Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

51 minutes ago, Dacheff said:

Бейл не знам кога за последно е играл топ ниво футбол. Той изгни там по пейките в Мадрид. Със сигурност е играл много повече голф последните години от футбол. Ериксен си е топ играч, но не знам след оная случка дали ще се раздава на макс и дали не е по-добре да играе в малък отбор, без особени претенции.

Бейл в сезон 20/21, като беше под наем в Тотнъм, вкара 16 гола в 34 мача, макар и да не беше твърд титуляр (19 старта и 15 влизания като резерва). Класата си я има още, според мен би бил полезен като резервна опция, но определено не е наш профил играч и едва ли на някой дори му е хрумнало за него в клуба - на 33 е и със сигурност с изисквания за огромна заплата.

Link to comment
Сподели другаде

Както е писал колегата по-горе - никакъв шанс няма за Ериксен след случилото се. В отбора не се допуска и минимален риск със здравословното състояние. Иначе, самият факт как той собственоръчно обърна съдбата на Брентфорд през пролетта е показателен, че все още има футбол в него. Мисля, че имаха само 2 загуби през пролетта с него в отбора, като едната беше срещу Сити. 

Link to comment
Сподели другаде

4 hours ago, Stojkica said:

Интересно ми какво мислите за Ериксен и донякъде за Бейл. Могат ли да според вас да влязат в отбора за 1-2 години като 4-ти избор за халфовата линия и за атаката съответно?

Ние да не сме Рома...

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, Chinaski said:

Ние да не сме Рома...

В смисъл? Ериксен е по-слаб от халфовете на Рома и там спокойно отива като ротационен играч? Или е по-слаб от Кейта и затова трябва да ходи в Рома?

Link to comment
Сподели другаде

38 minutes ago, Stojkica said:

В смисъл? Ериксен е по-слаб от халфовете на Рома и там спокойно отива като ротационен играч? Или е по-слаб от Кейта и затова трябва да ходи в Рома?

Викам Кейта да не ни е отправна точка...Рома от край време събира някакви свободни агенти и играчи пред пенсия...не мисля че ние сме такъв ранг отбор...ето сега взимат Матич...няма нужда да обираме огризките на другите...

Link to comment
Сподели другаде

И аз не виждам място за Бейл. Къде ще играе? За 5те му добри мача за сезон лицето няма да е контузен и ще е долу-горе във форма ще иска поне £250к на седмица. Харесвах го много, но подобно на Фирмино, вече залезе. Същото бих казал и за Ериксен. 

Link to comment
Сподели другаде

22 minutes ago, ONYX said:

Давид Нерес от Шахтьор Донецк според мен би било добро попълнение, като се има предвид и ниската му цена в момента. 🙂

Този там ли се е забил, беше нашумял предните сезони в Аякс, но верно зачезна от хоризонта. Клопо може да го моделира за евентуален заместник на Салах, особено за тия пари както се казва - какво му плащаш, като не стане, продаваш и следващия.

Link to comment
Сподели другаде

Те сега Шахтьор като са в ДНР, не знам с кого трябва да преговаряме. С Путкин ли, с Кадиров ли с кмета на републиката ли? Или може да идем да си го освободим без пари по азиатски модел. 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Ей тука неква евтина опция за средата - удар, дрибъл, шпаги, пасове секви, око за извеждащи ... Милан, ако френските камили им прецакат трансфера на Ренато и Бенфика, гледам се ослушват за него. 

https://www.transfermarkt.com/enzo-fernandez/profil/spieler/648195

От тубата няма да качвам, там е ясно, че са избрани, но не е като да е скаран с топката - на 21 е, говори се за освобождаваща клауза 18 млн. евра и за полуделия пазар, като за без пари.

Само не знам там с работните визи как стои въпросът и ще е извън квотите за Европа и домашно отгледан.

Link to comment
Сподели другаде

Нкунку, за който се е писало доста във форума последните месеци е удължил с Лайпциг то 2026 и откупна клауза 60 евра, според Романо. Викам да прави силен мач срещу нас след месец и да го взимаме догодина.

Link to comment
Сподели другаде

Не става дума, че искам да видя Матю льо Тисие в Ливърпул, защото му е минало времето с много, но го използвам,за да илюстрирам какво ми липсва в играта на Ливърпул понякога.

Удари-тупалки, нахакана арогантност и фантазьорска инвенция.  Да, знам, че ще кажете това са стари времена и прочее, но който си го може, си го може! Всичко изглежда леко и на майтап като на мачле в квартала... 

Ето такъв тип изпълнения и футболист ми се иска да видя в отбора.

Изгледайте клипа и кажете с ръка на сърце, не ви ли се приисква и на вас нещо подобно...

https://www.facebook.com/watch/?v=367520224676669

Link to comment
Сподели другаде

Не става дума, че искам да видя Матю льо Тисие в Ливърпул, защото му е минало времето с много, но го използвам,за да илюстрирам какво ми липсва в играта на Ливърпул понякога.
Удари-тупалки, нахакана арогантност и фантазьорска инвенция.  Да, знам, че ще кажете това са стари времена и прочее, но който си го може, си го може! Ето такъв тип изпълнения и футболист ми се иска да видя в отбора.
Изгледайте клипа и кажете с ръка на сърце, не ви ли се приисква и на вас нещо подобно...
https://www.facebook.com/watch/?v=367520224676669
Льо Бог беше класа...ама предпочитам Стиви на 23 години

Изпратено от моят M2102J20SG с помощта на Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...