Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

  • 3 weeks later...

Андреас Кристенсен от Гладбах.. Страхотен защитник, има уникални показатели за сезона (по-добри и от тези на Хумелс) за съжаление няма шанс да дойде при нас (догодина Конте ще го върне в Челси)..

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Вече 35 мин гледам Байерн - Дортмунд за купата, (вместо английски мач)

и съм си харесал поне по двама от двата отбора -

Хумелс, Левандовски, Ройс и Обамеянг, а от резервите Т.Мюлер и Кагава.

Link to comment
Сподели другаде

Все повече започвам да си мисля, че най-належащо ни е мислещ и можещ халф, да не кажа двама. Снощи отчетливо се видя след излизането на Коу колко импотентни ставаме. Нямаме креативност, няма кой да задържи топката, нямаме грам фантазия, за скорост да не говоря. Та халф тип Бернардо Силва най-вече или Кейта ни е витален, просто няма как да се получи нещо повече от сегашното ни положение.

Link to comment
Сподели другаде

Все повече започвам да си мисля, че най-належащо ни е мислещ и можещ халф...

 

Щом темата е само за желания, предлагам ако е гарга, да е рошава, един нов номер 8, ето този

 

http://estaticos.marca.com/imagenes/2014/07/19/en/football/real_madrid/1405754646_extras_noticia_foton_7_1.jpg

Link to comment
Сподели другаде

https://www.transfermarkt.com/hakim-ziyech/profil/spieler/217111

Нещо постижимо! Следя го от 4-5 сезона! Момчето си струва. Още се чудя защо вече не е почнало да се шуми около него за трансфер в европейски гранд.Някъде бях чел преди известно време че го свързват с нас но до там..

Link to comment
Сподели другаде

Щом бюджета ще ни е ~200млн....

 

100 млн. за Гарет Бейл и 100млн. за Деле Али.....

 

... Айде и някакви тънки кинти за някой ляв бек, ама не ги знам много много, да речем оня Хектор с който ни свързваха, все пак е немски национал. :)

Link to comment
Сподели другаде

Няколко футболисти, които според писаниците в медиите искат да сменят отборите - Агуеро, Алексис, Фабрегас, Боатенг - всички тия са мега футболисти, който и от тях да дойде ще вдигне нивото веднага с класа. Верно ще цакаме яко кинти за заплати, ама ще си заслужава.

Link to comment
Сподели другаде

Няколко футболисти, които според писаниците в медиите искат да сменят отборите - Агуеро, Алексис, Фабрегас, Боатенг - всички тия са мега футболисти, който и от тях да дойде ще вдигне нивото веднага с класа. Верно ще цакаме яко кинти за заплати, ама ще си заслужава.

Тези кинти се отплащат в размер на класа, опит и маркетинг. По-добре от колкото 40-50 за някой хубостник, който после да се чудим на къде да го засилим.

 

Sent from my F8331 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Да дават 200 Млн и да ги вземем и 4мата. Алексис и Агуеро +сегашното ни нападение ще кара отбори като Борнемут и Сони да се отказват че да паднат служебно само с 3:0 че няма да им мърда толкова на полувремето. Фабрегас ще даде нужната стабилност в халфовата линия, а Ботенг в отбрана.

 

Sent from my F8331 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Във Рен има едно младо момче, ляво крило (забравих му името сега), ама е много техничен и бърз.

Не че го искам, ама ако сега се вземе ще е добре, догодина ще е на цената на половин сектор

Link to comment
Сподели другаде

Сенегалското ляво крило на Лацио Балде Кейта.Най добрият играч на Лацио през сезона със 16 гола.Със закупуването на ляво крило Клоп ще може да премести Коутиньо на титулярната му позиция зад нападателя.

Link to comment
Сподели другаде

Тоя пич го изгониха снощи с втори жълт за симулация. Не блести с мозък и интелект, но пък е много бърз и експлозивен. Не смятам, че е от класата на Мане, но е по-добър от останалите ни "крила".

Link to comment
Сподели другаде

За мен имаме нужда от 5-6 играчи, разбира се не всички от тях титуляри. За титуляри ни трябват един човек в центъра, някакво говедо да е, ако може, стил Виейра, хич няма да ни дойде зле, един нападател, който от 2 положения поне едно да вкарва, ако играем като в началото на сезона ще ни е предостатъчен, аз лично бих искал и ляв бек, но мисля, че Клоп ще си налага Милнър. Трябва ни поне една негова алтернатива, както и такава на Клайн. ТАА не знам дали ще е израснал достатъчно, за да играе цял сезон дори и като заместник. Освен всичко това за мен ни трябва поне едно крило за титуляр, за да може Коу да се връща и в центъра, както и централен защитник, който да се конкурира достойно с Ловрен и Матип и да се ротират според преценка на Клоп. Вратар се съмнявам да се взема, а Монката, ако си задържи нивото, няма да има нужда, а и Кариус не знам кога ще избухне все пак.

Link to comment
Сподели другаде

Тоя пич го изгониха снощи с втори жълт за симулация. Не блести с мозък и интелект, но пък е много бърз и експлозивен. Не смятам, че е от класата на Мане, но е по-добър от останалите ни "крила"

Вярно е че не блести с мозък но е само на 22 и има време Клоп да го развие.Гледах го във финала срещу Ювентус миналата сряда и направи много силен мач.Удари греда през първото полувреме и доста изтормози защитата на Ювентус.
Link to comment
Сподели другаде

Сенегалското ляво крило на Лацио Балде Кейта.Най добрият играч на Лацио през сезона със 16 гола.Със закупуването на ляво крило Клоп ще може да премести Коутиньо на титулярната му позиция зад нападателя.

 

Във форума на Милан си го броят едва ли не за сигурно ново попълнение и е един от най-желаните играчи за привличане.

Link to comment
Сподели другаде

Матия Калдара от Аталанта.Във Италия е определян като новия Лео Бонучи.Ако искаме веднъж завинаги да си оправим защитата крайно време е да погледнем към калчото.

Link to comment
Сподели другаде

http://sportbild.bild.de/fussball/premier-league/premier-league/lacazette-und-keita-neue-stars-fuer-liverpool-und-klopp-50685468.sport.html

Тази статия действително е излязла преди два месеца и давността й стои под въпрос,но ако този "сценарий" се сбъдне,отборът ни ще е оптимално готов да притесни всеки отбор в Европа.Дори само тези двама футболисти ще изстрелят потенциала на отбора до небесата,защото именно техните умения са липсващите парчета от нашия пъзел.

Можете ли да си го представите :) ?При мисълта за това направо ми полита въображението към един бленуван момент...все едно вървим изстискани от слънцето през пустинята и имаме огромна неутолима жажда,която от време на време заблуждаваме с някой мираж ок отплеснах се :)

Но поиграйте си малко на ум как варварски ще разпиляваме всеки отбор,който ни се изправи по пътя.Пътят,който води до титлата на Англия и може би до тази в Шампионската лига,изглежда определено по-дълъг от този до Рим,но всичко ще бъде възможно,ако затворим настоящия трансферен период с правилните решения.Дано дано дано!Много се надявам да има капка истина в това,което се пише по медиите,защото това ще обуслови една чудовищна нападателна мощ на отбора,която можем да постигнем само ако бъдем достатъчно умни/хитри/умели/ловки в следващите месеци.

Хмм да стискаме здраво палци!

 

ПП:Чувал съм,че нападението е най-добрата защита и вярвам в това,защото е истина (малко трудна обаче за прилагане)! :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...