Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост deadpoll

под наши имам впредвид цъкащи и развиващи се в академията.иначе и уйсдъм мисля, че не е скаузър. май от манчестър или лийдс идваше не съм много сигурен

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kelly

искам да видя един добър ляв бек,две крила поне един централен защитник един дефанзивен халф и тва а може един напдател за резерва на керъл и суарес че нгог е дЪЪрво

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

Преди малко слушах, че Улие ще продаде всички основни футболисти на Вила през лятото. Най-много искам да видя Олбрайтън с нашия екип, но не бих отказал да вземем Ашли Йънг, Даунинг, че дори и Стилиян Петров, който верно си е на възраст, но би бил по-полезен от Поулсен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder
Преди малко слушах, че Улие ще продаде всички основни футболисти на Вила през лятото. Най-много искам да видя Олбрайтън с нашия екип, но не бих отказал да вземем Ашли Йънг, Даунинг, че дори и Стилиян Петров, който верно си е на възраст, но би бил по-полезен от Поулсен.

 

Къде си го чул това от Улие?

 

Олбрайтън му е рано да се нарече основен играч за Вила,все пак има много малко мачове,но както е тръгнал съвсем скоро може да стане сред най-добрите английски играчи на неговия пост.Няма шанс да го продадат.

Даунинг е много спорен,аз лично не го харесвам.Искам да вземем Йънг,който почти сигурно се маха от Вила лятото,ама шанса да дойде в Ливърпул е минимален,да не кажа ,че няма.Като гледам му се играе в Шампионска Лига,а и заяви,че предпочита да играе по-свободна атакуваща роля,а не на крилото.Ние бихме го взели точно за крилото.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

По спортната телевизия в Швейцария. Даваха интервю с него и по-точно думите му са, че "ще се разделят с футболисти, които са били основни играчи през миналите сезони". Предполагам, че визира изброените от мен по-горе. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
По спортната телевизия в Швейцария. Даваха интервю с него и по-точно думите му са, че "ще се разделят с футболисти, които са били основни играчи през миналите сезони". Предполагам, че визира изброените от мен по-горе. :)

Това е извадено от контекста. Визират се играчи на възраст като Стилиян, Рио Кокър, Брад Фридел, Джон Карю и няколко издънки от сорта на Стивън Айрлънд. Така той иска да подмлади състава, няма логика да продава звездите си на килограм, не мислиш ли?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Всъщност далеч не става дума за "целия" отбор,а за хора,които така и не се утвърдиха на "Вила Парк". Списъка е от 11 играчи и включва дори Стилян Петров,който понастоящем е капитан на отбора. Само за инфо,нека кажа,че първоизточник на статията е "Гардиън",а иначе я има преведена в сайта на Нова Спорт,ето я"

 

Жерар Улие е набелязал 11 играчи на Астън Вила за изгонване, за да съкрати бюджета за заплати.

 

Брад Фридъл, Джон Карю, Найджъл Рио- Кокър, Робер Пирес, Стивън Айрлънд и Стивън Уорнък са сред набелязаните.

 

Метлата няма да подмине Айзая Озбърн, Хабиб Бей, Брад Гузън, Мустафа Салифу и Шейн Лоури, които така или иначе не играят в първия отбор.

 

Под съмнение е бъдещето и на Стилян Петров, който напоследък загуби доверието на Улие.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

Принципно си прав, ама трудничко ще задържи Ашли Йънг. От няколко години все го наричат "млада надежда" , ама ето го вече стана на 25. Ако иска да направи нещо голямо в кариерата си, едва ли ще изхаби още един сезон във Вила.

 

За Олбрайтън повече бих се съгласил, че ще остане, тъй като ако не се лъжа е юноша на Вила и е нормално да изчака да види как ще се развият събитията през следващия сезон, когато Улие ще ги води още от началото.

 

Даунинг също не мисля, че ще остане. Той пък е и по-голям от Ашли и е пропилян талант вече, поне аз така си мисля. Има възможностите, ама направи грешка, че не изчака примерно 1 сезон да седи още в Мидълзбро и тогава да тръгне в посока по-голям клуб. Даунинг игра много добри последни няколко сезона в Боро и определено имаше потенциал за клуб от топ 4. Но тук идва и това, че може и да остане във Вила, тъй като е титуляр, а ако дойде при нас или Тотнъм, които имаха интерес към него най-вероятно ще е резерва.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

На Ашли Йънк договора му изтича следващото лято (ако не бъркам),а неговото лично желание е да продължи кариерата си ан друго място,така че е почти сигурно,че Вила ще се разделят лятото с него за да приберат няколко милиона отгоре. Според мен ще отиде или в Челси или В Юнайтед,такова предчувствие имам.

 

Олбрайтън подписа нов договор в началото на сезона за 4 години,така че е изключено поне според мен да си тръгне лятото,ясно е че около хора като него Киърън Кларк,Бари Банан,Бент,Джонатан Хог,Адам Лиай,Крис Хърд,Фабиан Делф ще се гради следващия отбор на "виланите",поне така разчитам действията на Улие. Очевиден е стремежът му да наложи нови лица в отбора и съвсем да заличи наследството от Мартин О'Нийл,похвално е че продължава да разчита доста сериозно и на момчетата от школата на Вила,които по правило са си доста качествени,ще видим....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Senzor

Ясно е, че няма да можем да вземем Young, доколкото разбрах иска да играе в шампионската лига... Но ни трябва лятото поне 1 крило, защото не може да очакваме само от Johnson и Kelly да правят пробивите ни.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY
Искам да вземем Йънг,който почти сигурно се маха от Вила лятото,ама шанса да дойде в Ливърпул е минимален,да не кажа ,че няма.Като гледам му се играе в Шампионска Лига,а и заяви,че предпочита да играе по-свободна атакуваща роля,а не на крилото.Ние бихме го взели точно за крилото.

 

Аз също го харесвам, а лятото въобще няма да е толкова скъп. Шансът да дойде не бих казал, че е минимален, в момента може да не се представяме добре, но рано или късно нашият отбор ще е там където винаги е бил и където всъщност му е мястото. Няма играчи които просто ето така да подминат предложения на Ливърпул, реал м., Милан и т.н., вярно че най-вероятно за подписът му ще се борят няколко отбора, но това не ни определя като най-големите аутсайдери.

 

А това къде предпочита да играе и къде не, не го определя той. Ако иска да играе в отбор по-класен от настоящият му и иска нещо по-сериозно в кариерата си, ако трябва и вратар ще играе. Няма как един играч да си избира сам поста, утре може да му хрумне, че му се играе като нападател, там ли ще трябва да го сложат ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост alex59

Бастош, Джуджак, Чарли Адам и Уикъм ми стигат. И прощаване с Кончески, Полсен, Йованович, НГог. И да, нека Лукаш и Каут да останат, но не като постоянни титуляри, а като полезни резерви, когато се налага.

Link to comment
Сподели другаде

Гост The_GodFather

Би било добре да си върнем Николай Михайлов.

Голямо израстване направи в Холандия. Снощи бе великолепен срещу Зенит, спаси и невъзможното.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kelly
Би било добре да си върнем Николай Михайлов.

Голямо израстване направи в Холандия. Снощи бе великолепен срещу Зенит, спаси и невъзможното.

аз съм за връщането на михайлов тва дърво рейна вече не е същия а ники няколко пати каза че мечтае да се върне в пул :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-The-Best
Междувременно от Лион загатнаха, че са склонни да се разделят с някои от най-добрите си футболисти през лятото.

 

Много искам да вземем Гуркюф от Лион, също така и Миралем Пянич е добър вариант, за Бастош изглежда според последните слухове Ювентус ще го вземат и ще му е*ат мамата както направиха с Диего и други добри футболисти последните години

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee
Ти расист ли си е :doubledown:

 

Расист ... НЕ , но си нямаш и напредстава колко много мразя турци ! предполагам ,че не съм единствен

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

Каквото и да си говорим едно е в България циганите, дето се мислят за турци и друго е турците, които си живеят там и са възпитани по съвсем различен начин. Не смесвайте нашите циганори и хората, които живеят в Турция. Нищо общо нямат. А пък точно на нас ни трябва един играч като Нури Сахин, страхотен млад футболист, който може да играе почти навсякъде в халфовата линия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Расист ... НЕ , но си нямаш и напредстава колко много мразя турци ! предполагам ,че не съм единствен

 

Еми какво общо има Нури Сахин с османската империя ? Все едно аз да те псувам и мразя за пра,пра дядо ти който е бил серион убиец (давам приерм разбира се не се обиждай) . Спред мен това момче е доста талантливо както и Арда Тюран и не бих ги спрял за Ливърпул ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост thekop

Защо се изказвате за неща, за които си нямате нито идея, нито понятие? Мразел бил турците :sarcastic: В България имало само циганори, а видиш ли в Турция били "възпитани по различен начин" :sarcastic:

Сигурно българите в Македония, Сърбия, Гърция, Румъния и Турция са циганори, а в България всички са "възпитани по различен начин" :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kelly
Ти расист ли си е :doubledown:

несам расист но мразя турците, прсото ако дойде в пул ше си затворя очите ако излезе от него нещо

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

Да съм казал, че всички са възпитани? Циганите в България, които се пишат за турци, дори не говорят турски, а някакъв си техен език. Пък това дето го казваш за българите в Македония не знам как си го измисли, нищо подобно не съм написал. Едно е емигранти, друго е цигани, които даже не са родени в Турция и нямат нищо общо. Извинявам се за офф-а. :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...