Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Таузънд е доста интересен играч, за широчина в нашия отбор и резерва ще е перфектен, Ман Сити направо сам си ги би, гига мач направи, гледам го в тая класация същп доста добре се е справил. Мисля че има класа да се покачи в голям отбор, доста борбен също, не се отказва и бяга като луд подобно на Милнър все едно е на батерии дюрасел, има и много силен удар, срещу Ман Сити направо ми напълни душата не само с гола си.

Link to comment
Сподели другаде

Таузънд винаги ми е харесвал защото е много бърз и много надъхан тип . Чудя се защо го пуснаха от Тотнъм и той не можа ли да отиде в някой по добър отбор от Палас. Срещу Ман Сити беше титан и искам да благодаря на всички от Палас че не легнаха на чаршафите както някой други отборчета .....

Link to comment
Сподели другаде

Алдервейрелд от Тотнъм! Има клауза от 25м. Лятото да продаваме Матип и да гепиме белгиеца да се конкурира с Джо.

Определено съм му почитател!

 

На него му приключва договора, няма да е 25М

Link to comment
Сподели другаде

Според мен след този наш сезон ще има тема за футболистите "В кой отбор искате да играете" и съм сигурен, че Ливърпул ще е сред топ 5 дестинации :D

 

Да, но защото сме горе-долу пети по заплати след двата испански и двата мангалски "магнити" за сребролюбци.

 

Искам да видя още тази зима някой нов майстор на спорта, а кой и какъв - според резултата от мача ни след 3 дни.

И новия да не бъде за последна резерва, а бързо да е готов да излиза титуляр в някои мачове, мъж с опит и класа.

Link to comment
Сподели другаде

На него му приключва договора, няма да е 25М

В грешка си - https://talksport.com/football/465143/tottenham-extension-clause-toby-alderweireld/

 

Също в момента взима около 50к на седмица, тоест двойно по-малко от Ловрен примерно.

Link to comment
Сподели другаде

Искам Фекир , но много повече искам да продадем Ориги Лалана Соланке Mорено Клаин Маркович това са хора които тежът на клубът а същевременно тези слаби играчи могат да донесът пари .

Link to comment
Сподели другаде

Аз искам да вземем топ крило или нападател за конкуренция на тройката отпред, някой истинска класа. И се надявам ако има възможност да вземем такъв сега, а не лятото. Тоя Вернер не го харесвам, ама ако Клоп го иска по-добре да го надплати и да дойде сега, вместо да се опитваме да минем по-тънко през лятото. 2 гола да вкара, 2 мача да реши и си е избил парите дадено отгоре. Нямаме право да се осираме тоя сезон заради къса скамейка.

Link to comment
Сподели другаде

Аз не мисля, че ще купим някой, но ако все пак трябва да помечтаем, креативен халф е повече от задължителен. Играч с фантазия и техника. Мислех Кейта ще е човекът, ама нейсе. От другите нямаме подобен профил, а би трябвало.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм го описал, дори напротив тая големи надежди.

До момента обаче не ги оправдава. Дано се вклини по-бързо в тая ВЛ.

Поненциала му е огромен, наблюдавал съм го многократно, за това и го твърдя

Link to comment
Сподели другаде

Фирмино също му беше много трудно да се наложи в първия сезон след, като дойде от Хофенхайм... беше доста непостоянен, дори слаб. Надявам се и аз, Кейта постепенно да се наложи, за сега действа малко бавно, явно си мисли, че още е в Германия и има цялото време на света да изнесе топката /Фабиньо също го имаше този проблем първите 2-3мача/ . Може и физически да не е готов да избута 90мин... все пак темпото на футбол в Англия е доста бързо /а когато натиснем ние педала, да не говорим/

Ще поживеем ще видим.

Link to comment
Сподели другаде

Ако вземем Алдервейрелд ще си е удар от всякъде. От доста време насам само Сити имат класата и авторитета да пазаруват от другите големи клубове в Англия (Санчес и Матич ги броя по-скоро за харизани). С привличането на Алдервейрелд ще бъде изпратено сериозно послание към всички, че Ливърпул командва парада. Към бонус това класата му като партньор на ВВД.

Link to comment
Сподели другаде

Истинска класа крило или нападател няма да дойдат за резерва.

 

Сане, Марез, Стърлинг, Б.Силва, Жезус, Гюндоган - всеки мач поне 3ма от тия са резерви. И според мен са истинска класа.

Въпросът опира до пари и менажиране.

В този мач не толкова, но в хода на сезона ще си проличи нуждата от топ класа.

Надявам се да не е фатално, но се надявам ако имаме възможност да действаме сега зимата.

За мен с оглед на развитието на сезона, играта която показваме и формата в момента сме длъжни да станем шампиони.

В последните години винаги, когато сме близо си казваме, вече следващия сезон ще надградим и сме шампиони.

Само че нещата нито един път не се случиха така, затова въпреки Ман Сити се надявам тоя сезон да е нашия.

Другият сезон я Салах ще реши да си тръгне, я някой друг ще се контузи или няма да е във форма.

Сега е сезона, сега имаме супер отбор. Всичко си зависи от нас.

Link to comment
Сподели другаде

Искам онзи Окслейд от мачовете срещу Шиитите миналия сезон и да е напълно здрав!

Вижда се, че ни липсваше днес такъв енергичен и експлозивен халф, който има и яка тупалка.

Link to comment
Сподели другаде

Този като физика е здрав, но е тъп ка боб.

 

Аз ако имам някаква мечта за футболист на Ливърпул към този момент това е - Матайс Де Лихт. Този е като по-младо копие на ВВД. Капитан на Аякс на супер млада възраст, лидер на отбора и партньор на Върджил в отбора на Холандия.

Който го вземе ще си бетонира 1 позиция в отбраната за следващите 13-14 години.

Link to comment
Сподели другаде

От преди малко:

Тотнъм са активира ли клаузата на Алдервейрелд до 2020.

Да и по този начин от лятото влиза в сила клаузата му за откупуване за 25м - валидна и за английски отбори. :)

Link to comment
Сподели другаде

Идеално, вече имаме такъв играч. Ловрен се казва. За мен не е никакво надграждане. Тоя кви левашки грешки прави даже си мисля, че нашия ще е повече титуляр от тоя смотльо.

Нито ни трябва, нито ни е на класата.

Да си седи в Лондон.

Link to comment
Сподели другаде

Искам Сане, за да може като играем със Сити да няма, кой да прави мача на сезона си срещу нас.

Като изключим майтапа, Сането си е идеален за нашият стил.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...