Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?

Guest мойсей

Recommended Posts

31 minutes ago, blunt said:

10 млн някъде платиха за половин сезон наем Челси. И то май без заплатата му. Специално Феликс няма да е евтин дори под наем. А и след трансфера на Гакпо не виждам смисъл от взимането на Феликс. Иначе съм съгласен, че е по-добър от Гакпо, ама има какво да се желае доста от Феликс - не е само липса на късмет при него, че не се наложи досега някъде.

Ясно е, че ще трябва да плащаме някаква сума освен заплатата, ама може Клоп да е човекът, който да го извади от летаргията така да се каже, Феликс качествата си ги има - дето се казва, да се намерят. Има много такива примери. А Клоп е много добър (даже най-дорбият според мен) в достигането на макс потенциала на играчите.

И аз мисля, че може да се пробва с Феликс, но в предни позиции нямаме нужда от попълнения особено такива с висока заплата. Да пишеше, че е готов да си я намали, което е някакъв положителен знак. Щом АВ и Уулвс се интересуват, значи имат сериозни шансове да го вземат. А не са като да могат да си позволяват огромни заплати по принцип. Но ние вече си имаме 5 човека за 3 позиции и не виждам, как и къде би играл Феликс. Освен 10ка в определени мачове. Ако играем със схема 4-2-3-1, където на върха е Нунез, на двете крила са Диаз/Жота и Салах, а зад нападателя за Гакпо/Феликс. Но не вярвам да използваме тази схема, тъй като в средата ще сме само с двама халфа. Ясно е, че ще търсим поне още 1. При все, че вече имаме Тиаго, МакАлистър, Фабиньо, Хендерсън, Къртис и Харви (приемаме, че Карвальо е под наем), стават 6 + 1 души за 2 позиции. Разбира се има варианти да се ползват 2 или дори 3 схеми в хода на сезона, но не мисля, че Клоп би го сторил. 

Така, че отвсякъде такъв трансфер е лишен от смисъл. Не заради качествата на Феликс, а по-скоро от липсата ни на още един офанзивен играч в атака.

П.С. Аз съм го казвал и преди, но наистина трябва да се пробваме за Гюндоган. Няма смисъл да изброявам всичките му предимства, всеки който е фен на отбора и следи ВЛ е наясно. Един такъв трансфер + наличното до момента, може да ни направи претендент за титлата следващия сезон. 

9 hours ago, Taipan said:

Абе, тоя като е толкова добър, що никъде не го щат??? Ни Атлетико, Не Чукотка...Явно не е толкова добър или има нещо друго! Не съм го гледал, но да те отстъпят и в новия също да не те искат....🤔

Жена му обичала да вършее по чужди легла, може затова никъде да не го искат :sarcastic:

• 1 month later...

Много бих се заредвал на Joshua Kimmich за дефанзивен. Шматке да взема да си използва връзките в Германия и да го докара.
Кайседо също, но там цената е огромен фактор и според мен нямаме реален шанс.
Тюрам също не е лош вариант.

5 minutes ago, ONYX said:

Много бих се заредвал на Joshua Kimmich за дефанзивен. Шматке да взема да си използва връзките в Германия и да го докара.
Кайседо също, но там цената е огромен фактор и според мен нямаме реален шанс.
Тюрам също не е лош вариант.

Тоз пък Кимих е вечния медиен балон. Вчера имаше писания, че Горецка бил за продан и му искали 50 евра. Ако Клоп или Шматке си ползват някакви немски връзки, по-добре натам да се насочат, според мен.

Защо не го харесвате, като играч? Титуляр на Байерн и националния отбор на Германия, с контузиите не е нещо стрескащо, предвид някой наши играчи..

"Редактор на пазарната стойност на Transfermarkt Bundesliga, Тобиас Крьогер:
"Байерн обмисля продажбата на Горецка заради непостоянните му изяви през последния сезон и половина. Дори в националния отбор той не може да допринесе толкова, колкото всеки би трябвало да очаква от играч с неговия статус. След като беше много добър бокс-ту-бокс играч през последните няколко години, оттогава той е загубил малко от способностите си за отбелязване на точки и е все повече и повече защитник до партньора си в полузащитата Джошуа Кимих. Така че Байерн търси нов партньор на Кимих, който е по-отговорен в защита. Освен това Горецка получава много висока заплата, така че място на резервната скамейка не би било опция и за двете страни по отношение на неговия статут."

източник:

https://www.transfermarkt.com/man-utd-and-west-ham-interested-why-bayern-munich-are-now-willing-to-sell-leon-goretzka/view/news/425094

"Мерси" съм  за Горецка.  Имахме такива преди, а сега за неговата позиция имаме нови.    

Кимих би ни бил много по-полезен, освен за в средата и отдясно отзад.

Може да струва 80-90-100 мил, но едва ли ще искат да го продадат сега.

https://www.transfermarkt.com/joshua-kimmich/profil/spieler/161056

Защо не го харесвате, като играч? Титуляр на Байерн и националния отбор на Германия, с контузиите не е нещо стрескащо, предвид някой наши играчи..
Нивото на двата отбора вече съвсем не е такова както преди 10на години. Айде баиряма може да купят някои чужденец да ин вдигне нивото, ама национала е тотал щета.

Изпратено от моят M2102J20SG с помощта на Tapatalk

4 minutes ago, tsbalabanov said:

Не знам дали ни трябва точно той, но май само него можем да си позволим. 

И ти си прав ама от друга страна да даваш за играчи като Дукуре или Палиня 80 мил и на мен не ми се връзва.

Ако ще се дават такива пари за един, според мен е по-добре още малко за Кайседо, освен ако еквадореца не иска много голяма заплата. 

Съмнявам се, че ако се дадат едни 10-15 милиона по-малко за Палиня или Дукуре, ще стигнат за още един трансфер.

35 minutes ago, J.N.K. said:

Ако ще се дават такива пари за един, според мен е по-добре още малко за Кайседо, освен ако еквадореца не иска много голяма заплата. 

Съмнявам се, че ако се дадат едни 10-15 милиона по-малко за Палиня или Дукуре, ще стигнат за още един трансфер.

Проблема е, че в момента ни трябва ДМ. Ако бяхме махнали само Хендерсън и имахме пара, да се хвърлим за Кайседо или който и да е, но Кайседо не е ДМ, а Палиня и Дукуре са и в момента съм на 1000% убеден, че Амрабат или Чуамени или много добър дефанзивен халф е много по - важен от Кайседо. Виж ако вземем Лавиа и Кайседо примерно, вече ще е различно.

24 minutes ago, Mar70 said:

Проблема е, че в момента ни трябва ДМ. Ако бяхме махнали само Хендерсън и имахме пара, да се хвърлим за Кайседо или който и да е, но Кайседо не е ДМ, а Палиня и Дукуре са и в момента съм на 1000% убеден, че Амрабат или Чуамени или много добър дефанзивен халф е много по - важен от Кайседо. Виж ако вземем Лавиа и Кайседо примерно, вече ще е различно.

Кайседо е дефанцивен, при това по-добър от Амрабат, Палиня и Лавия събрани заедно. 

Чак пък взети заедно. Но да речем хем е по-добър, хем се е сработил вече с Макалистър. Но ще ни трябват още един халф, ЦЗ и ДБ. Говорим за нови 4ри трансфера към наличните. Това ще са още бая пари, за това по-вероятно да вземем само още един халф и с това да приключим. Ще бъде крайно разочароващо, защото ще сме с доста пробойни в защитен план и това може да ни коства по предно класиране в ЛЕ, купите и влизане в ТОП4.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Сега изгледах Брайтън. Вярно срещу Лутън, но ебасиии Естопинян е много добър. Още от сега да го почваме за трансфер при нас за заместник на Робо. Такива тънкиии пасчета пускааа... .

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...