Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

А ти толкова си гледал Керъл, щом мислиш, че Йоренте е по-добър от него ....

Прав си както винаги,на Керъл и 1 мач не съм гледал...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Senzor

Все още искам Арда Туран, в Атлетико им стана плеймейкъра, обаче имат проблеми с парите и още не са изплатили онези 13 милиона на Галатасарай. Поне е наш фен и ще се раздава на макс

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

аз викам Специалния специалист да ни даде под наем Кака зимата..... за кво им е в реал.... само търка пейка... при нас поне може да поиграе некой друг мач.... пък току виж му се отвори парашута да заиграе на познатото си ниво :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Не е готино да се подиграваш на болен човек за килограмите причинени от тази болест...

 

 

А Йоренте е доста над Керъл... и като подавания и особено като техника и контрол над топката. И аз бих искал да го видя с деветката и феникса на гърдите си.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Не е готино да се подиграваш на болен човек за килограмите причинени от тази болест...

 

 

А Йоренте е доста над Керъл... и като подавания и особено като техника и контрол над топката. И аз бих искал да го видя с деветката и феникса на гърдите си.

Не знаех, че е прозвучало така, нямам намерение да го обиждам, но просто така го пишат различните фенове навсякъде, за да се различава от "хомо" Роналдо. Не случайно съм го лсожил и в кавички. Аз лично много го харесвах феномена и заради него гледах Реал като играеше при тях.

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Не знаех, че е прозвучало така, нямам намерение да го обиждам, но просто така го пишат различните фенове навсякъде, за да се различава от "хомо" Роналдо. Не случайно съм го лсожил и в кавички. Аз лично много го харесвах феномена и заради него гледах Реал като играеше при тях.

Феномена е топ 5 на нападателите за всички времена за мен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост thekop

Ronaldo в момента участва в реалити шоу, където под лекарски надзор ще се подложи на програма за загуба на тегло. Казаха, че сърцето му е ОК.

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Ronaldo в момента участва в реалити шоу, където под лекарски надзор ще се подложи на програма за загуба на тегло. Казаха, че сърцето му е ОК.

Не си спомням точно каква беше болестта но знам, че заради това е наддал. В момента бил 118 килограма...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Riise

много ме кефи и Стефан Ел Шаарави ..тъй като следя Милан имам наблюдения, много впечатлява ..в момента ги гледам сега направи един рейт от от своето наказателно до другото, мина 3-4 играча ..супер талант е :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Гост Deedo

Фалкао и Суарез добра комбинация :D

Не целя да се заяждам, но Ливърпул не би била предпочитана дестинация за Фалкао - най-малкото ще иска да играе в ШЛ (ако изобщо напусне Атлетико).

По-скоро Йоренте, а и имаше слухове, че го искате. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост alex59

Пари за Фалкао не виждам как ще извадим. Йоренте също няма да е евтин. Хунтелаар ми се струва най-реалистичен трансфер, договорът му изтича лятото, играли са успешно заедно със Суарес. Остава да се види, дали заплатата му е поносима и дали ще се съгласи на по-кратък договор, напр. за 2 години. Другият вариант е да се търси млад нападател, такива не липсват, напр. Хуупър.

Впрочем, има още 30 кръга докрая и така, както всички други фенове ни отписват от борбата за четворката, така през май може и да се окажем в нея, т.е - в ШЛ!

Link to comment
Сподели другаде

Гост sinner

За мен Йоренте е много по-възможен трансфер от Хунтелаар.Снощи хванах мачът на Билбао и той беше резерва,големи проблеми има в отбора и 100% ще последва Мартинез и ще ги напусне.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Deedo

След контузията на Борини май нямате алтернатива на Суарез? Йоренте определено е доста по-възможен трансфер.

 

Бях гледал преди време, че и Кавани ви е трансферна цел, но от всички споменати с оглед на проблемите в Билбао, Йоренте е он дъ топ и може да вдигне нивото в Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

Страшно много ме е яд за Джаксън Мартинес, 2 лета ни свързваха с него и накрая отиде в Порто, а сега там от 11 мача 9 гола и сума ти асистенции... :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

последните 6 мача не е пропуснал да се разпише, направо машина и мен ме е яд - догодина като го знам техния президент как продава - 25-30 минимум

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост morski

Отдавна в полезрението ми е Юсуф Мулумбу от УБА, поне за мен добър опорен полузащитник, добра алтернатива на Лукас, пък защо не и заедно да играят.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...