Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Скромен съм, искам само 2 трансфера лятото. Единия е Гризман. На другия не му знам името, но искам да бъде вратар, който да може да го сложиш редом до, та ако може и пред, имена като Буфон, Чех, Куртоа, Де Хеа, Нойер...

Link to comment
Сподели другаде

Като фен на Ередивизи ще спомена 2 имена от Фейенорд, които ми правят много добро впечатление през сезона- Рик Карсдорп, много активен десен бек и Тони Вилена, полузщитник с атакуващ маниер и способен да разиграва и вкарва голове. Иначе, като нова голяма звезда на холандския футбол виждам Дейви Клаасен от Аякс.

Link to comment
Сподели другаде

Като фен на Ередивизи ще спомена 2 имена от Фейенорд, които ми правят много добро впечатление през сезона- Рик Карсдорп, много активен десен бек и Тони Вилена, полузщитник с атакуващ маниер и способен да разиграва и вкарва голове. Иначе, като нова голяма звезда на холандския футбол виждам Дейви Клаасен от Аякс.

 

Вярвам на КИМИ и бих се зарадвал на двамата подчертани. (другия нещо не ме кефи)

То Аякс, Феенорд и Холандия като цяло са люпилня за таланти.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Витсел искам аз. Наполи са се отказали, защото имал високи финансови претенции. Точно такъв халф ни трябва като него. Аз винаги съм го харесвал много. Дано Клоп да се насочи натам.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Гледам Jovetic се продава. За мен доста добър играч който не пасна в Интер ,но помним че точно от там и изпъдиха Фелипе. Само 10 М паунда за играч в разцвета на силите си.Нито мн млад нито стар (27 годишен) .Много ще се радвам да го проваме

Link to comment
Сподели другаде

Ами брат, не съм мн съгласен че не е паснал в Англия. Просто малко шансове му се даваха, рядко титуляр. За мен има мн футбол в него .В Англя има 28 мача 8 гола -Като за не чист нападател и половината поне мача са резерва не е зле .Мен ми е слабост черногоретца още като беше при виолетовите от Флоренция .За мен скрит диамант, който попада на грешни отбори като Сити и Интер.Ако съм на мястото на Клоп бих се пробвал за него вместо Куинси.

Link to comment
Сподели другаде

Разбрахме, че говориш за Марко Ройс, но откъде реши, че Борусия искат да го продават?!

Ами след добрите игри на Осман Дембеле и Пулишич през последния полусезон мисля че Марко Ройс е гласен за трансфер.Такава е трансферната политика на Дортмунд.
Link to comment
Сподели другаде

Е нали уж от 2 години се опитвали да го продадат, сега стана след последния сезон. Ама като гледам споменаваш Дембеле, значи трябва да е настоящия сезон. Обърках се...

 

You'll Never Walk Alone!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Е нали уж от 2 години се опитвали да го продадат, сега стана след последния сезон. Ама като гледам споменаваш Дембеле, значи трябва да е настоящия сезон. Обърках се...

 

You'll Never Walk Alone!

Не знам колега какво толкова очудващо има Дортмунд да продадат поредния си футболист?Миналата година бяха Хумелс и Мхитарян.Трансферната политика на Дортмунд от доста години е такава-да продават скъпо звездите си и на тяхно място да налагат млади таланти като Гинтер,Вайгъл,Дембеле,Пулишич....
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...