Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

7 hours ago, Bellamy said:

Хварцахалия и Осимен мачкат, ако може единия, няма да е зле

Като ги вземат Юнайтед за по 120 милиона, ще ги гледаш пак ама от другия отбор...морала обаче ще е на наша страна...

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Chinaski said:

Като ги вземат Юнайтед за по 120 милиона, ще ги гледаш пак ама от другия отбор...морала обаче ще е на наша страна...

Те и Юнайтед искаха Гакпо и Нунез, ама видяхме къде отидоха 🙂

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, Stivi_G said:

unlimited funding. 

Ще видим, ще видим. С това почукване по вратата Сити от органите на реда, може даде някакво отражение и да охлади мераците на много хора за хвърляне на безбожни пари

Link to comment
Сподели другаде

Разликата между Сити и Юнайтед е, че вторите имат огромни приходи и са в топ 3 на футболните брандове в света. Тоест могат да харчат, защото имат приходи, реални такива. Нямат нужда от фейк сделки, за да си оправдаят разходите. 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, cyberfan said:

Че кои собственици са на голям плюс? Нашите определено не са. Голям плюс, означава големи данъци.

По официални данни Глейзърите са източили над 1 млрд от мануре под формата на дивиденти. Ако си мислиш, че ФСГ не правят нещо подобно, ок. То се обезсмисля “бизнеса” им ако не щипят от клуба. Дали дивиденти, дали заеми с лихва за изграждане на трибуни и база, които те отпускат на клуба, все тая. Но няма голяма горница, не. 

Link to comment
Сподели другаде

Ти си ги мислиш тия работи. Откакто ФСГ притежават клуба, една стотинка не е дадена като дивидент. И това няма как да се скрие, понеже се декларира всяка година. Със заемите е още по-смешно твърдението ти.
Ще спечелят нещо чак когато продадат клуба.
You'll Never Walk Alone!



Link to comment
Сподели другаде

Те Юнайтед са отбора изхарчил най-много пари последните 10 години ама техните фенове пак реват. 

Ей го това лято Антъни 100м, Каземиро 70м, Мартинез 60 и Маласиа 15 и без да гледам съм сигурен, че първите двама са и на тежки заплати, така че при тях няма да се промени нищо. Нет спенда за лятото им е 205м, а нашия 4 🤣🤣🤣

Ние кога можем да се представим такива пари освен ако не продаден половината отбор?

Link to comment
Сподели другаде

Амбрамат и някой защитник от техните/добре се представиха на световното/,Райс,Зиеш,Кудус и Моунт и някой за десен бег.Продажба на Салах,Матип,Джоунс и Гомес.По честа ротация на вратарите за да не изпуснем Келехър.И това всичко изобщо няма да е голяма сума.

Link to comment
Сподели другаде

Гледам в момента Тотнъм и Челси и ми прави впечатление че Матео Ковачич за пореден мач не играе.

Признавам си че страшно много ми харесва играта му,направи ми впечатление още в Интер като блед юноша,след това и в Реал.

Дано наще погледнат към него лятото,защото за мен е страхотен играч,с много опит и на добри години и мисля че ще ни свърши перфектна работа в халфовата линия.

Link to comment
Сподели другаде

За мен задължителен играч, който трябва да пробваме е Барела. Той има въздух да тича 2 мача нон стоп. Отделно вкарва голове и дава асистенции. Дори честно казано за мен той трябва да е по - приоритетен от Белингам. Другото което трябва да се вземе е дефанзивен халф добър. Заместник на ТАА, който да играе добре в защита и да може му даде конкуренция, дясно крило с ляв крак и наблягам на крило, а не на нападател, както и ЦЗ. Ако махнем от уравнението Белингам, Барела се говори за 70-80 милиона, корееца от Наполи е с откупна клауза от 50 мил евро, Саутхемптън щв отпаднат и може да се пробва Уолкър Питърс, който ще излезе 30-40 и като се вземе и един дефанзивен халф за 40-50 и се закачаме на 200 мил. Ако имаме още някой лев да се вземе Нунеш или крило/нападател и отбора е готов. Пълен с конкуренция. Тогава да видите, как изведнъж всички ще заиграят.

Link to comment
Сподели другаде

Деклан Райс, Уорд-Праус и Гвардиол.

И най-важното - да разкараме Джо Гомез, Окса, Наби, Хендо и Фабиньо. Не мога да повярвам, че включвам последния, но той този сезон е по-близо до любител полу-аматьор, отколкото до най-добрия дефанзивен халф.

Райс е перфектното надграждане на Хендо. Гвардиол ни е задължителен - изнася добре, а дефанзивните му качества нямат нужда от коментар. Уорд-Праус разиграва супер и полага усилия в защита, нещата които очаквахме да прави Кейта. Въпреки че наближава 29г. ще е много полезен, а и момчето в крайна сметка заслужава да играе в голям отбор. За съжаление това е поне 200 млн. инвестиция на този изкривен пазар.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

С класа над Гакпо, не разбирам защо не се пробваме с наем.
 

Quote

 

Нападателят на Атлетико Мадрид - Жоао Феликс, който прекара миналия сезон под наем в Челси, може да премине в друг клуб от Премиър лийг, пише “Марка”.

Според информациите новият мениджър на лондончани Маурисио Почетино не желае да задържи 23-годишния футболист, така че португалският национал търси нов клуб и е отворен да продължи в английското първенство.

Феликс е готов да намали финансовите си претенции, като Нюкасъл, Астън Вила и Уулвърхамптън са потенциални кандидати за подписа му.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

17 minutes ago, oZZy said:

С класа над Гакпо, не разбирам защо не се пробваме с наем.
 

 

Абе, тоя като е толкова добър, що никъде не го щат??? Ни Атлетико, Не Чукотка...Явно не е толкова добър или има нещо друго! Не съм го гледал, но да те отстъпят и в новия също да не те искат....🤔

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, Taipan said:

Абе, тоя като е толкова добър, що никъде не го щат??? Ни Атлетико, Не Чукотка...Явно не е толкова добър или има нещо друго! Не съм го гледал, но да те отстъпят и в новия също да не те искат....🤔

Той не иска в Атлетико, в Челси Почетино не го иска, може би не иска да играе с фалшива 9ка, ще връща Лукаку. За един наем няма да се вътрим толкова.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, oZZy said:

Той не иска в Атлетико, в Челси Почетино не го иска, може би не иска да играе с фалшива 9ка, ще връща Лукаку. За един наем няма да се вътрим толкова.

10 млн някъде платиха за половин сезон наем Челси. И то май без заплатата му. Специално Феликс няма да е евтин дори под наем. А и след трансфера на Гакпо не виждам смисъл от взимането на Феликс. Иначе съм съгласен, че е по-добър от Гакпо, ама има какво да се желае доста от Феликс - не е само липса на късмет при него, че не се наложи досега някъде.

Link to comment
Сподели другаде

31 minutes ago, blunt said:

10 млн някъде платиха за половин сезон наем Челси. И то май без заплатата му. Специално Феликс няма да е евтин дори под наем. А и след трансфера на Гакпо не виждам смисъл от взимането на Феликс. Иначе съм съгласен, че е по-добър от Гакпо, ама има какво да се желае доста от Феликс - не е само липса на късмет при него, че не се наложи досега някъде.

Ясно е, че ще трябва да плащаме някаква сума освен заплатата, ама може Клоп да е човекът, който да го извади от летаргията така да се каже, Феликс качествата си ги има - дето се казва, да се намерят. Има много такива примери. А Клоп е много добър (даже най-дорбият според мен) в достигането на макс потенциала на играчите.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...