Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Ако Джини напусне отбора през лятото, много бих искал да видя Тилеманс като негов заместник. Натрупа доста опит по английските терени, а и има още много потенциал за развитие.

Link to comment
Сподели другаде

 

Ако ще е този Берге, не че имам кой знае какви наблюдения, по-скоро никакви, дали да не погледнем към този тип.

Също такъв дългуч, малко по-голям е - на 27.02.2021 г. е направил 26 год. и да кажем малко по-скъп, ако може да се вярва на разните сайтове в сферата. Засичам му този сезон покрай шунките по някой мач, не се справя никак зле.

Прегледах и малко допълнително инфо, дори има така, като гледам не лоши статове. Играл е предимно централен и дефанзивен халф, прилично количество голове, тук-там по някой асист, добра дисциплина откъм жълти/червени картони, особено за постовете, които обикновено заема. С контузиите също е добре, няколко пъти по 2 седмици макс да е пропускал от 2016 г. насам, от което видях, не ми се рови за по-назад. 

Скаутите, Клопо, Магьосникът от Оз и другите, замесени в трансферите са на ход, ако изобщо им е в полезрението.

1 hour ago, oZZy said:

а за тоя Берге някой има ли впечатления?

Бил 1,95 висок, голям пръч за централен халф

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Чудно ми е какво мислите за Харито Кейн? На мен много ми харесва, израсна доста последните години, много по-комбинативен е, би паснал на мястото на Фирмино. Даже предпочитам него пред Хааланд. Всъщност се надявам да не отиде в Манчо, ще бъде лошо за нас - който и да е от 2мата имам предвид. Манчо не трябва да вземат читав централен нападател.

Link to comment
Сподели другаде

И според мен е доста конбинативен. С 13те си асистенции го доказва напълно. Радко може това да се види за типичен централен нападател да има такъв голям брой голови подавания и да е първи по този показател. Та той изпреварва Де Бройне и Фернандеш, двамата с по 11, които са майстори на асистециите.

Въпросът е че ще ни излезе доста скъпичък и е нищожен шанса да го вземем. Иначе аз съм с две ръце "ЗА".

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Е то идеята ми беше ако се хвърляме за Хааланд, продаваме Салах и правиме някакви големи реорганизации, и разбира се Кейн иска да напусне Тотнъм, че ще е по-добре според мен за него да се хвърлим, а не за Хааланд или някой друг като заместник на Фирмино.. Ако на Фирмино му вземем 50 млн и доплатим разликата за Кейн няма да е чак толкова много. Keйн освен, че е малко по-млад от Фирмино, ще има по-осезаемо присъствие в наказателното поле и си вкарва голове доволно.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Чета сега за желанието на Кейн да си тръгне от кокошкити. 
Знам че навлизам в сферата на фантастиката, ама си мисля, как ли бихме изглеждали с него напред ? 

С тия показатели от последния сезон, на 27 години, познава ВЛ, явно показа че е отборен играч с толкова асисти тая година... 
Ако отиде в сити направо ще е ужас /което е най-вероятната дестинация/, ония няма да имат спиране... 

Link to comment
Сподели другаде

Вие представяте ли си какво ще стане със съдиите, ако Кейн дойде при нас??? Та те ще почнат да отказват да ни свирят, щото ще трябва да му свирят дузпи и фалчета, да не "виждат" засадата на косъмчетата на ръката му, абе ужааас направо ще е за тях ...🤣

Link to comment
Сподели другаде

Значи да го взимаме. Само да спрат резачка от съдиите и това са ти поне 12 точки от горе + това което Харито ще донесе като лични качества ще сме фаворит за титлата догодина.

П.С. Тази тема трябва да се кръсти: "Мечти и фантазии свързани с Ливърпул".

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Може да ми се смеете ама от месеци насам ме човърка,че това лято ще избухнем с един измежду Санчо и Мбепе...

Според мен това лято Клоп,ще мете с голямата метла (4-6)човека и сме длъжни и да пазаруваме. Ама дали,ще пазаруваме на скъпия щанд???Предстои да разберем...

 

Link to comment
Сподели другаде

Няма лошо момци. Аз просто си представям някакви неща. Неслучайно започнах с " в сферата на фантастиката". 

Че гражданинът Кейн няма да дойде при нас е ясно. Ама ако отиде при ония чалми наистина ще станат прекалено големи.

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Кирил Пейчев said:

Може да ми се смеете ама от месеци насам ме човърка,че това лято ще избухнем с един измежду Санчо и Мбепе...

 

Гаранция ще избухнем, ама само откъм слухове за тия двамата...

Link to comment
Сподели другаде

On 19.05.2021 г. at 16:22, fishek said:

Че гражданинът Кейн няма да дойде при нас е ясно.

Единственият начин това да стане е през Найк, които са му личен спонсор. Това би било огромен удар за тях.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...