Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Йънг беше и все още е много по-класен футболист от Стю Светкавицата. За онзи период преди близо десетилетие Йънг щеше да ни е полезен, според мен, като се има предвид какви крила имахме...

Link to comment
Сподели другаде

Аз си мисля, че колегата правилно е цитирал мнение от 2009г и че е във връзка с новия Ашли Йънг, Раян Сесеньон, който определено няма да е добре да иде у Манго, а да го вземем ние, вместо някой нов Съм.

Link to comment
Сподели другаде

В Бетис има едно аржентинче (май доскоро беше собственост на ПСЖ) Ло Селсо и Тотнъм го искат. Направи много добър сезон. Не знам дали Клоп няма да може да изстиска още повече от него.

Иначе аз си желая Сане, Рашфорд. Едно привличане на Сон няма да ме лиши от сън. Знам, че е недолюбван тук, но Кейн би придал много опции и варианти също така. Искам да видя Брюстър в игра, а не само да правят предсезонни. И поне още един от школата да пробие в първия състав и да спечели място и игрово време.

Link to comment
Сподели другаде

Йънг беше и все още е много по-класен футболист от Стю Светкавицата. За онзи период преди близо десетилетие Йънг щеше да ни е полезен, според мен, като се има предвид какви крила имахме...
Даже си спомням, че според с колежка от форума, която изтъкваше, че Стю имал по-добра статистика от към създаване на положения за гол след центриране от Йънг. И за това бил по-подходящ да го вземем. Ашлито си бе поне 1 класа над Даунинг и просто си се набутахме със Стю.
След финала искам да купим Сон от Тотнъм. Предпочитам го пред Заха (който ми е любимец), тоя Пепе не го знам що за стока е.

Реално Сон отговаря на 100% като профил за Ливърпул в момента - скромен е, бърз и техничен, има самочувствие. Единствено той (и Сисоко и Кейн) от Тотнъм се стара до края да направи нещо и не се криеше, пробиваше до последно, опитваше се да направи нещо въпреки, че ги задушавахме. На финала той ми хареса повече от Салах и Мане. Примерно Ериксен (който много харесвам и съм споменавал в тая тема) ската много.

 

Корейчето е голям футболист, отделно и ще стане като със Салах, ще превъртим азиатския пазар. Да дават там колкото искат и да се купува. От директен конкурент, още по-добре.

Сон и Сане и няма да искам нищо за Коледа.

Сон ми е много симпатичен. Изключително раздаващ се футболист. И с огромен принос за добрият им сезон. Както спомена и азиатския пазар ще хванем, което си е голям удар. И аз не вярвам да го вземем, ама нали все пак темата е за желания. Аз и на Моура и Сане не бих казал не!

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

В Бетис има едно аржентинче (май доскоро беше собственост на ПСЖ) Ло Селсо и Тотнъм го искат. Направи много добър сезон. Не знам дали Клоп няма да може да изстиска още повече от него.

Иначе аз си желая Сане, Рашфорд. Едно привличане на Сон няма да ме лиши от сън. Знам, че е недолюбван тук, но Кейн би придал много опции и варианти също така. Искам да видя Брюстър в игра, а не само да правят предсезонни. И поне още един от школата да пробие в първия състав и да спечели място и игрово време.

Ло Селсо според мен е точният играч за халфовата линия, който ни трябва, може да играе на няколко позиции и дори като атакуващ халф. Дава страхотни извеждащи пасове - точно от каквото имаме нужда.

Link to comment
Сподели другаде

Чудя се дали има някакъв шанс да вземем Йозил? Според мен ще ни е от голяма полза, няма да е твърд титуля, но може да помогне много, страшно опитен е и може да пуска супер пасове към налитащите Салах и Мене, точно такъв подавач ни трябва.

Link to comment
Сподели другаде

Бате ти сериозно ли от всички играчи на света си избра Йозил? Той при нас и при Б отбора трудно ще намери титулярно място. От Арсенал в момента няма играч който да става за нашия отбор. Може би само Лаказет, всичко друго е нищо впечатляващо или малко над средното ниво за що годе добър футболист.

Link to comment
Сподели другаде

Напълно сериозен съм. През последните му сезони в Германия и после първите 2 в Испания си правеше по 30 асистенции, после в Реал си държеше ниво от по около 20 голови подавания и няколко гола, в Арсенал също започна много добре, но последния сезон на Венгер го мъчеха контузии, а сега Емери има напълно неадекватно държание спрямо него. Даже след смяната му на финала бил казал на испанеца, че не е никакъв треньор, така поне твърдят от "Хюриет". А и си е марков продукт на много високо ниво, популярността му в Турция е огромна. Такава сделка е невъзможна де, но според мен има какво да даде на отбора, това би бил трансфер като този на Милнър или като този на Шаби в Байерн.

Link to comment
Сподели другаде

Йозил няма как да играе за треньор като Клоп,няма кой да го търпи това леке да играе само като топката е в него.Явно не си го гледал в последните 2 години,цяло чудо е ,че все още го търпят в Арсенал.

Link to comment
Сподели другаде

Винаги си е бил мързелив играч. Има място за него само да влиза в последните 20 минути на закучени мачове да пробва нещо нестандартно. Но с неговата заплата от 300к - абсурд

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...