Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост deadpoll
Е то мега сравнението, пенсионерите ботушари Кончески и Кийн с Бейл....без коментар, как може да си вярвате като ги пишете такива фантасмагории, или просто го правят някой за да се успокоят, че няма да успеем да го вземем, а ще отиде да речем в челси или манчестър, който го вземе Бейл, взима футболист, с който може да печели много трофеи, а ние пак ще си скубим косите как сме изпуснали такъв играч

 

виж как се казва темата и се успокой малко.тук всеки пише това което му се иска, независимо от това какво е то , или на какво се базира това.ето аз искам примерно конър уикъм да вземем.знам , че едва ли ще изкараме 7-8 мил колкото са подготвили арсенал за него, ама мене не ме бърка да си кажа какво искам :thumbsup: момчето има проблеми със завърващият удар но поне за мен е бъдещето на английският футбол заедно с карол, който също искам да го видя при нас. а и конър е на 18 ако не се лъжа.

Link to comment
Сподели другаде

Гост slavina
виж как се казва темата и се успокой малко.тук всеки пише това което му се иска, независимо от това какво е то , или на какво се базира това.ето аз искам примерно конър уикъм да вземем.знам , че едва ли ще изкараме 7-8 мил колкото са подготвили арсенал за него, ама мене не ме бърка да си кажа какво искам :thumbsup: момчето има проблеми със завърващият удар но поне за мен е бъдещето на английският футбол заедно с карол, който също искам да го видя при нас. а и конър е на 18 ако не се лъжа.

За Керъл съм с две ръце,и заразлика от доста други спрягани имена,е постижима цел!

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder

Искам Суарез от Аякс.Като гледам холандския гранд миналата година завърши след шампиона Твенте,тази година не се представят особено добре.На 23,тоест влиза в категорията млад,сигурно много пари ще му искат,ама нема как иначе.А и Аякс си намериха друг резултатен нападател в лицето на оня мароканеца,тоест стабилна сума за уругваеца може да ги разубеди да го продадат,друг е въпроса дали би дошъл тук да играе.Нападение Торес и Суарез ще е атомно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll
За Керъл съм с две ръце,и заразлика от доста други спрягани имена,е постижима цел!

 

за жалост не е . и на мен ми се искаше , но говорих с 1 много добър мой приятел-джорди, и каза, че лятото е имало предложения от топ клубове английски , но карол е отказал, защото е искал да играе за нюкасъл.явно е нещо като джерард за нас или просто още не е узрял за махане от нюкасъл.ако все пак някога реши се надявам да дойде при нас.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

ммм, според мен сравнението със Стиви е неумесно, предвид това кой какво е направил за своя отбор... Стиви остава верен на отбора си, защото малко или много е поиграл с големите имена от старата школа ( Барнс, Ръш, Фаулър;) а за новоизлюпените звезди мога да кажа, че могат да преминат в който и да е отбор..... стига само да им се осигури мацка, пиячка и бърза кола ...... не мога да приема, че е невъзможно да видим Керъл на "Анфийлд".... в малкото му мачове който съм гледал, мога да кажа, че момчето впечатлява :)

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Това, че не е играл редом до легенди не означава, че няма да остане верен на клуба си за няколко години напред. Сравнениято със Стиви не е кой какво е донесъл на отбора си, а това че е отказал оферти от редица водещи отбори и може да стане като нашия капитан, ако реши да не напуска скоро Нюкасъл. Той все още е на 21 години, има да играе още много време. Сезона в Нюкасъл му потръгна и в момента е на 2-ро място в голмайсторската класация, а това за жените, бързите коли и т.н. не съм съгласен защото има и хора които са далеч по-скромни. Спомням си Уолкът преди беше казал, че докато не заслужи с играта си да кара скъпа кола, ще се вози на VW Golf.

Link to comment
Сподели другаде

Гост slavina
ммм, според мен сравнението със Стиви е неумесно, предвид това кой какво е направил за своя отбор... Стиви остава верен на отбора си, защото малко или много е поиграл с големите имена от старата школа ( Барнс, Ръш, Фаулър;) а за новоизлюпените звезди мога да кажа, че могат да преминат в който и да е отбор..... стига само да им се осигури мацка, пиячка и бърза кола ...... не мога да приема, че е невъзможно да видим Керъл на "Анфийлд".... в малкото му мачове който съм гледал, мога да кажа, че момчето впечатлява :)

Той Керъл като пийне малко и почва да удря по някоя тупаница на мацките :sarcastic: Доколкото четох,сега живее у Нолан,на нещо като изпитателен срок е под "зоркото" око на старшия :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост blank
Гарет Бейл и Миралем Пянич ще са новите звезди на европейския футбол и докато още не са се усетили Реал М и Барса трябва да опитаме да привлечем такива млади таланти, a и Джерард не е вечен и няма да ни носи на гърба си постоянно, трябва се търсят таланти, които да могат да го заместят подобаващо един ден

Ако Елфа продължи да показва играта си от началото на сезона до лятото цената му стана 20-ина млн. Иначе за Пиянич съм с 2 ръце ЗА. Според мен има бляскаво бъдеще и до година-две го виждам в Реал, освен ако г-н Комоли не направи нещо по въпроса :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост liv_fc
tsbalabanov в Лион играе трети сезон, като атакуващ халф. Преди това игра в Мец. На 20 години е и определено е един от обещаващите таланти във футболна Европа.
Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica
в Лион играе трети сезон, като атакуващ халф. Преди това игра в Мец. На 20 години е и определено е един от обещаващите таланти във футболна Европа.

 

Вярно е на 20, мислех си, че е на 23-24. Аз го видях за първи път когато изхвърли Реал от ШЛ миналата година с гола си на Бернабеу. Но все пак не съм го гледал задълбочено, освен в този мач.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Ооооо, вярно, че негов беше гола на Бернабеу :spiteful: Човек, който унижава гнусния хомо роналдо, определено има място в нашия отбор :sarcastic: :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc

Снощи Ласана ги разби в центъра :)

Вярно,че Аякс не е мерило за топ класа ама е много добър,много искам да го видя при нас .

Link to comment
Сподели другаде

Гост LFC9409

Жал ми е за Аякс ,един от най-великите отбори в историята да е в такова положение е просто ужасно...Иначе Суарез(10% възможност) ,Бейл(20%),Пянич(25-30%),Ласана(не ни трябва ,но все пак 40% при зор от наша страна ,но невярвам да има оферта въобще някога за него),Керъл(50-60% ,тук много зависи от отношението на играча към Ливърпул ,все пак си е англичанче ,трябва да се действа бързо и в точния момент ,има потенциал да стане голям нападател)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi
Суарес възможно най-набедения футболист ....... най-далеко от пул

Странно,но и аз мисля така.Вярно,че в Холандия се скъсва да вкара,но лично за мен,няма да стане нападател от световна класа.На Световното вкара 3 гола,но изпусна сигурно десет 100% положения.Срещу малко по-силни защити изобщо няма да е тази машина.Така мисля аз де,може и да не се окажа прав.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Clemence
Странно,но и аз мисля така.Вярно,че в Холандия се скъсва да вкара,но лично за мен,няма да стане нападател от световна класа.На Световното вкара 3 гола,но изпусна сигурно десет 100% положения.Срещу малко по-силни защити изобщо няма да е тази машина.Така мисля аз де,може и да не се окажа прав.

лакомник който не подава топката и на всичко отгоре е и скандален/последен пример оня ден/

Link to comment
Сподели другаде

Гост Milanow`25

Да и на мене ми прави впечатление вече 2-ри сезон как играе. Доста е бърз и техничен и може да ни съсдава много положения, а имаме ли ги тези положения и нападател като Торес просто няма да има кой да ни спре.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard

Суарес и аз не го харесвам - ако беше напуснал Аякс преди година-две можеше да стане нещо от него, но на 23 за мен е изпята песен, тоест няма накъде да се развива като талант.

 

По принцип Карим Бензема не ми е любим играч, защото играе в Реал, но като погледна рационално би могъл да помогне на отбора. Според вас Реал колко биха му поискали?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Milanow`25

Такъв млад перспективен нападател, който има още на къде да се развива си мисля, че няма да го дадат под 20 млн., но ако искаме да се класираме в топ4, ще трябва да се извадят. А иначе съм с две ръце за такъв трансфер. Точно от такъв тип нападател се нуждаем, който да е доста класен и да е като втори Торес за да може да ангажира поне двама, а и като речем, че и Торес го хванат двама, ще имаме доста пространства за халфовете ни, и така ще може да създаваме повече положения пред вратата.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...