Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Podlecii

Роналдиньо е свободен агент.....защо не? Сега погледнах, прави 34 след три месеца...36 мача,17 гола, 11 асистенции 2013 година....

 

А ако вземем и Мата, който вчера беше бесен,че го смениха, би било много добре

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Гост MarioFC

Понеже се провали сагата със "Силата" ми е чудно нашите профита защо не се насочат към Германия, Хофенхайм да им помогна и там има един хубавец Кевин Фоланд се казва. Това момче е на 21 години и е с една дума страхотен. Почнах да гледам немско от 2 сезона и съм очарован от него. Цената му би трябвало да е около 10,15млн. Момчето може да играе като крило, атакуващ халф и нападател. Очаквам да стане голям играч от него и трябва да се действа бързо, защото скоро ще се намесят "сили" с които няма как да се борим.

И като сме на тема Германия, така или иначе ни трябва стабилен дефанзивен халф, то отбора е Леверкузен, а играча се казва Ларс Бендер. Друг страхотен дефанзивен халф е Бадел от Бургерите. Гинтер от Фрайбург също е страхотен талант, той играе като дефанзивен халф и централен защитник също.

Това са играчи, които могат да бъдат привлечени на сравнително нормални цени, все пак сме 2014, а не 94 и няма как да купуваме качество за 2 милиона.

Ако имахме пари играчите щяха да са Ройс, Гюндоган и прочие.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Velizar

И като сме на тема Германия, така или иначе ни трябва стабилен дефанзивен халф, то отбора е Леверкузен, а играча се казва Ларс Бендер.

Напълно съм съгласен с това за Фоланд , а доколкото Бендер , него повече съм го следил и много ми допада , а и на ФИФА-та много играе :sarcastic: . Дано от ръководството да проявят интерес към тези момчета :)
Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

За Бендер даже някъде се пишеше, че сме започнали договорки за лятото. Бендер е страхотен, а и Хюпия може да асистира :) Което е шега, защото той няма интерес да си отслабва отбора... Но ако Ларс иска нанякъде, се надявам да сме ние.

Link to comment
Сподели другаде

Гост MarioFC

Немския пазар е бъкан с таланти и цените не са така завишени като бритиша или бразилския примерно. Испанския и португалския също. ..... Гурутата ни обаче явно не са на същото мнение.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Niki_bs

Какво стана с Фернандо от Порто,имаше период в който се спекулираше за него,миналата седмица излезе новина,че се е разбрал с Милан,но май няма нищо вярно в това.Трябва да се напънем за него или Диаме (макар че последния мач го изкараха контузен).Това са хората които ще ни излязат най тънко и същевременно доказани.

Link to comment
Сподели другаде

Гост morski

Антоан Гризман от Реал Сосиедад. Следя го отдавна, много добър нападател, би ни дал още опции в атакуващ план. сега набучи два гола на Елче за десетина минути.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Renaissance

Сега чета, че Хунтелаар иска да продължи кариерата си в Англия. Остават му година и половина до края на договора и мисля, че би бил добра конкуренция на СаС. Годините са му множко, но който си го може, годините са му най-малкия проблем. Мисля, че още 2-3 сезона футбол на високо ниво има в него.

Link to comment
Сподели другаде

Гост morski

Някой ако има възможност да гледа второто полувреме на Аякс. Има едно момче - Виктор Фишер, датчанин, играе с номер 7 за Аякс, страшен талант поне според мен. Следя го през целия сезон, прави ми огромно впечатление, класата му е над другите в отбора поне за мен, въпреки, че е само на 19.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

Някой ако има възможност да гледа второто полувреме на Аякс. Има едно момче - Виктор Фишер, датчанин, играе с номер 7 за Аякс, страшен талант поне според мен. Следя го през целия сезон, прави ми огромно впечатление, класата му е над другите в отбора поне за мен, въпреки, че е само на 19.

Постоянно се шуми около него, вече играе и за мъжкия национален отбор, а е набор '94.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Сиймор

Исках Мата, той отиде в Манчестър, ако напиша друг дали няма да го урочасам?:) Майтапа настрана Погба и на мен ми харесва. Чудя се защо Юнайтед са го изтървали? От глупост или нещо момчето е чепато?

Link to comment
Сподели другаде

Гост josi

Исках Мата, той отиде в Манчестър, ако напиша друг дали няма да го урочасам? :) Майтапа настрана Погба и на мен ми харесва. Чудя се защо Юнайтед са го изтървали? От глупост или нещо момчето е чепато?

 

Изтърваха го, защото искаше договор като за мъжете още преди да е играл дори (помислил се е за звезда още от юноша и Съра естествено му би шута)

 

На мен ми се ще да вземем Лалана и Колмън.

Link to comment
Сподели другаде

Гост josi

Коулмън и Люк Шоу ..и бековете са 6 :nyam2:

 

Чесно казано най-много искам да видя пича от профила ти при нас, как ще се впише.

Както Жоао Карлос Тешейра и Райън МакЛафлин, но тези двамата едва ли Брено ще ги тества този сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Renaissance

Покрай цялата шумотевица около Шоу реших да гледам мачовете на сотон и го направих. Ами срещу съндерланд Джонсън му счупи кръста, Борини една ситуация след изчистване от корнер, тръгна, беше зад Шоу и го размина с преднина, казано на жаргон "направо го изяде", след това Ки пак на корнера го надигра. Ако мога да го намеря този мач, ще изрежа тези ситуации. Срещу Арсенал беше долу-горе стабилен, не се включваше много в атака, но включванията бяха що годе качествени. Срещу челси-трагичен. Смениха го на полувремето, ако не се лъжа, но азар и шурле, даже и торес, ако помня добре, вилняха през зоната му. Не го изкарвам слаб играч, такова намерение нямам, просто 30 милиона за него не си струват. Млад е, обещаващ е, но цената малко... Абсолютно смело мога да твърдя, с никакви опасения, че ще звучи неуместно, но според мен Флано не му отстъпва много. Само включванията са му по-слаби от на Шоу, иначе в дефанзивен план няма ярък контраст.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

Покрай цялата шумотевица около Шоу реших да гледам мачовете на сотон и го направих. Ами срещу съндерланд Джонсън му счупи кръста, Борини една ситуация след изчистване от корнер, тръгна, беше зад Шоу и го размина с преднина, казано на жаргон "направо го изяде", след това Ки пак на корнера го надигра. Ако мога да го намеря този мач, ще изрежа тези ситуации. Срещу Арсенал беше долу-горе стабилен, не се включваше много в атака, но включванията бяха що годе качествени. Срещу челси-трагичен. Смениха го на полувремето, ако не се лъжа, но азар и шурле, даже и торес, ако помня добре, вилняха през зоната му. Не го изкарвам слаб играч, такова намерение нямам, просто 30 милиона за него не си струват. Млад е, обещаващ е, но цената малко... Абсолютно смело мога да твърдя, с никакви опасения, че ще звучи неуместно, но според мен Флано не му отстъпва много. Само включванията са му по-слаби от на Шоу, иначе в дефанзивен план няма ярък контраст.

Напълно съм съгласен. А Колман, ако не вкарваше толкова много, нямаше да прави впечатление на никого. От 4-5 години играе редовно за Евертън, но никой не го забелязва. Сега вкара 5-6 гола и вече е велик играч :sarcastic:

 

И двамата са добри футболисти, но сумите, които се споменават за тях, са направо смешни.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Podlecii

Напълно съм съгласен. А Колман, ако не вкарваше толкова много, нямаше да прави впечатление на никого. От 4-5 години играе редовно за Евертън, но никой не го забелязва. Сега вкара 5-6 гола и вече е велик играч :sarcastic:

 

И двамата са добри футболисти, но сумите, които се споменават за тях, са направо смешни.

 

И двамата са англичани, това е разковничето.. Пресата ги величае, а Световното наближава и момците на Дедо "ой ще бъдат разкрити. Дано Стърлинг, Стъридж и Джерард ги отсрамят поне малко, но честно казано не вярвам

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...