Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

От играчите , които блеснаха на мондиала няма да е никак лошо да вземем Пикфорд.Имаше бая добри вратарски намеси от различни вратари , но Пикфорд във всеки мач беше класа за разлика от един Муслера например.

Link to comment
Сподели другаде

Роналдо в Юве..дали не е момента да се пробваме за Дибала?Вижда ми се като трансфер който бих направил само във Фифата , ама все пак ще има някакви размествания сега и не изглежда толкова нереално.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Пулишич ! - Млад , бърз , техничен ... представям си какво ще стане като поработи още с Клоп .

 

Давид Силва - много добър и на нас ни липсва човек точно на този пост .

 

Анте Ребич - Кефи ме къв е хулиган и ще му пасне ВЛ .

 

Дибала също ме кефи ама ми се струва малко стойкаджия и лекенце и незнам дали няма да развали колектива .

 

Лука Модрич :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Не знам каква му е клаузата, но да се пробваме за Саул Нигес.Атлетико много купуваха и би трябвало да продават следващите трансферни прозорци.Ако Майкъл Едуардс ги излъже и го вземем, ще се сдобием с нов Шаби Алонсо.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам каква му е клаузата, но да се пробваме за Саул Нигес.Атлетико много купуваха и би трябвало да продават следващите трансферни прозорци.Ако Майкъл Едуардс ги излъже и го вземем, ще се сдобием с нов Шаби Алонсо.

 

Миналата година преподписа, мисля че му сложиха клауза 150 милиона.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Аарън Уан-Бисака, доста добро впечатление ми прави това момче, а последния мач с Ман Сити направо беше феноменален.На десния бек имаме Трент и Клайн, но смятам, че това момче би бил добър варинат също.Цената му според трансфермаркет е 10 млн. евро.

Link to comment
Сподели другаде

Аз изгледах 4-5 мача на Лестър от началото на сезона и много силно впечатление ми направи Джеймс Мадисън.Определено това момче има огромен потенциал.Той хващаше окото още докато беше във Норич.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...