Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

И не само за тях ще е голям удар, Кейн с функциите от последния сезон играе ролята на Фирмино, като даже вкарва и по 20 гола в добавка. 

Пише, че бил разочарован от липсата на амбиция в клуба и по-конкретно уволнение на Хосе 7 дни преди финал за купа и затова ще си ходи. 

Link to comment
Сподели другаде

Така е! Хем искат да си уредят 4-5 годишни договори с двбели заплати и куп бонуси, хем искат да са "свободни" и ако имат добро предложение да се нацупят на работодателя си и да отидат при новия с по-голямата заплата. Е не става така!

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

On 23.05.2021 г. at 14:27, Dacheff said:

Ще си ходи ако евреюгата го пусне, то тва не е свободна програма, има дългогодишен договор. 

Един футболист заболи ли го гърба, по добре го продавай... 

Link to comment
Сподели другаде

Добре, че Клоп разбра, че с англичани не стават нещата. 

Първо са скъпи, второ са тъпи. 

Тоя Кейн е супер умрел кон и ако не са му халфоввте и крилата ВВД ще има повече голове от него. 

Вземем ли го, правим 2 крачки назад, но Клоп е умен, не мисли като някои "спецове" по английският футбол. 

Ще има самолет над стадиона ако вземем тоя кол. 

Слагам бас, че не найк, ами мъск  не  е способен да го доведе. 

Клоп не взима ингилизи, защото играят с ботуши. 

Не ме интересува кой кскво мисли, тва е моето мнение. 

Link to comment
Сподели другаде

Пак в сферата на фантазията, ама Роуз и Газанига, ги приключват от кокошките.

Сега не знам за розата, обаче тоя газанига направи няколко много добри мача когато Лорис беше контузен. 

Ако има шанс бих желал да го видя на мястото на Адриан и когато може да почива Алисън /да си тренира включванията на корнерите/.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...

Това момче от Дания Йоаким Маеле прави много добро впечатление. Ако искаме десен бек да замества ТАА може да се помисли за Маеле. Освен това може да играе и от ляво. На 24г. играе за Аталанта и ми изглежда много добър. Днес срещу Уелс направи трети поред много силен мач. 

Link to comment
Сподели другаде

19 hours ago, petar totuhov said:

Това момче от Дания Йоаким Маеле прави много добро впечатление. Ако искаме десен бек да замества ТАА може да се помисли за Маеле. Освен това може да играе и от ляво. На 24г. играе за Аталанта и ми изглежда много добър. Днес срещу Уелс направи трети поред много силен мач. 

Абе и аз за това си мислех. Маеле, Госенс и Песина са добри опции. От Редбул и Саутхямптън да се насочим към Аталанта. Играча, който ме впечатли най-много е Дамсгор(дано не греша името). Страхотен халф! Комбинативен, директен, млад. Ще пасне на стила ни.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Гедеш ми се струва наш тип трансфер. Струва къси пари на фона на пазара, а реално им е най-добрият играч от доста време и всеки кръг е или с гол, или с асистенция и то при тази слаба от индивидуалности Валенсия.

Link to comment
Сподели другаде

Халанд пак е избил рибата в събота. Не ме интересуват янките. Да се бъркат дълбоко и да го взимат. Да засилваме Фирмино към БМ /нали уж го искаха миналата година/ и тоя да го касираме. Бахти звяра е.

Link to comment
Сподели другаде

29 minutes ago, fishek said:

Халанд пак е избил рибата в събота. Не ме интересуват янките. Да се бъркат дълбоко и да го взимат. Да засилваме Фирмино към БМ /нали уж го искаха миналата година/ и тоя да го касираме. Бахти звяра е.

Тоя за 73 милиона, колкото му е клаузата лятото е задължителен....но аз съм убеден че няма да го вземем- ще го вземат Сити

Link to comment
Сподели другаде

Ми да, ние сме модерната приказка за underdog-а, с което и хората са свикнали за 30 години, ама не е било така преди. Ливърпул е чупил трансферни рекорди, давал е пари, просто 30 години слабо управление са променили манталитета на феновете. Разказват за приказки за романтика и Liverpool Way, докато Хенри бабани кака Линда на яхтата и пуши пури, докато Едуардс с философския камък прави от пръднята боя.

Link to comment
Сподели другаде

Ние сме на пазара по спекулации за някой топ играч до момента, в който големите кучета не се намесят. А за нас големи кучета са на практика почти всички топ отбори. Общо взето:

- спекулации за Хааланд в ЛФК
- Реал/Сити/Байерн искат Хааланд
- ЛФК подвива опашка
- "ние не сме такъв отбор, това не е нашият начин"

Link to comment
Сподели другаде

С тая наша тактика " не сме като другите отбори", " не харчим пари" , "Окс е супер експлозивен "( хаха ) и " играчи на Райола не взимаме ", няма да го докараме доникъде. 

Ами ако след 5 години Райола и подопечните му имат правата на почти всички добри играчи на света, а един качествен защитник струва 100 милиона, то ние какво правим?

Продължаваме с 0 нет спенд и приемаме падение с риск да изпаднем по дивизиите, или приемаме как стоят нещата и се адаптираме?

Link to comment
Сподели другаде

23 hours ago, pehotineca said:

С тая наша тактика " не сме като другите отбори", " не харчим пари" , "Окс е супер експлозивен "( хаха ) и " играчи на Райола не взимаме ", няма да го докараме доникъде. 

Ами ако след 5 години Райола и подопечните му имат правата на почти всички добри играчи на света, а един качествен защитник струва 100 милиона, то ние какво правим?

Продължаваме с 0 нет спенд и приемаме падение с риск да изпаднем по дивизиите, или приемаме как стоят нещата и се адаптираме?

Изпадаме по дивизиите(хаха)

Link to comment
Сподели другаде

Абе ясно е, че няма да изпаднем по дивизиите или поне в близките 10-15 години поне, но определено сме си стиснати от към даване на пари за нови играчи.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Каквито феновете, такива и собствениците. Преди няколко години клуба реши да вдигне цените на билетите и настана вой до небесата. Сега същите тия дето ревяха, искат Бай Хенри да вадел стотици милиони от джоба си. Малко нагло ми се струва...

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...