Taipan Posted May 20 Report Share Posted May 20 10 hours ago, Stivi_G said: Този изглежда интересен. Млад и обещаващ и на позиция, която от тръгването на Фабиньо, нямаме подходящ заместник. https://www.facebook.com/share/r/1ChEDZTNL6/ Дават го 20М, което могат да се окажат "джобни пари" ако се развие добре. https://www.transfermarkt.com/kennet-eichhorn/profil/spieler/1214123 Може и да си заслужава да се дадат 20М, ама това е фючърсна сделка, момчето е на 16 г ... а, на нас ни трябва дефанзивен халф сега, да влезе в отбора и от Август да е змей!!! Ама, остане ли слот... нищо ни не требе... krk, Stivi_G, bArele and 1 other 4 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.