Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост 0ne

Много играчи бих искал да видя,но в момента ми е изключително интересно какви ще са трансферните цели на Кени..

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vladkoooo

Луис Суарез,Марко Марин и Чарли Адам :whistling: Тези тримата ако ги вземем ще съм най-щастливия човек на земята :novkov2:

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc

Колкото повече го гледах тоя Хълк,толкова повече ми харесва.Голяма машина е тоя,бърз е,има много добра физика и яка тупалка,снощи какъв гол вкара :whistling:

Link to comment
Сподели другаде

Гост .:LFC:.
Колкото повече го гледах тоя Хълк,толкова повече ми харесва.Голяма машина е тоя,бърз е,има много добра физика и яка тупалка,снощи какъв гол вкара :whistling:

 

 

A освен това когато противниците му чуят името му може да паднат от смях на тревата и той да се възползва от това! :D Бъзикам се, добър е, но мисля че в момента има по - добри варианти пред нас. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

много ми харесва това момче от Вила Ciaran Clark.

 

общо взето, ако не уволнят Професора , вила в следващите години ще изкарат много силни младежи.

 

а като гледам защитата ни каква е плачевна, няма да имам нищо против 1 Шоукрос.голям, не го е страх да играе твърдо, багер.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G

Определено във Вила има много класни младежи като : Банън и Обрайтън например :thumbsup: Йънг и Габриел А също не са за изхвърляне :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост sway

те без това Вила са на изпадане , да оберем по-доброто .. :sarcastic:

искам да видя Йозил , искам го от световното , но ....

++ тоя Чарли Адам ми изглежда добър , пък и не е особено скъп

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder
те без това Вила са на изпадане , да оберем по-доброто .. :sarcastic:

искам да видя Йозил , искам го от световното , но ....

++ тоя Чарли Адам ми изглежда добър , пък и не е особено скъп

 

Рафа искаше Йозил 2 години преди тва световно.Ако му бяха взимали поне по 1 играч на сезон от А листа му за най-желани,ехехееее...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

Алонсо ,Олбрайтън,Коентрао,Бейл,Фелайни ... Според мен тези играчи биха дили идеални за отбора ,а пък и играят точно на места на който ние сме слаби в момента може да се добави и един нападател(в главата ми се върти само Ибрахимович,и не се сещам друг горе - доло що годе добър)

 

 

Торес

Коул(Коентрао) - Джерард - Кайт

Алонсо - Фелайни

Бейл(Глен) - Агер - Кара - Кели

Рейна

:morning1: мечтииии ....

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Insane

Кийрън Кларк пак играе добре за Астън Вила и бележи гол. Ако продължава да играе толкова на ниво и в остатъка от сезона ще е много хубаво да го вземем през лятото. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc

Агуерооооо,но взехме Суарез,което е г/д равностойно :D

Иначе много искам да видя А.Джонсън или Мата на крилото,Симон Кяер и Ян Мвила :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-The-Best

Комоли вероятно следи Лига 1, един от тия ако вземем Еден Азар, Гуркюф, Бастош, а защо не и тримата, трудно някой ще ни спре ако прибавим тези играчи ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

Надявам се лятото да привлечем Коентрао, Ашли Йънг, Чарли Адам и евентуално ако продадем Гошу, да се вземе още някой нападател, но не на някаква космическа цена.

Link to comment
Сподели другаде

Гост LFC9409

Според мен Адам е сигурна покупка през лятото.Гуркюф бе доста надценяван и се видя докъде стигна ,така че не мисля ,че ще покаже каквато и да е игра повече.Бастош е наистина добър ,но как ще се приспособи ,каква точно роля ще има..Трябва сериозно да се мисли за защитата ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-The-Best
Според мен Адам е сигурна покупка през лятото.Гуркюф бе доста надценяван и се видя докъде стигна ,така че не мисля ,че ще покаже каквато и да е игра повече.Бастош е наистина добър ,но как ще се приспособи ,каква точно роля ще има..Трябва сериозно да се мисли за защитата ;)

В Милан не получи шанс защото беше твърде млад за тях, взеха го на 19 години :sarcastic: направиха голяма грешка като не го оцениха и не му дадоха никакъв шанс, предпочетоха да разчитат на пенсионери, вместо да дадат панс на млади и талантливи играчи като него, ако го вземем ние, нищо чудно Анди Керъл да вкара над 20 гола за един сезон с глава, каквито снаряди праща Гуркюф в наказателното при фалове дори от центъра, техника и пасове от класа, не е надценен, дори е подценен ако питаш мен. Бастош е универасален футболист, отличен ляв бек, крило и дори последните мачове Лион играе като нападател. Друг футболист, който ми прави впечатление е Миралем Пянич, има много талант в него, твърде млад, за мен е новият Джерард, тупалки отдалече, техника, пас, фалове, а такива играчи са приоеритет в трансферната полотика на НЕСВ ;) както и Азар, супер крило и също млад талант с голямо бъдеще във футбола, невероятна техника, много бърз, може да накриви всеки дърводелски и защитник от Висшата лига, та това са спред мен най-впечатляващите играчи от Лига 1, които могат да вдигнат класата на Ливърпул в офанзивен план :) Всеки си има право на мнение, но това за мене са потенциални нови играчи на Ливърпул, един от тях да вземем ще съм много доволен и Ливърпул няма да сгреши сигурен съм в това. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

За всичко съм съгласен с теб, но Бастош не се вписва в политиката на НЕСВ, защото е на 28. Гуркюф е много добър играч и има място при нас, но сигурно ще струва прекалено много пари. Пянич също е страхотен играч и ми напълни душата като удари дебелия балет :banger: .Неговата цена също няма да е никак малка.Общо взето от тези футболисти е най-вероятен трансферът на Азаар, защото ни трябва крило. Според мен лятото ще вземем крило , ляв бек и централен защитник (поне аз искам да привлечем такива футболисти).

Link to comment
Сподели другаде

Гост LFC9409

Едва ли Гуркюф ще струва повече от 15млн ,но предвид цените ,които се плащат напоследък..Виж ,Пянич обаче наистина изглежда доста перспективен играч ,но все пак трябва да изкачаме и да видим дали въобще ще имаме някакъв интерес :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G

Абе нали Тайво ще е свободен агент ? Защо не се пробваме за него . 26 годишен е много добра футболна възраст. Така ще спестим бая пари за ляв бек . Защото Коентрао ще ни излезе златен . Нали клаузата му е 30 млн евро и понеже Реал , а и уж Чел$и го искат шансовете ни са много малко . Особено в присъствието на Моу , Роналдо , Пепе и Карваля е доста логично да подпише с Реал .

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc

Тайво и аз много го харесвам.За какво трябва да наддаваме за всякакви измислени звезди,като можем да вземем един страхотен играч в негово лице,и то за почти без пари.

С него,Мата и Чарли Адам(или някой дефанзивен) халф и отбора заспива :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica
Тайво и аз много го харесвам.За какво трябва да наддаваме за всякакви измислени звезди,като можем да вземем един страхотен играч в негово лице,и то за почти без пари.

 

След като трансферния прозорец приключи, трансферът му през лятото ще е БЕЗ пари, а не почти без пари.

 

А Гуркуф да стои далеч от Анфийлд, преди време четох интервю с Малдини, в което той обясянва колко особен, крив и чепат характер е и как и защо е напуснал Милан. Няма място за такива играчи в Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

марк обрайтън. това момче много ме впечатлява въпреки , че още е суров талант.ако професора остане начело на вила обаче , това момче ще стане изключителен играч, а цената му ще е :censored:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...