Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Ако изпадне нещо на далавера което да е класа- да го взимаме....иначе и да не вземем никой не е на умирачка. Въпроса оттук нататък за отбора е да се взимат само класни попълнения- ако ще и да е по един на трансферен прозорец. Това и Клоп го знае много добре така че няма какво да му мислим кой знае колко. В крайна сметка и не знаем изобщо имаме ли бюджет за трансфери.

Link to comment
Сподели другаде

Аз ако съм на бай Хенри ще извикам Клоп и ще му тропна едни пари в масата и ще му кажа "Ако ти трябва още някой играч, за да се подсили отбора в борбата за титлата ей ти кинти, купувай, който намериш за добре".И не става въпрос за трансфери на пожар, а за вдигане на класата на състава.

Това разбира се е само в сферата на пожеланията, като аз също не очаквам входящи трансфери през зимата.

Link to comment
Сподели другаде

Сане, Марез, Стърлинг, Б.Силва, Жезус, Гюндоган - всеки мач поне 3ма от тия са резерви. И според мен са истинска класа.

Сане и Стърлинг са титулярните им крила, не се залъгвай. Б. Силва игра и на крилото, и в тройката отзад (като снощи). Жезус и Гюндоган са всичко друго но не и "истинска класа". Класата там са Сане, Агуеро, дори Рахим и това са им логично и титулярите.

Link to comment
Сподели другаде

А ни трябва поне един нов "пожарогасител" още сега, защото ако се подпалим след месец,

то пожарната ще може да дойде чак през лятото, а дотогава ще изгорим неспасяемо.

 

Сега сме хванали бика за рогата и дано го повалим след 4 месеца.

Link to comment
Сподели другаде

Сане и Стърлинг са титулярните им крила, не се залъгвай. Б. Силва игра и на крилото, и в тройката отзад (като снощи). Жезус и Гюндоган са всичко друго но не и "истинска класа". Класата там са Сане, Агуеро, дори Рахим и това са им логично и титулярите.

Да не влизаме в един от най-древните спорове във форума - "какво е класа", ама ако при нас някой от 3ката отпред окапе поради контузия и умираме прави.

Тук във форума 95% от хората харесват Шакири (аз не го харесвам и според мен е средна класа играч), ама аз не смятам, че може да замести адекватно Мане или Салах.

Нито пък Ориги и Соланке могат да заместят някой.

Единствено имаме Стъридж като качество, но с голямата условност да е здрав, а и да се има предвид, че явно е недолюбван от Клоп.

Просто нямаме право ако имаме възможност да привлечем класа да се опитваме да минем тънко като чакаме лятото.

Да се дават летните пари за Заха, Вернер или там който си е харесал Клоп.

 

П.С., Б.Силва играе защото Де Бройне е контузен, иначе си е пейка.

Той, Марез и Жезус са резерви.

Link to comment
Сподели другаде

Да не влизаме в един от най-древните спорове във форума - "какво е класа", ама ако при нас някой от 3ката отпред окапе поради контузия и умираме прави.

Тук във форума 95% от хората харесват Шакири (аз не го харесвам и според мен е средна класа играч), ама аз не смятам, че може да замести адекватно Мане или Салах.

 

И аз Шакири не го харесвам кой знае колко, но все пак той може да замести адекватно Мане или Салах срещу всеки отбор от долната половина на таблицата.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

И аз Шакири не го харесвам кой знае колко, но все пак той може да замести адекватно Мане или Салах срещу всеки отбор от долната половина на таблицата.

 

Това няма да е достатъчно когато се бориш за титла.

Link to comment
Сподели другаде

Абе днес се сетих,защо да не се ориентираме към Павар?Може да играе като централен,като десен бек,не е мега скъп,а има и опит вече.Изглежда като добро момче :D виждам нещо Ливърпулско в него.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Не съдя само от един мач. Заха се представя силно от доста време и не знам как още никой не го е прилапал. Иначе... как на кой на мястото? В атака имаме Салах, Мане и Боби. Шакири не се представя силно като крило, него не го броя. Стъридж е ясен. Не виждам защо да нямаме още един експлозивен играч в атака. То иначе за 10-20 милиона читава резерва трудно ще си намерим.

 

Разбира се, в момента пиша някакви нереалистични неща най-вероятно. Ама тоя няма да го върна никога!

 

// Виж Сити примерно. И те играят с трима в атака. Имат Жесус, Агуеро, Сане, Стърлинг, Марез и Бернардо Силва.

Link to comment
Сподели другаде

В Сити всеки отива заради заплатата от 200к+ а не за да играе. За тези пари не от скамейката, ами от последният ред биха гледали мача.

Заха е добър, ама не смятам, че бихме го взели. Все пак темата за желания е за това.

 

Sent from my F8331 using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Courtesy of his assist for Andros Townsend's opener, Crystal Palace's Wilfried Zaha registered a goal involvement for the first time in his last 14 Premier League games.

 

И въпреки това... Съмнявам се, че можем да си позволим да купим резерва за 70мил., а и Заха не е луд да иде в отбор, в който ще стои скамейка. Тва да не е мързеланкото Бербо.

Link to comment
Сподели другаде

Днес ми се мерна някъде из фейсбук една статия, че купваме по един футболист от изпадащ отбор последните четири години. :sarcastic:

2015: Ингс - Бърнли

2016: Джини - Новия замък

2017: Робо - Тигрите (ама не тия от Бистрица )

2018: Шакири - Стоук

 

Освен да се моля, Кристалния палат да изпадна и да вземем Заха за резерва на Мане.

П.П. Не знам дали е за тая тема, но не знаех къде да го напиша и тука ми се стори най-ок.

 

в този дух тази година може някой от Фулъм, избирай

Андре Шурле (познат на Клоп) или Александър Митрович.

Освен това май ще ни трябва и вратарче да замести Монко.

Link to comment
Сподели другаде

https://www.transfermarkt.com/allan-saint-maximin/profil/spieler/272642

 

Ей тая перла, ако наистина е около 20 млн евро, според мен Клопо ще го направи още по-голяма острилка и ще е идеален за ротация на нападателната ни формация.

Link to comment
Сподели другаде

Радвам се,че още някой го е забелязал този.Гледал съм го няколко пъти какво ги прави,брутална техника и супер бързина,малко ми напомня на Заха,не само по прическата.Винаги съм искал да имаме един такъв играч в отбора,би бил идеална опция за крилото.

Link to comment
Сподели другаде

Заха е топ играч и много се надявам да го вземем, а иначе ако привлечем някой измежду Павар и Уан-Бисака ще е супер, разбира се повече искам Павар, тъй като в Щутгарт играе предимно ЦЗ, а на нас ни е задължителен такъв трансфер.

Link to comment
Сподели другаде

Имате ли представа какво означава понятието "топ играч"?

Обикновено топовете са все в някакви топ класации или играят за големи отбори.

Тоя негър не съм го видял в класация дори за топ чернилка или топ грозна прическа. Изгонен от йонайтед (дори и от смешният английски национален отбор) станал там някакъв африкански национал, но тук се води политика, че тоя мангал бил топ играч.

Та въпроса ми е - в кое точно е топ и на кое топ място е в този си топ?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...