Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Riise

Не се учудваш пф ..еми Кедира не ми допада особенно - един Лас който го пишеха за ненужен е по-добър от него според мен ..имам и приятели фенове на реал те са на същото мнение :thumbsup: ..вие пък чак да казвате, че всичките ни играчи (освен Стиви) са по-слаби от него :morning1:

Link to comment
Сподели другаде

Гост thekop

Той нали Кедира не е добър затова е титуляр в Реал и Германия. От малкото , което гледах на Шахин в Реал ми направи добро впечатление.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост dandio

На мен също доста ми допада, но като гледам Тотнъм са му се нахвърлили и единствено неясното положение около Модрич ги възспира. И от Арсенал уж бе желан... С нас не знам да са го свързвали...

Link to comment
Сподели другаде

Гост AnubisS

След това силно представяне за Русия, цената му неминуемо е скочила доста високо и се съмнявам, че бихме извадили пари за него. Макар че ще си струва, но по-голям е шансът да отиде Тотнъм, Манчестър и др.

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder
След това силно представяне за Русия, цената му неминуемо е скочила доста високо и се съмнявам, че бихме извадили пари за него. Макар че ще си струва, но по-голям е шансът да отиде Тотнъм, Манчестър и др.

 

Защо пък точно Тотнъм ще са с по-голям шанс.Пък и нали си взеха атакуващ халф вече.Докато на нас ни трябва такъв.(не че е от някакво значение това )

Link to comment
Сподели другаде

Гост AnubisS
Защо пък точно Тотнъм ще са с по-голям шанс.Пък и нали си взеха атакуващ халф вече.Докато на нас ни трябва такъв.(не че е от някакво значение това )

Не виждам смисъл защо се коментира Дзагоев, при положение, че дори няма слух за интерес от наша страна.

Посочих Тотнъм като вариант просто защото, ако Модрич напусне АВБ ще търси негов заместник. Дали вече това ще е руснакът е друг въпрос. По-скоро ми се струва, че Дзагоев ще остане в ЦСКА за поне още един сезон и след това някой голям отбор ще го вземе.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Гост ready2kill

Фелайни днес игра толкова добре срещу манчестър, че да бяхме го взели ние преди години. 15мил. за него с оглед на нашите трансфери последно време си е повече от bargain.

:)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

И аз много му се радвам на Фелайни и то от още от както пристигна в Евъртън...

 

 

Много искам да вземем добър нападател, световна класа, а в момента единствените който се сещам са Джеко, Кавани и Фалкао... някой от тях :champion:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост TheoScouse

Аз съм на мнение, че в момента ни трябват класен вратар и голаджия. Сигурен съм, че ако ги имахме, играта на отбора щеше да се промени драстично, дори щяхме да се борим за титлата (все още можем де, гледайки оптимистично). За вратар бих се радвал да привлечем Джак Бътланд. Е, все още е далеч от понятието "класен", все пак е много млад. В мачовете, които съм му изгледал, винаги ме впечатляваше и смятам, че ще стане голям вратар след време. За голаджия сигурно повечето от вас като мен мечтаят за играч като Фалкао. Ето точно такъв футболист ни липсва - който вкарва, независимо в каква ситуация се намира. Головите положения си ги имаме, само голаджията го няма.

Link to comment
Сподели другаде

Гост alex59

Джак Бътланд и Леандро Дамянов. И един десен бек, малко по-добре ориентиран в материята от националния ни такъв...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Niki_bs

Бих добавил и Йоренте.Вижда се че в Билбао няма да играе повече,даже се спекулира с нас,но са несериозни източници за това само пожелания.

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenmark

Дамио е много добър,но ми се иска евпропеец да е отпред.В кръвта на южноамериканците е да са лакоми и егоисти.Левандовски би бил супер попадение,жалко че едвали би дошъл при нас ако не играем в ШЛ.Пуста ШЛ ако играехме там колко всичко би било различно.Това което е написал ТеоСколс е самата истина,толкова ли е трудно да се случи.Ще дойде януари и ако това стане тогава оптимистите ще станат доста повече.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kolonkata

Дамио е много добър,но ми се иска евпропеец да е отпред.В кръвта на южноамериканците е да са лакоми и егоисти.Левандовски би бил супер попадение,жалко че едвали би дошъл при нас ако не играем в ШЛ.Пуста ШЛ ако играехме там колко всичко би било различно.Това което е написал ТеоСколс е самата истина,толкова ли е трудно да се случи.Ще дойде януари и ако това стане тогава оптимистите ще станат доста повече.

Виж на Барса кво им е зле със Меси отпред :D (ебавам се :) )
Link to comment
Сподели другаде

Гост Riise

тоя Коноплянка доста радва на лявото крило ..мн бърз,на 22 и играе в Днипро ..бахти гола заши

от ляво сме само със 17 годишния Стърлинг :whistling:

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuperSizee

тоя Коноплянка доста радва на лявото крило ..мн бърз,на 22 и играе в Днипро ..бахти гола заши

от ляво сме само със 17 годишния Стърлинг :whistling:

 

Тъкмо за него си мислех и аз :D .... Искам го на всяка цена, 20 - 30 - 50, но го искам по лявото крило това момче, а Стърлинг да заминава от дясно където му е мястото.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Riise

Какви 20-30-50 той играе в Днипро едва ли ще струва някаква колосална сума ..ама Стърлинг си е за отляво според мен, но не трябва да се твари от сега титуляр ..ще е перфектно Коноплянка титуляр и резерва Стърлинг (само на 17 е) - направо лявото крило заспива за години напред :)))

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...