Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

18 hours ago, Taipan said:

А, аз продължавам да си искам Рафиня! 🤔

 

По-добър е от батко си Тиаго, но не е кой знае какво. За мен Тиаго е може би най-слабият ни трансфер, откакто Клоп е начело. Постоянно е контузен, за година и половина силните му мачове се броят на пръстите на едната ръка, а е с 3-та най-голяма заплата в отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Един Ерлинг Браут Холанд и заспиваме напред, мамка му, кога ще направим един такъв трансфер… Гледах статия имаме 237 милиона £ според ФФП за харчене през лятото….

Link to comment
Сподели другаде

10 minutes ago, pitonchev said:

По-добър е от батко си Тиаго, но не е кой знае какво. За мен Тиаго е може би най-слабият ни трансфер, откакто Клоп е начело. Постоянно е контузен, за година и половина силните му мачове се броят на пръстите на едната ръка, а е с 3-та най-голяма заплата в отбора.

 Опаа.. Колега! По-кротко с критиките към това "чудо" на играта Тиаго! Щото ей сега, веднага ще ти се нахвърлят "защитниците" му.. Ее, вярно, че в последно време и те се поумълчаха и доста пооредяха! Пък и той не дава много поводи за възторг и хвалби, де.. В редките случаи, когато е здрав и играе, има още по-редки футболни проблясъци! Дали е достатъчно, за надеждите които му се възлагаха?! Не мисля!! Особено, като получава такава голяма заплата!

От първия му ден в отбора, не го харесвам и не исках трансфера му при нас. И все повече се доказва, че е грешка. 

Link to comment
Сподели другаде

30 minutes ago, pitonchev said:

По-добър е от батко си Тиаго, но не е кой знае какво. За мен Тиаго е може би най-слабият ни трансфер, откакто Клоп е начело. Постоянно е контузен, за година и половина силните му мачове се броят на пръстите на едната ръка, а е с 3-та най-голяма заплата в отбора.

Какво общо има Рафиня с Тиаго, освен, че първият е съименник на брата на втория? Тоя Рафиня, не е оня Рафиня, дето беше в Барса и игра под наем в Интер.

Иначе, за мен 100% ни трябват трансфери в центъра на терена. Милнър си тръгва лятото, Джини така и не го заменихме, а Кейта влиза в последната година от договора си и би било престъпление срещу футбола да му се прдложи нов договор и най-вероятно, който даде някой лев лятото, ще го пуснем.

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, tsbalabanov said:

Какво общо има Рафиня с Тиаго, освен, че първият е съименник на брата на втория? Тоя Рафиня, не е оня Рафиня, дето беше в Барса и игра под наем в Интер.

Да, аз говоря за Рафиня от Лийдс 😉

Link to comment
Сподели другаде

Всички сме съгласни, че имаме нужда от трансфери. Дано и от ФСГ мислят така! Защитата е горе-долу добре.. Обаче, в другите две линии, трябва да се вкарват нови и по-млади играчи. Да, ама са скъпи! И това е проблема на ФСГ.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Taipan said:

Да, аз говоря за Рафиня от Лийдс 😉

Аааа, така кажи. Аз помислих, че брата на Тиаго говориш. Нямам големи наблюдения над този Рафиня, защото не съм гледал много мачове на Лийдс.

Link to comment
Сподели другаде

Какво общо има Рафиня с Тиаго, освен, че първият е съименник на брата на втория? Тоя Рафиня, не е оня Рафиня, дето беше в Барса и игра под наем в Интер.
Иначе, за мен 100% ни трябват трансфери в центъра на терена. Милнър си тръгва лятото, Джини така и не го заменихме, а Кейта влиза в последната година от договора си и би било престъпление срещу футбола да му се прдложи нов договор и най-вероятно, който даде някой лев лятото, ще го пуснем.
Е как нямаме? Къртис и Елиат са ти за там. От школата, без трансферна сума и с доста ниски заплати към момента. Направо са ти като нови попълнения. Клоп да му мисли, бай Хенри си е оплел кошницата. Всичко е топ. Ако Слах си тръгне, то ще пусне ОКСплозивния на него място или ще вземем дясното крило на Нотингам Форест, но само ако имат 20% отстъпка и за десен бек да замени евентуално Неко. Какви трансфери, за какво разхищение, бълнуваш?

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Щом си говорим така - хич не беше лошо тва монче от Шрусбъри дето ни заши. Ама как перфектно изпълни на криситу радванката след като ни вкара гол. 

Сигурно ше ни легне ефтиджок. 

Link to comment
Сподели другаде

20 hours ago, Stivi_G said:

Е как нямаме? Къртис и Елиат са ти за там. От школата, без трансферна сума и с доста ниски заплати към момента. Направо са ти като нови попълнения. Клоп да му мисли, бай Хенри си е оплел кошницата. Всичко е топ. Ако Слах си тръгне, то ще пусне ОКСплозивния на него място или ще вземем дясното крило на Нотингам Форест, но само ако имат 20% отстъпка и за десен бек да замени евентуално Неко. Какви трансфери, за какво разхищение, бълнуваш?

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 

Така е абсолютно ! 

Трансферите са разхищение , имаме школа , има свободни трансфери ( ако не взимат голяма заплата ) . А такива като Салах под път и над път . 

Link to comment
Сподели другаде

Не знам дали искам да го виждам или не с екипа на Ливърпул, обаче понеже няма слух го слагам тук. Базирано само на последния мач (пак повтарям, само на един мач), този Мбемо от Брентфорд (19-ти номер, че да не объркам нещо) спокойно може да влезе халфовата линия на Клоп, поне като резерва.

Link to comment
Сподели другаде

7 hours ago, Stojkica said:

Не знам дали искам да го виждам или не с екипа на Ливърпул, обаче понеже няма слух го слагам тук. Базирано само на последния мач (пак повтарям, само на един мач), този Мбемо от Брентфорд (19-ти номер, че да не объркам нещо) спокойно може да влезе халфовата линия на Клоп, поне като резерва.

Тоя Мбемо не е ли флангови футболист?

Link to comment
Сподели другаде

8 minutes ago, flyhorse0906 said:

Тоя Мбемо не е ли флангови футболист?

Не съм го гледал повече освен в този мач, може и да е. Второто полувреме игра като халф на практика, тогава ми направи впечатление какво и как прави.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Stojkica said:

Не съм го гледал повече освен в този мач, може и да е. Второто полувреме игра като халф на практика, тогава ми направи впечатление какво и как прави.

Не е халф, със сигурност. Брентфорд под ръководството на Томас Франк играят в система 3-5-2. Когато са здрави в атака започват Айвън Тоуни и до него неизменно е Мбемо.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
5 hours ago, livernas said:

Към тези двамата, бих добавил и Джеймс Уорд-Праус 

Този го взимам every day of the week. Онзи ден коментатора каза, че подписал дългосрочен договор със С'тън, но както знаем това нищо не значи де и който изкара правилните пари ще го вземе. 

Link to comment
Сподели другаде

40 minutes ago, Bellamy said:

Този го взимам every day of the week. Онзи ден коментатора каза, че подписал дългосрочен договор със С'тън, но както знаем това нищо не значи де и който изкара правилните пари ще го вземе. 

Само дето лятото става на 28 и се съмнявам да извадим парите за него.

Link to comment
Сподели другаде

27 minutes ago, svetosus said:

Само дето лятото става на 28 и се съмнявам да извадим парите за него.

За съжаление е така. Жалко, защото е чиста класа. Прекрасен бокс то бокс халф, има отличен удар, от средна и далечна дистанция. А центрирането му и преките свободни, са минимум на едно ниво, ако не и по-добри от на нашия Трент! Я освен всичко друго,  е и англичанин. Все пак сме английски отбор!

Link to comment
Сподели другаде

Ако бъдем акуратни на 1 ви ноември става на 28. Да рядкост са трансферите при нас на хора с такива години, освен Тиаго май, но си мисля, че за него ще си заслужава. В разцвета на силите си, познава Английския футбол от тежките терени и ритниците във лига 1 до през целия път до бляскавата Висша Лига. 
За мене е една ъпгрейтната версия на Хендерсън.

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, Bellamy said:

Ако бъдем акуратни на 1 ви ноември става на 28. Да рядкост са трансферите при нас на хора с такива години, освен Тиаго май, но си мисля, че за него ще си заслужава. В разцвета на силите си, познава Английската футбол от тежките терени и ритниците във лига 1 до през целия път до бляскавата Висша Лига. 
За мене е една ъпгрейтната версия на Хендерсън.

А дано! Дано да се получи. И да не излезе така, че само се надъхваме ние тука! Ама,кво пък?! Мечтаем си! Изглежда красиво и приятно.. И не е забранено!))

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...