е скаран с логиката.

Кои играчи са блестели в предните си отбори, и като са дошли при нас са били много по слаби ???

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov
Кои играчи са блестели в предните си отбори, и като са дошли при нас са били много по слаби ???

Цялата ни лятна селекция, например :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост thekop

Каут, Мориентес, Даунинг, Адам, Керъл, Пенънт, Риера, Сисе, Хески, Кюъл, Диао, Диуф, Леонардсен, Колимор...

Нито един не е бил на висотата от предишния си отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber
Цялата ни лятна селекция, например :sarcastic:

Охохохо, те едно блестене правеха в миналите си отбори, чак човек да ослепее от блясък :novkov:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

------------- Суарез ----------

------------Гастон Рамирез---

-Шурле--------------------Стъридж-

-----------Лукас--Джерард-----

--Енрике--Агер--Шкъртел--Глен--

-----Лорис--------

 

 

Това са хората, с който ни свързват последните 2-3 дена и мога да кажа, че ако се осъществят тези трансфери ще се получи един доста добър отбор според мен... чак ми харесва

Link to comment
Сподели другаде

Гост VertiS

И на мен много ми се ще да вземем някой немец, но вижте немските клубни отбори как си пазят добрите и перспективни играчи.

 

Шурле, Гьотзе, Ройс, Крос са футболисти мечта. Жалко, че не разполагаме с някой от избраните, а и не виждам много индикации да имаме шанса да се сдобием с някой от тях.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kir0w
------------- Суарез ----------

------------Гастон Рамирез---

-Шурле--------------------Стъридж-

-----------Лукас--Джерард-----

--Енрике--Агер--Шкъртел--Глен--

-----Лорис--------

 

Някой ден... :empathy3:

 

 

Хубаво е все пак, че повечето играчи с, които ни свързват са класни...Шурле, Лорис. Стъридж, Гастон Рамирез....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee
Някой ден... :empathy3:

 

 

Хубаво е все пак, че повечето играчи с, които ни свързват са класни...Шурле, Лорис. Стъридж, Гастон Рамирез....

 

Бих се радвал, много за такъв отбор. Въпреки, че не са наистина най - голямата класа, то поне са много млади и се считат за големи таланти особено Шурле(за мен поне) и за това може би ми харесват, а не както до скоро ни свързваха с Бент, Калу, Сисоко... То до края на джама има 2 месеца ще има още толкова много имена, с който ще ни свържат...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G

Аз пък бих бил доволен на Афелай. 26-годишен е. Няма да скъп не повече от 6-7 млн евро, може да играе добре и по крилото и като атакуващ халф. Има прилична техника и бързина.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Martin Angelov

Аз пък искам да привлечем Морисън,от Норич :) Много добър сезон направи,като за новак във Висшата Лига :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard
Аз пък бих бил доволен на Афелай. 26-годишен е. Няма да скъп не повече от 6-7 млн евро, може да играе добре и по крилото и като атакуващ халф. Има прилична техника и бързина.

Според мен това е задължителен трансфер, но май няма никакво раздвижване около него :doubledown:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...