Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Тони Шумахер си беше отличен вратар.Просто ситуацията с Батистон не я прецени правилно и го атакува не с коляно или бутонки,а го наджаска с таз/бедро.

Link to comment
Сподели другаде

ПСЖ ще продават Дракслер, на Горецка му изтича договора.За мен двама класни играчи, които може да вземем на прилична цена.

И едно особено мнение за "вкарвач" - Лий Грифитс.Бележи редовно въпреки "дърводелците", с които е съотборник.При положенията, които създаваме може да се превърне в нашия "шотландски боец", тоест 20-25 гола на сезон.Освен това изпълнява страхотни свободни удари и не би струвал скъпо.

Link to comment
Сподели другаде

Може да вземем на прилична цена, ако се съгласят да дойдат при нас. И ако ПСЖ сложат прилична цена на Дракслер, което е вероятно имайки предвид, че се налага да продават. Лий Грифитс бележи редовно, но това прави и някой в българската В група примерно. И той е заобиколен от дърводелци, а ще ни излезе и без пари даже.

Link to comment
Сподели другаде

Много сте скромни в желанията си.

 

Защо на прилична, а не на бомбастична цена?

Дали щели да продават - предложи им 128..256 мил. и просто го вземи.

 

Мангалските американски бизнесмени как го правят, без да са шейхове, китайските също.

 

Зимата едва ли ще вземем изненадващо някой, но през лятото искам:

Три, Четири, Пет души блеснали по време на световното в Русия!

(като от тях поне един шампион, един полуфиналист и може би вратар)

Link to comment
Сподели другаде

Може да вземем на прилична цена, ако се съгласят да дойдат при нас. И ако ПСЖ сложат прилична цена на Дракслер, което е вероятно имайки предвид, че се налага да продават. Лий Грифитс бележи редовно, но това прави и някой в българската В група примерно. И той е заобиколен от дърводелци, а ще ни излезе и без пари даже.

Работа на Клоп е да ги убеди.Колкото до Грифитс аргументите са ми, че всички в Шотландия играят затворено и грубо срещу Селтик,тоест би могъл да ни свърши добра работа в мачовете с отбори от 8-мо място на долу, където изпитваме огромни трудности без да му се налага дълго време за адаптация.Вярно, че имаме Ингс, но на него тотално не му върви при нас/дано ме опровергае/ затова е време да помислим за алтернатива.Смятам,че срещу отбори надиграващи се с нас сегашното ни нападение е достатъчно добро.
Link to comment
Сподели другаде

Много сте скромни в желанията си.

 

Защо на прилична, а не на бомбастична цена?

Дали щели да продават - предложи им 128..256 мил. и просто го вземи.

 

Мангалските американски бизнесмени как го правят, без да са шейхове, китайските също.

 

Зимата едва ли ще вземем изненадващо някой, но през лятото искам:

Три, Четири, Пет души блеснали по време на световното в Русия!

(като от тях поне един шампион, един полуфиналист и може би вратар)

Прав си, но когато видя нашите американци да извадят поне 100 милиона за играч ще си вдигна нивото на желанията.Дотогава са само мечти.
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Кондогбия от Валенсия.Със сигурност във момента е един от най добрите опорни халфове в Европа.Който е гледал мачовете на Валенсия през този сезон,разбира за какво става въпрос.

Link to comment
Сподели другаде

Класен вратар (Нойер, Де Хеа) даже и на Буфон бих се зарадвал ("даже" е заради възрастта, а не заради качествата. Класна 4ка защитници и в центъра нещо сработено Модрич-Крос на останалите постове и това което имаме не е лошо. С две ръце съм за Суарез като го споменахме.

Харито показа защо е сред най-желаните нападатели в момента. От много време съм си го "заплюл"

 

Sent from my F8331 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Бе с две думи нов титулярен състав :D

Не си много далеч от истината обаче, което моментално ми сваля усмивката от лицето.

Link to comment
Сподели другаде

Съгласен съм. И на менми се иска един класен вратар, двойка централни защитници, един опорен халф + Хари Кейн и Еден Азар. :)

 

Може и Алексис Санчез, чух че му изтича договора скоро...

Link to comment
Сподели другаде

Искам Клоп да ходи до Мюнхен там да припада, да се моли, да прави каквото иска и трябва, ама да уговори Левандовски да дойде при нас. 2-3 години да ниже голове, все файда ще е....

Link to comment
Сподели другаде

С оглед факта, че Човекът-слон се върнав Атлети моментално, ама моментално бих действал да си върнем Фернандо...

El Nino е един футболистите,на които съм се възхищавал най-много,но не е сериозно това,което искаш колега ...
Link to comment
Сподели другаде

Кондогбия от Валенсия.Със сигурност във момента е един от най добрите опорни халфове в Европа.Който е гледал мачовете на Валенсия през този сезон,разбира за какво става въпрос.

Мани го тоя.. За 2 години в принтер един точен пас няма.
Link to comment
Сподели другаде

На Торес, за съжаление, му мина времето. Преди 2 години бих бил съгласен да бъде върнат, но сега вече е малко късно.

Tой след края на сезона ,току виж окачил калеврите на пирона, ние ще го прибираме?!Не че има слухове дори за това , де :ppp6: То, по тая логика , да накараме и Стиви , да опита да влезе пак във Форма :sarcastic:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...