Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Той Ройс не може да се задържи 5 мача здрав, затова не играе, не щото са му взели мястото в Дортмунд.

 

Ройс си е нашето Дани Стъридж . Изключителен футболист ,но много податлив на контузии като наш Стъридж. Освен всичко , все се контузва преди голяма първенство . Изпусна световното , след това Еврото , хич не му върви . И въпреки тези контузии , страшно много ми се иска да го видя в наш екип , макар да знам , че това много трудно може да стане .

 

Иначе по темата . Дахуд , Макс Майер и Рикардо Родригес . Толкова ли много искам бре...

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Един, дето се мотае покрай стадиона ни, има доста опит в премиершип,

има си квартира в града, доказал се е вече, макар в по-скромен отбор,

можем да му дадем по-голяма заплата, като начало да се поговори с агента му.

сегашният му отбор вече не се бори за нищо, малко над средняк е,

като може да предложим и някой наш като размяна плюс пари (доста пари)

 

Лукаку !

Link to comment
Сподели другаде

Аз желания за конкретен футболист нямам. На първо време бих искал целта ни следващите 2 летни прозореца да бъде запазване на сегашните ни т.нар. звезди и във всеки от тези прозорци закупуване на един играч за всяка линия за сметка на пълнеж. Тази година може и двама защитника - ляв бек и централен, ако не се получат нещата с Гомез. За това лято си пожелавам ляв бек с продажба на Морено, конкуренция/заместник на Хендерсън за сметка на Стюарт, защо не и нов договор за Лукас, нападател за сметка на Ингс.

Едит:За да не съм офтопик - Роуз,Вертонген, Чаби, Жиру :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Чаби

За съжаление, вчера Билд излезе със заглавие, че е решил да се пенсионира.

Бе то е ясно, че той е първият, за когото се сеща човек, ама си мислех, че си видял оттеглянето му :)

Link to comment
Сподели другаде

Бе то е ясно, че той е първият, за когото се сеща човек, ама си мислех, че си видял оттеглянето му :)

 

Дачка, темата е за това кого искаме в отбора, а не кой може да дойде в отбора.

 

И аз искам Хуупия и Фаулър на по 25. Ще залепнат на момента. Само се притеснявам, че Фаулър не е достатъчно добър крадец на топки, за да се впише като централен нападател.

Link to comment
Сподели другаде

Дачка, темата е за това кого искаме в отбора, а не кой може да дойде в отбора.

 

И аз искам Хуупия и Фаулър на по 25. Ще залепнат на момента. Само се притеснявам, че Фаулър не е достатъчно добър крадец на топки, за да се впише като централен нападател.

Остави Фирмата на мира, бре :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Иска ми се да видя Наинголан при нас,липсва ми някой такъв безкомпромисен играч.Рома напоследък го изтеглиха малко по-напред и бележи голове,и то не лоши,има добър удар от далеч също.Нещо което забелязвам в нашия отбор е,че никой не бие от далеч,освен Кутиньо,като се закучат нещата и искаме да влезем с топката във вратата.Друг халф,който би паснал много е Верати.Нямаме такъв полузащитнк,който да диктува темпото и да чете играта толкова добре,само че цената му е над нашите възможности.На левия бек бих се зарадвал на Р.Родригес,Волфсбург потънаха здраво и не вярвам да го задържат и след това лято.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Ще напиша моето виждане за летния трансферен прозорец:

Вратари:

Миньоле, Кариус, Уорд

 

Минингер, Богдан- аут

 

Защита:

Клайн, Тренд Александър

Ловрен, Клаван, Матип, Гомез , (Нов)

(Нов), Милнер

 

Рандал, Морено, Сако, Фланаган, Уисдъм - Аут

 

Центрашни халфоре:

Хендерсън, Улайналдум, Лалана, Груич,Чан,Стюард, Еджария, (Нов), (Нов)

 

Лукъс - Аут

 

Атакуващи халфове:

Коутиньо, Мане, Фирминьо, Удбърг, Лилсон, Кент, (Нов), (Нов)

 

Маркович, Оджо - Аут

 

Нападатели:Ориги, (Нов)

 

Ингс, Стъридж - Аут

 

 

Ако трябва да мечтая бих желал в защита да купим Д.Роуз, К. Оукър, ван Дайк

 

Халфове си мисля че имаме шанс за Дахуд, а за по предните позиции искам ГЕРМАНЦИ

 

в атака идкам Х.Кейн ама ще се задоволя и с Мората

 

Но ако играем ШЛ ни трябват ФУТБОЛИСТИ

Link to comment
Сподели другаде

Вратари: Миньоле, Кариус, Уорд

Защитници: Клайн, Ловрен, Матип, Клаван, Ван Дайк, Гомез, ТАА, Морено, нов ляв бек

Халфове: Милнър, Хендерсън, Джан, Груич, Джини, Лалана, Коутиньо, Уудбърн, Стюърт, Дахуд

Нападатели: Ориги, Мане, Фирмино, нов нападател

 

Считам Сако, Лукас и Стъридж за сигурни напускащи. Длъжни сме да се подсилим в защита, а едно класно име в нападение може да е Отговорът. Дано се извадят многото пари за Име. Не може гнусните мангали да взимат босненския мангал и дабващия волейболист, а сега да се спекулира за Гризман, а нас да ни свързват с Куинси Промес и с Ярмоленко. Бензема, Кейн, Мората, Дибала. Нещо такова. Име!

Ляв бек - харесвам Курзава. Колашинац не е лош от Шалке. Хектор?

Дахуд и Ван Дайк са ми мокра мечта.

Дано този трансферен прозорец е успешен за клуба.

Link to comment
Сподели другаде

Ван Дайк и аз го искам,но май станахме много на един клон,днес пише,че ще отсъства за 3 месеца.Дано това му намали малко цената защото както се пише,че го искат Челси,Сити и Юнайтед плюс ние няма да се учудя цената му да мине 50 млн паунда от това ние отпадаме автоматичноНа мен ми се струва,че Дахуд ще ни е първото ново попълнение през лятото.Там нещата сигурно са ясни Дахуд не ще да преподписва,Клоп можеше да го вземе още това лято но на двойна цена,сега му остава само година от договора и пишеше,че цената е друга през 2017.Та ако наистина е имало разговори и Клоп го иска вероятно ще е първият ни трансфер.

Между другото вчера четох че на Иско договора изтича през лятото и той иска да напуска.Това е един от футболистите които искам в отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Няма да пиша имена,трябва ни стабилен вратар,още един централен защитник,задължително дефанзивен халф и качествен нападател.Мисля че с четири качествени попълнения ще сме конкурентни на другите в челото.

Link to comment
Сподели другаде

Едни колеги фенове на Милан си говорят за Кристоф Крамер.

Дочух, че според тях той би бил човека който ще им стабилизира центъра.

Освен това щял да им излезе евтино...

Някой има ли някакви наблюдения?

 

Не казвам, че го искам в Ливърпул, но не знаех в коя тема да

Link to comment
Сподели другаде

Бе не е лош играч, ама май повече се говореше нещо, отколкото стана. Не ги следя отблизо, но в Германия се третираше като надежда по едно време. Сега погледнах, че има 12 мача за Германия за последните 3 години. И от наем в наем, е стигнал до Гладбах, където обаче им е основен играч явно. Той и Дауд играе там ама не е слаб играч, де.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...