Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Тая статия е от трети март, само да вметна :)

 

Това е вярно :) взех отношение към статията (в училище ни даваха да пишем Leserbrief :) и си струваше),защото тя поставя изходната точка за коментара ми,който не без причина стои под тази тема :)

Моето лично мнение е,че имаме нужда и от двамата футболисти без значение размера на цената им в този момент,защото те могат да донесат липсващия елемент в отбора ни,налагащ силно изразени колективни действия,а именно цялостното осъществяване на нашите игрални представи в най-тежките положения.Двамата ще представляват върхът на иглата и същинско олицетворение въобще на разбиранията на Клоп за воденето на играта.

Разбира се възможно е този трансферен план и да не се изпълни,но мислите по обратната линия са много приятни,нали?Че кой би бил против?

Link to comment
Сподели другаде

Абе тоя от Кристъл Палас - Заха, дето играе на неговия пост и е на неговата възраст, колко ли струва, нищо че е бил за кратко мангал, много си е добро крилото, а ние с тоя Салах се побъркахме, все едно е баси класата.

 

Основната част от играчите в моя трансферен списък.

 

1. Мбапе(отказват трансфер това лято)

2. Обамеянг (спазарен за ПСЖ)

3. Бернанрдо Силва (трансфериран в Манчестър Сити)

4 .Бакайоко (чакащ трансфер)

5. Тимо Верне (неизяснен статут)

6. Тома Лемар (чакащ трансфер)

7. Заха (неизяснен статут)

8. Коке (преподписан договор с Атлетико Мадрид)

9. Камил Глик (неизяснен статут)

10. Хектор (неизяснен статут)

 

11. Фрейзър Форстър (неизяснен статут)

12. Едерсеон-вратар(трансфериран в Манчестър Сити)

 

 

*в червено - възможните, в синьо - невъзможните.

Link to comment
Сподели другаде

https://www.sportal.bg/news.php?news=667967

 

Твърди се, че "бианконерите" са готови да се разделят с него, ако получат оферта на стойност над 55 милиона евро.

 

Вместо Ван Дайк, по-добре Бонучи според мен. Поне още 3 години може да играе на високо ниво.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Една оферта от 100 млн евро за Деле Али може да накара Даниел Леви да се позамисли.Той е разумен човек и като нищо много бързо може да забравим Коутиньо

Link to comment
Сподели другаде

Една оферта от 100 млн евро за Деле Али може да накара Даниел Леви да се позамисли.Той е разумен човек и като нищо много бързо може да забравим Коутиньо

 

Някъде вчера ми попадна информация,че няма да го пуснат за по-малко от 150млн.А,Леви знае,научи се да управлява добре клуба.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Aми останаха 2-3 читави имена от звездния отбор на Монако, който играеше тотален футбол. Това са Камил Глик, Тома Лемар и вратарят Субашич. И тримата към момента ако дойдат при нас, биха ни свършила страхотна работа.

Link to comment
Сподели другаде

Забравяш любимеца Тимо Верне_ ��

 

 

Говорим сега конкретно от Монако, от Лайпциг определено Тимо Вернер(р-то в края на думите в немския не се казва отчетливо, понякога и не го произнасят, гледам немското по техния Скай) е уникален нападател, който би трябвало да струва вече над 120 милиона, съдейки по откачения трансферен прозорец.

Link to comment
Сподели другаде

р-то в края на думите в немския не се казва отчетливо, понякога и не го произнасят, гледам немското по техния Скай

Р-то в края заглъхва, но в никакъв случай не остава Е-то само. Ако искаш да го пишеш баш както се чува - не можеш, щото нямаме такива букви, които да отговарят на тоя звук. То и те нямат. Получава се едно "Верна(глухо Р)". Но Верне не е със сигурност. Но си се пише Вернер :)

 

Иначе е факт, че е доста добър нападател и съм сигурен, че догодина лятото ще го накацат доста отбори.

Link to comment
Сподели другаде

Р-то в края заглъхва, но в никакъв случай не остава Е-то само. Ако искаш да го пишеш баш както се чува - не можеш, щото нямаме такива букви, които да отговарят на тоя звук. То и те нямат. Получава се едно "Верна(глухо Р)". Но Верне не е със сигурност. Но си се пише Вернер :)

 

Иначе е факт, че е доста добър нападател и съм сигурен, че догодина лятото ще го накацат доста отбори.

Вундаба :D

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

В Атлетико зимата ще има сериозни рокади в нападението.Идват Коща и Витоло,а има доста играчи само за няколко позиции.Много е вероятно един от продадените да е Гамейро и се чудя дали не можем да го издебнем с някоя тънка сделка.

Link to comment
Сподели другаде

Аз искам зимата - ВвД, Кейта, Деврей, Колибали, и бартер Кариус за който и да е немски вратар.

Нападател лятото, тия ще се оправят, а и ако почне Соланке да пуска, ще къртим. Много вярвам в това момче

Link to comment
Сподели другаде

Аз искам зимата - ВвД, Кейта, Деврей, Колибали, и бартер Кариус за който и да е немски вратар.

Нападател лятото, тия ще се оправят, а и ако почне Соланке да пуска, ще къртим. Много вярвам в това момче

 

То и Кариус го взехме от Германия, а се говореше че е добър, че даже го сравняваха с Нойер?!?

Та в този ред на мисли продаваме Кариус за 10-ина милиона на Дортмунд, нали те си търсели вратар. И ги инвестираме в резервата на Спартак М. - момчето показа че има качества . рефлекс, пласиране, и особено излизане за високи топки.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам, след Кариус съм скептичен за вратар от Германия. И за него се пишеше супер хвалби, ама ....

А иначе вратарчето на руснаците добре се справи. Особено впечатление ми направи как излиза за високи топки - смело и с крака напред - както го правеше едно време Шумахер и така отказваше кандидатите да се опитват да му отнемат топката.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...