Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Аз съм малко скептичен за Нкунку с оглед на последните трансфери на атакуващи играчи от Германия към Англия. Санчо, Вернер, Леон Бейли са все флопове за момента, а бяха зверове в Германия. Пулишич също донякъде влиза в това число.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, tsbalabanov said:

Аз съм малко скептичен за ... атакуващи играчи от Германия към Англия.

Да не забравяме и синдромът Наби Кейта  🙂

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Някои играчи от Висшата лига, които според мен биха били полезни за нас от гледна точка на широчината, а и в случай че някои от сегашните ни по-периферни играчи напуснат това лято - Трусар от Брайтън, Тилеманс от Лестър, Буендия от Вила.

Галахър от Палас също прави супер впечатление, но не виждам как Челси биха го дали на друг топ отбор, а и сигурно ще разчитат на него занапред.

Link to comment
Сподели другаде

Независимо какво ще се случи на двата финала, правим страхотен сезон, но определено се нуждаем от свежи попълнения, най-вече в средата на терена ако искаме дори частично да го повторим.

Контузията на Фабиньо ни изправя на нокти, това трябва да се промени. Трябват равностойни резерви в средата. Аз харесвам Кейта, не ми е любимец, перфектен е за ротация във ВЛ срещу посредствени отбори и купите, но не го искам титуляр във важните мачове, които ни предстоят.

Полузащитникът на Монако изглежда доста добър избор, макар да съм му гледал не повече от 3-4 мача. Не знам колко истина има в слуховете, които се чуват. В последните трансферни прозорци нещата се случваха за 2-3 дни и докато се разпространи информацията че искаме някой, той вече позира с фланелката. Може да е заради напускането на Едуардс или от уважение към Монако, понеже сезона не е приключил, разбира се, но дано скоро се разбере.

За ВЛ:

Тилеманс се знае, че няма да подпише договор от миналата есен и няма нищо - не само при нас, но и за други отбори. 

От Палас много ми харесва Еце, имаше доста контузии, не съм сигурен как е положението, но Матета също е страшно обещаващ и би трябвало доста отбори да го следят. И двамата са крила/нападатели.

На мен силно впечатление тази седмица ми направиха двама футболисти от двата мача, които гледах:

-Чукамека от Вила. Не знам доколко неговото влиза съвпадна с умора или отпускане при нас, но раздвижи отбора им. Млад е и вежнаго го погледнах - има към 100 минути игра тази сезон. Не знам дали за това лято, но трябва да го проследим за следващите тренсферни прозорци как се развива.

- Чикиньо от вълците - първи старт като титуляр срещу Сити. Бая бърз, атлетичен, също като момчето от Вила, трябва да се следи развитието му.

 

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, zigfridson said:

Ще чистят отбора, а това дали ще са евтини го написах ей така, но някои играчи може и да са по-евтини.

Е те много напускат по собствено желание (цялата защита), не че Челси не ги искат. Затова питах защо. Сега като ги купиха не би трябвало да разпродават.

Link to comment
Сподели другаде

4 hours ago, oZZy said:

Е те много напускат по собствено желание (цялата защита), не че Челси не ги искат. Затова питах защо. Сега като ги купиха не би трябвало да разпродават.

Абе не се знае каква ще е политиката на новия собственик, като се има предвид, че някои от играчите на Челси са с тлъсти заплати.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, flyhorse0906 said:

Абе не се знае каква ще е политиката на новия собственик, като се има предвид, че някои от играчите на Челси са с тлъсти заплати.

Е то точно тия ще се продадат най-трудно- тия с тлъстите заплати. Примерно тоя Лукаку кой ще го купи?

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Stivi_G said:

Винаги ще има кой. Просто няма да е за някаква бомбастична сума, но стига да искат ще се намери. 

Не ме разбираш, проблемът не е в трансферната сума, а в заплатата. Дадеш ли на някой провал висока заплата после няма отърване. Примери много, а тоя Лукаку май взе двойно по-голяма заплата в сравнение с тази в Интер. Ще си го кътат докато му изтече договора.

Link to comment
Сподели другаде

Прав си! Точно заради, това футболистите са много облагодетелствани. Тяхната заплата си тече независимо от представянето им. Ти ако не се справяш с работата си, ще те литнат и ще сложат друг, а на този ще си му плащат £250k на седмица. Друг няма да му ги дава тези пари и той ще се натиска до колкото може.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Пауло Дибала е свободен агент и никой никъде не го свързва с нещо по различно от тъпите трансфери между Интер, Юве и Милан. 

Толкова ли пък да не можем да го вземем, златна заплата ли взима тоя човек. Готов, топ класа, играе на доста позиции,в разцвета на силите си, идеално се вписва в схемата на Клоп...

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, kir0w said:

Пауло Дибала е свободен агент и никой никъде не го свързва с нещо по различно от тъпите трансфери между Интер, Юве и Милан. 

Толкова ли пък да не можем да го вземем, златна заплата ли взима тоя човек. Готов, топ класа, играе на доста позиции,в разцвета на силите си, идеално се вписва в схемата на Клоп...

Страшен е, ама много се контузва за жалост

Link to comment
Сподели другаде

И аз искам един измежду Дарвин и Дибала. При по-добри обстоятелства, защо не и двамата? Ако Мане в крайна сметка напусне, Салах също го последва (дали това лято или другото), то ще са ни нужни поне двама на тяхното място. Ориги вече напусна, Фирмата ще е дълбока резерва, Таки или ще го пратим някъде или той също като Роберто ще е главно на пейката, оставаме с Жота, Диаз и Салах. Което за отбор с нашите претенции и интензитет е крайно недостатъчно. А и много пъти сме говорили, че ни трябва някой добър таран, за да имаме и план Б. Доста сме предвидими и отбори със солидна защита лесно успяват да ни противодействат. 

Link to comment
Сподели другаде

Интересно ми какво мислите за Ериксен и донякъде за Бейл. Могат ли да според вас да влязат в отбора за 1-2 години като 4-ти избор за халфовата линия и за атаката съответно?

Link to comment
Сподели другаде

15 minutes ago, Stojkica said:

Интересно ми какво мислите за Ериксен и донякъде за Бейл. Могат ли да според вас да влязат в отбора за 1-2 години като 4-ти избор за халфовата линия и за атаката съответно?

Бейл не знам кога за последно е играл топ ниво футбол. Той изгни там по пейките в Мадрид. Със сигурност е играл много повече голф последните години от футбол. Ериксен си е топ играч, но не знам след оная случка дали ще се раздава на макс и дали не е по-добре да играе в малък отбор, без особени претенции.

Link to comment
Сподели другаде

40 minutes ago, Dacheff said:

Ериксен си е топ играч, но не знам след оная случка дали ще се раздава на макс и дали не е по-добре да играе в малък отбор, без особени претенции.

Или пък да влиза пейка 60-та минута за да си почиват титулярите и обратно да започва за 60 минути. По принцип смятам, че заради въпросната случка няма дори да си помислим да го вземем, но другият сезон ще има 5 смени и подобни тактически смени ще бъдат доста често използвани в много отбори. На нас ни трябва класа точно при ротационните играчи в средната и предна линии. Ако не е той, трябва да е някой друг. Иначе бройка имаме. 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...