Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Аз не бих искал този бивш мангал да е в отбора ни. Предпочитам Тимо Вернер пред него. Фекир и Алисон искам. Искам и ЦЗ - Варан, Азпиликуета, Манолас, някой от този тип. Ако ни напусне Джан - искам и халф, но не мога да назова име.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Е, скромен си няма какво да се каже. :60:

 

Така...

Фекирчо идва.

После вземаме един защитник и облачето.

После Шакирито,после Сабайос ли какъв беше там,после Рубен Невес и аз ще съм доволен.Ще си ги има готините титуляри,ще си ги има и готините резерви...или нещо такова.

Колега не забравяй,че лакомията е един от седемте смъртни гряха.Иначе,"Чул те, Господ".
Link to comment
Сподели другаде

Искам Облак,Арнолд,Кулибали ,Ван Дайк , Робъртсън , Фабиньо, Кейта ,Фекир , Мане ,Фирмино , Салах .........

на пейката искам Тимо Вернер , Окслейд и Варан .....и да ни дават титлата още преди да е почнал сезона :sarcastic:

Няма кой да на спре с тоя състав !

Link to comment
Сподели другаде

Баси, колко е хубаво, когато футболисти от тази тема започват наистина да искат да идват в Ливърпул. А като се сетим, че само до преди 7-8 години в такъв прозорец се търсеха услугите на Карлтън Коул.

Link to comment
Сподели другаде

Не би било лошо да се пробваме за

Joaquín Correa

от Севиля , направи ми добро впечатление срещу мангалите и няма да е кой знае колко скъп.Гелсон Мартинс също е вариант , а и най вероятно ще стане свободен агент.Надявам се на един цз , който да пасва на ВВД , вратар само да не е от класата на Кариус и Монката и един от гореизброените и/или Шакири и реално ще направим най добрата селекция за последните 10 15 години.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Облак и Хосе Хименес от Атлетико и Хамес Родригес . Това са последните три части от пъзела ,наречен Великия Ливърпул.Нареди ли се пъзела ,ставаме непобедими .

Облак,Арнолд,Хименес, Ван Дайк,Робъртсън,Фабиньо,Кейта ,Хамес,Мане ,Фирмино ,Салах.

Link to comment
Сподели другаде

Емил Форсберг,

абсолютна класа, импровизатор, може всичко с топката, такъв плеймейкър ни трябва. Напомня ми на Фабрегас в силните му години, по-бърза версия.

 

Лозано,

много интересно крило, едно от откритията на това Световно за мен!

 

Ребич,

още в Айнтрахт ми правеше голямо впечатление, а на това Световно затвърждава впечатленията ми, голям талант и нюх към гола!

 

Брандт,

въпреки че го пускат за малко, във всяко докосване на топката показва класа и импровизаторски качества. Направи много силен сезон в Леверкузен и ще е голямо грешка ако Льов не залага на него в следващите мачове, защото виждаме колко са зле Германия по крилата.

Link to comment
Сподели другаде

Както казах - моля се да не купуваме "откритията на световното", че 90% после много бързо се закриват.

 

За Брандт ако не се лъжа преди имаше някакви слухове, ама изчезнаха.

Link to comment
Сподели другаде

Аз и тук да си напиша за играча, който ми направи впечатление и може спокойно да се вземе за резерва на триото отпред - дясното крило на Сенегал.

 

20 годишен, пръчка 2 метра, огромна крачка, много остър, много бърз. Гони в защита, за разлика от онова косовското кюфте. Ако Клоп си го хареса, то може да го направи диамант. Ще си има и сенегалска дружка-ментор в отбора. Няма да мрънка, че ще е резерва на Салах

 

П.П. Недейте гледайте, че в Уикито пише, че е 1.80, на снимките е висок колкото Салиф Сане, а той е 1.94. А е само на 20 и има накъде да расте.

Link to comment
Сподели другаде

in - Rabiot, Lozano, Jo Hyeon-woo, Moussa Sissoko,

out - Ings, Markovic, Mignole, Стъридж

 

 

-Мане- Фирмино- Салах-

----Рабиот--------Кейта----------

-----------Фабиньо--

-Робъртсън-Ловрен-ВВД-Трент-

----------Кариус/Хюн-Ву Чо--

 

subs - Кариус/Хюн-Ву Чо, Матип, Клаван, Клайн, Морено, Okс, М.Сисоко, Милнър, Вайналдум, Груич, Лозано, Лалана, Уудбърн, Соланке

Link to comment
Сподели другаде

in - Rabiot, Lozano, Jo Hyeon-woo, Moussa Sissoko,

out - Ings, Markovic, Mignole, Стъридж

 

 

-Мане- Фирмино- Салах-

----Рабиот--------Кейта----------

-----------Фабиньо--

-Робъртсън-Ловрен-ВВД-Трент-

----------Кариус/Хюн-Ву Чо--

 

subs - Кариус/Хюн-Ву Чо, Матип, Клаван, Клайн, Морено, Okс, М.Сисоко, Милнър, Вайналдум, Груич, Лозано, Лалана, Уудбърн, Соланке

Хендо не го виждам нито в състава, нито в резервите? Нито в ин , нито в аут?

Треньор ли ще е?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Ако може първите двама по-далече от клуба, моля. Головин не ми прави някакво огромно впечатление, но ако Челси го вземат за пръв път от години ще имат по-слаба халфова линия от нашата. Баркли, Бакайоко, Дринкуотър, Головин :sarcastic:

 

Анте Ребич и той е менте. За отбор като Айнтрахт е супер, но за нашия стил първо, че не е толкова бърз и рязък като Мане и Салах, второ, че и като техника не е нищо особено. Вдигна си малко цената на гърба на оня глупак Кабайеро, но наистина не е нищо особено.

 

Аз на свой ред подкрепям с две ръце трансфер на Бранд, а ако може да вземе от Леверкузен и онова ямайчето Леон Бейли ще си ударя гъза в тавана.

Link to comment
Сподели другаде

Ако може първите двама по-далече от клуба, моля. Головин не ми прави някакво огромно впечатление, но ако Челси го вземат за пръв път от години ще имат по-слаба халфова линия от нашата. Баркли, Бакайоко, Дринкуотър, Головин :sarcastic:

 

Анте Ребич и той е менте. За отбор като Айнтрахт е супер, но за нашия стил първо, че не е толкова бърз и рязък като Мане и Салах, второ, че и като техника не е нищо особено. Вдигна си малко цената на гърба на оня глупак Кабайеро, но наистина не е нищо особено.

 

Аз на свой ред подкрепям с две ръце трансфер на Бранд, а ако може да вземе от Леверкузен и онова ямайчето Леон Бейли ще си ударя гъза в тавана.

 

Ребич не бил бърз и рязък, май друг играч си гледал. От онзи ден има слухове, че Байерн ще го взима, ще си говорим, Головин също е от най-висока класа, но специално за Ребич ще е голям удар, който го вземе.

 

Гледай малко класа:

 

https://www.youtube.com/watch?v=pGHIQ7yvoxo

Link to comment
Сподели другаде

Ще го вземат в Байерн по простата причина, че е хърватин и е протеже на Нико Ковач. Виждали сме подобен тип трансфери като Криховяк в ПСЖ, сега евентуално Нзонзи в Арсенал. Всеки треньор си има любимци и протежета и си ги взима. А, иначе Ребич съм го гледал в Айнтрахт, защото ги харесвам и мога да ти кажа, че не бих заменил нито един от тройката отпред за него, Можеш ли да го сравниш със Салах или Мане по бързина и техника? И да, не ми изглежда бърз и рязък, ама може да съм се разглезил покрай нашите крила.

 

Головин го пожелавам най-искрено да е топ трансферът на Челси това лято.

Link to comment
Сподели другаде

Ще го вземат в Байерн по простата причина, че е хърватин и е протеже на Нико Ковач. Виждали сме подобен тип трансфери като Криховяк в ПСЖ, сега евентуално Нзонзи в Арсенал. Всеки треньор си има любимци и протежета и си ги взима. А, иначе Ребич съм го гледал в Айнтрахт, защото ги харесвам и мога да ти кажа, че не бих заменил нито един от тройката отпред за него, Можеш ли да го сравниш със Салах или Мане по бързина и техника? И да, не ми изглежда бърз и рязък, ама може да съм се разглезил покрай нашите крила.

 

Головин го пожелавам най-искрено да е топ трансферът на Челси това лято.

 

Специално за техниката, не съм съгласен, Ребич е много класен играч, може да замени всеки във всеки голям отбор.

Аз пък се надявам да не отиде в Челси, двамата с Азар ще е много трудно да бъдат спрени. Говори за интерес от Барса и Ювентус, а с чукотките по-скоро ги свързват заради Абрама.

Link to comment
Сподели другаде

Аэ ли бъркам или той вече е в Милан? Ако съм прав, то няма къде повече да отиде и само сте си похабили времето да го обсъждате. Иначе и на мен ми допада, но да влиэа към 60-70 минута, да раэдвижи нападението.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...