Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Икарди не е с чак толкова лош характер. Тъпата му и дебела жена е причината за проблемите му, но все пак не ни трябват такива деструктивни хора в отбора. Иначе е безспорна класа Икарди и мисля, че би бил страхотно попълнение чисто футболно.

Link to comment
Сподели другаде

Икарди не се вписва в разбиранията на Клоп - германецът иска по-комплексен нападател. Следователно, трудно да е титуляр при нас. Ако няма да е титуляр, няма шанс за такъв трансфер. Иначе - много силен в наказателното, определено може да е много полезен в определени ситуации.

 

Съгласен съм с горното - Икарди не е толкова лош, колкото го представят, но жена му, която му е и агент, е доста неприятна.

Link to comment
Сподели другаде

Коларов за покритие на Андрю.

Винаги ми се нравил славянина,но годините му са големи за интензитета,който изповядваме.По-добре пак,някой младеж,който само Клоп и екипа му виждат преди всички останали
Link to comment
Сподели другаде

Моето виждане ( в стил Стратега) е следното: Заха на крилото,Фернандеш плеймейкър,някакво откритие за левия бек(поне 80% като Робъртсън) и резервния вратар на Саутхямптън. :nyam2:

Link to comment
Сподели другаде

Николас Пепе от Лил. Качествата, бързината и стила му е подобен както на Мане, така и на Салах... а и сезона е дълъг, само с 4ма нападатели за 3 позиции .. Много трудно може да стане.

 

Ляв бек (без предпочитания) - за резерва на Робо.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Това корейче от Залцбург Хи Чан дето отбеляза първия гол е невероятно.Всички си мислим,че ВВД има вина за гола,но всъщност ХиЧан изигра положението брилятно.Много бърз е и освен като нападател може да играе и по двете крила.

Link to comment
Сподели другаде

"ХиЧан изигра положението брилятно"

на латиница е / Hee-chan Hwang /

Напълно съм съгласен за показаното майсторство, но не мисля, че вече е готов за нас или за друг Гранд

Вече е на 23 год и 8 месеца и е играл в Германия Втора лига миналия сезон. Сега пак е в Австрия.

Щом не са го прилапали я Байерн, я друг значи не е чак топ класа за годините си.

 

От техния отбор предпочитам унгареца или норвежеца, около 19 годишни и са поне двойно по-скъпи

 

https://www.transfermarkt.com/jumplist/startseite/verein/409

Link to comment
Сподели другаде

Хи Чан счупи кръста на Ван Дайк ...замахва че ще бие и хоооп прибира я...това ми е любимото.И като цяло е много добре.Готов е за по голям клуб.Мен ми хареса много и автора на втория гол японеца Минамино ...и той ни я навря ай да не казвам къде... много е добре.Готов е за нас.

Link to comment
Сподели другаде

"ХиЧан изигра положението брилятно"

на латиница е / Hee-chan Hwang /

Напълно съм съгласен за показаното майсторство, но не мисля, че вече е готов за нас или за друг Гранд

Вече е на 23 год и 8 месеца и е играл в Германия Втора лига миналия сезон. Сега пак е в Австрия.

Щом не са го прилапали я Байерн, я друг значи не е чак топ класа за годините си.

 

От техния отбор предпочитам унгареца или норвежеца, около 19 годишни и са поне двойно по-скъпи

 

https://www.transfermarkt.com/jumplist/startseite/verein/409

 

Никой не прилапа и Варди, докато не стана 27год. Останалото е история. Баерн пазаруват лъскава класа или перспективна лъскава класа. Едва ли са атестат за прозорливост. Според мен не са.

 

Жълтия показа бая футбол в него мач. Изпрати и Ван Дайк на чиропрактор с едно движение, след което застреля Адриан. Първото, което ми хрумна след като видях е това, което са си помислили много други - би било добре да го имаме в състава за резерва, най-малкото.

Link to comment
Сподели другаде

Е, Ливърпул купуваше играчи, които ни бяха вкарали гол скоро преди това. Даунинг, Клайн, Ламбърт, Ловрен. Керъл?. За Лалана не съм сигурен дали ни вкара, ама все пак го взехме.

Link to comment
Сподели другаде

Интересно ми е как от едно положение решавате, че бил добре за отбора. Реално всеки нападател може един път в кариерата си да направи такова нещо (то даже не е кой знае какво, елементарно движение с тяло, което сигурно се учи във всяка школа). Даже и Марио и Ради съм ги виждам на Академик един път да им върже така. Стига, несериозно е :)

Link to comment
Сподели другаде

Точно преди няколко дни щях да пиша за този Траоре от Уулвс.Очевидни са слабите и силните страни в играта му и без да си специалист.Гледам го още от Мидълзбро и винаги ми е било интересно дали ще успее да направи следващата крачка в развитието си.

Броят се на пръсти играчите с неговата бързина и особено физика,не бих отказал да го имаме за резерва по крилата.

Способен е да помогне в някой по-закучен мач,където трябват по-директни действия.

Link to comment
Сподели другаде

Точно преди няколко дни щях да пиша за този Траоре от Уулвс.Очевидни са слабите и силните страни в играта му и без да си специалист.Гледам го още от Мидълзбро и винаги ми е било интересно дали ще успее да направи следващата крачка в развитието си.

Броят се на пръсти играчите с неговата бързина и особено физика,не бих отказал да го имаме за резерва по крилата.

Способен е да помогне в някой по-закучен мач,където трябват по-директни действия.

Стига де, тоя Траоре има IQ колкото размера на дънките си. Тоя вкарва сигурно по гол на 20 мача. Не може такива играчи да са дори и трети избор ако искаш да си топ отбор. Вкарал е два гола вчера, следващите му два ще са април и после пак октомври сигурно.

Link to comment
Сподели другаде

Тоя Траоре си е типичната муха без глава и това, че вкара два гола на Сити си е по-скоро изключение, отколкото белег за някаква класа.Според мен това ще си му е върха в кариерата на футболист.

Link to comment
Сподели другаде

То е ясно,че момчето не е от най-умните,иначе с тези данни вече трябваше да е много по-напред в развитието си.

Просто си мисля,че понякога нещата са по-прости,отколкото изглеждат и би било да имаме едно такова бичме в отбора.Винаги може да надиграе защитник 1 на 1,да направи нещо,което да разджвижи нещата напред.

 

Ясно ми е,че шанса да го вземем е толкова,колкото и да хвана права колонка от 15 мача,но все пак си разсъждавам... :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...