Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Ще пусна някои млади перспективни играчи, които имат потенциал да се превърнат в следващите големи звезди. А защо не някои от тях да не акостират на Анфийлд?
 

Чарлз де Кетеларе (20-годишен белгиец, халф/зад нападателя, играе за Брюж) - Играта му наподобява тази на Де Бройне и един от младите таланти в белгийския футбол. Фабрицио Романо писа за интерес към него от Лийдс и Милан. Възможно е да заиграе още от това лято в английското първенство, защото Рафиня и Филипс вероятно ще си тръгнат от Елън Роуд. 

Джанлука Скамака (нападател от Сасуоло на 23-годишен, който е започнал кариерата си като халф) - Висок, печели 55% от въздушните дуели. Манчини започна да го налага в националния отбор от скоро и италианците го използват за да започват атаките си от него, защото умее да задържа топката и да я гърдира успешно от противниковите играчи като така печели време на съотборниците си да се изнесат напред. 
Също така има хубав завършващ удар и обикновено не се церемони да се бави преди да нанесе удар. Почти винаги отправя удар с второто си докосване (умее да спира топката като наш Берба), като така изпреварва защитниците и вратарите като не му затварят ъглите. Изпрати добър сезон в Италия като вкара 16 гола в първенството с отбор като Сасуоло. Притежава добра техника.

Квича Кваратшкелия (21-годишно ляво крило, грузинец, вече част от Наполи след трансфер от Рубин Казан) - Той е типичното ляво крило - бърз, техничен, с добър дрибъл държащ топката близо до глезена като Меси. Някои скаути даже казват, че им напомня на младия Меси. Старае се да взима бързо решения и да играе бързо с топката, когато неговия отбор атакува. Не се притеснява да играе на 1в1, 1в2 или дори 1в3 ситуации. Аурелио де Лаурентис е казал, че това е един от най-добрите млади играчи, които е виждал.

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Белгийчето го чакам в Милан, като 10-ка, че Браим Диас направи слаб сезон и още некъв негов сънародник - за едното крило, мисля дясното, уж бяха сериозни контактите, но тези новите собственици нещо се перунтят изотзадзе и май не дават пари. С Бок-Дивок да заформят некое трио. 

Така изпуснаха Свен Ботман от Милан, така изпуснаха и Ренато Санчес ( за него май по-добре ), но и едно халфче аржентинче на 21 - Енцо Фернандес, изтърваха за смешни пари в Бенфика - 10 мил. евра + още 8 адонс. За него бях писал май скоро в тази тема, ще следя с интерес как се развива и след година - две да изсипем примерно едни 60-70 мил за добър ден.

Знам, че темата е за трансфери или по-скоро желания и въжделения, свързани с Ливърпул, но писах защото някои от играчите съм следил покрай други слухове, други са били наши, трети идват в Англия, отделно да видим тоя орлите как ще го развият и така.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Roberto Firmino Barbosa de Oliveira ... знам, че може да изкара най-доброто от себе си за всички нас в следващите 2-3 години ... Нормалният и свитата му да решат как, колко, къде и кога да се подвизава ... нека това бъде "Реквием за една мръсница" с нашия номер 9 - пират по душа и футболист по призвание ... 🥰 😍 💖

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Кой/кои играч/и бихте искали да вземем за халфовата линия?

Аз лично бих искал да видя Nicolò Barella, Jared Bowen, Lucas Paqueta, Martinelli (въпреки че е атакуващ), Ruben Neves също не е лош. За Белингам нямам никакво наблюдение. 🙂

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, ONYX said:

Кой/кои играч/и бихте искали да вземем за халфовата линия?

Аз лично бих искал да видя Nicolò Barella, Jared Bowen, Lucas Paqueta, Martinelli (въпреки че е атакуващ), Ruben Neves също не е лош. За Белингам нямам никакво наблюдение. 🙂

Тия по добри ли са от Окса? 

Link to comment
Сподели другаде

14 hours ago, ONYX said:

Кой/кои играч/и бихте искали да вземем за халфовата линия?

Аз лично бих искал да видя Nicolò Barella, Jared Bowen, Lucas Paqueta, Martinelli (въпреки че е атакуващ), Ruben Neves също не е лош. За Белингам нямам никакво наблюдение. 🙂

Аз бих искал да вземем Чалханоглу сега, който не е много скъп и ще ни свърши страхотна работа и лятото да привлечем Белингам за дългосрочно.

Link to comment
Сподели другаде

14 hours ago, Chinaski said:

Тия по добри ли са от Окса? 

Че той Окса не играе, следователно всички изброени биха ни свършили по-добра работа от него. А освен това също мисля, че са и по-добри от него. Мартинели ще е страхотна опция за нас.

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, ONYX said:

Че той Окса не играе, следователно всички изброени биха ни свършили по-добра работа от него. А освен това също мисля, че са и по-добри от него. Мартинели ще е страхотна опция за нас.

Те Аналите,около него и Сака, градят новия си отбор, няма как или мн скъпо!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

https://www.transfermarkt.com/houssem-aouar/leistungsdatendetails/spieler/395693

Ей тука не знам защо да не пробваме, лятото му изтича договорът, на 24, няма проблемна история с контузии, може да го ползваме на няколко позии в средата.

Ще ме е яд, ако го вземе някой от типа на франсеналите или манговците, а да вземе да се окаже добро попълнение.

Без това взехме играч, който се припокрива с неговия профил и е абонат на лазарета, да го връщаме на дъртата бракма зимата и да идва този.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Вече го оценяват на 100млн+ и с договор до 30-6-2026. Трудно ще го вземем дори да имаме сериозен интерес. И според мен момчето си го бива и би ни паснал идеално, ама едва ли ще имаме шанс да го вземем поне в близките 2 години.

Link to comment
Сподели другаде

За Влахович не знам дали имаме интерес наистина, особено след трансфера на Нунес, но на един Киеза хич няма да се обидя, ако решат да го вземат - с голямата въпросителна обаче как ще е след тежката контузия.

Link to comment
Сподели другаде

7 hours ago, Dr.G. said:

За Влахович не знам дали имаме интерес наистина, особено след трансфера на Нунес, но на един Киеза хич няма да се обидя, ако решат да го вземат - с голямата въпросителна обаче как ще е след тежката контузия.

Е, те тия с контузиите в последно време са ни приоритет...:sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

https://gong.bg/football-sviat/francia/multimedia/video/inter-opredeli-cenata-na-shkriniar-717107

Интер определи цената на Шкриниар

 

Милан Шкриниар отказа изгоден договор миналата седмица на фона на интерес от страна на ПСЖ. Въпреки че не е коментирал публично бъдещето си, изглежда, че преминаването към лидерите в Лига 1 е негов приоритет. Според Gazzetta dello Sport тази смяна може да стане по-рано, като Интер е готов да продаде централния защитник за 20 милиона евро този януари.

Въпреки че клубът не иска да загуби един от най-важните си играчи, може би е разумно да спечели пари, вместо да загуби Шкриниар чрез безплатен трансфер, особено като се има предвид, че централният защитник посочи, че иска да напусне.

Загубата на Шкриниар би била голям удар за Интер, тъй като словакът функционира като ключова фигура в отбора на Симоне Индзаги. И тъй като останалите трима от защитниците на Индзаги достигат 30-те си години, отбранителната единица като цяло ще има нужда от освежаване това лято. Интер вече успя да задържи Шкриниар веднъж, като централният защитник се приближаваше до присъединяване към ПСЖ миналата година, но сега рискува да го загуби по средата на сезона.

П.С. За тези смешни пари е задълже да пробаме, не че ми е некъв любимец ... с този балон на пазара, вече и Енгибар Енгибаров да сложиш на тезгяха, ще струва някой друг милион :))) 

Началото на другия месец ще прави 28, за 3-4 сезона ще е идеалка, но друг е въпросът каква заплата ще иска и дали изобщо ни брои за живи ... трудно ще надцакаме френските камили.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...