Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост deadpoll
Щом съм го написал значи го смятам.

Само не ми сравнявай Адам с Марек Халмсик.Разликата е огромна.Гледайте трезво на нещата.ТРЯБВА КЛАСА

 

няма как да се сравнят.не играят в едно първенство.

 

другото си е чиста проба спорене тип "моето камионче е по-хубаво от твоето"

Link to comment
Сподели другаде

Гост Torresinho

Еми ляв бек е. Има и не лоши мачове. Днеска си искарал червен картон. Аз съм го гледал 3-4 пъти и е стабилен. Рядко го минават, не лошо центриране, не го е страх да влиза в наказателното на противника. Добър е...като за шотландия. Има много да се подобрява.

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

това момче Мат Джарвис - 24 години с първа повиквателна за националите.мен много ми харесва как играе. но си имам едно на ум , че не е играл в голям отбор , и не се знае дали ще има манталитета да се справи с големите очаквания.също като Чарлито Адам, но шотландеца е капитан, и при него съм по-спокоен.сещам се имаше и спекулация за джарвис, някъде преди месец.Краля много го бил харесвал

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Да видяхме го Хамшик с Наполи когато играхме на Анфилд.никакъв го нямаше.Освен това до колкото знам той играе на позиция зад нападателят, а там могат да играят Стиви,Мейрелеш а както се вижда чудесно и Суарес.Изобщо не ни трябва Хамшик, а някой който да разпределя играта от центъра на терена,Чарли Адам е чудесен играч има страхотен пас на дълго и на късо разстояние и играе в ВЛ. Играчи като Диего и Хамшик може и да са класа но не ни трябват ,отделен въпрос е как ще се адаптират в Англия и тн.

Link to comment
Сподели другаде

Гост gosho_lfc

Alexis Sanchez , Eden Hazard , Javier Pastore , Neymar , Mat Hummels . знам ,че всички да играят за ливърпул е невазможно ,но и един от тези играчи да привлекат през лятото ще е добре според мен

Link to comment
Сподели другаде

Гост thekop

Аз се сещам за един друг юноша на Арсенал, който бил с "най-доброто центриране" и куп други позитиви, а за 3 години има 3 гола за нас като крило. Не, благодаря.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc

----------------------------------------------

Поне осмина ключови играчи на Астън Вила са на път да напуснат клуба, тъй като не могат да понесат опитите на Жерар Улие да наложи казармени правила в съблекалнята, твърди "Дейли Мейл".

 

Сред тях е и българската звезда Стилян Петров.

 

Също така Гейбриъл Агбонлахор, Ричард Дън, Джеймс Колинс, Брад Фридъл, Ашли и Люк Йънг и Стивън Уорнък са недоволни.

----------------------------------------------

Бих искал да видя Агбонлахор при нас,идеален е за резервен нападател :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост alex59

Адам Джонсън, Рики ван Волфсвинкел, Конър Уикъм, единия измежду Джуджак и Хонда и най- много от всички - Алексис Санчес ! За левия бек нямам ясна визия .

Link to comment
Сподели другаде

Гост Jack - LFC
Аз се сещам за един друг юноша на Арсенал, който бил с "най-доброто центриране" и куп други позитиви, а за 3 години има 3 гола за нас като крило. Не, благодаря.

 

 

Пенънт?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

След, като вчера гледах мача на Бразилия срещу Шотландия ми се струва, че бразилците отново изкарват супер поколение. Неймар е просто страхотен. Вярно е, че по изказванията, които съм му чел е тъп циганин, който гледа само парите, но няма да сгрешим, ако го вземем, защото после и да го продадем, сигурно ще вземем тройно повече на това, което сме дали. Има време да стане малко по-здравичък и ще бъде идеален футболист.

 

Друг, който ми направи добре впечатление беше Лукас. Само, че не нашия, а този от Сао Пауло. Едва на 18 години, а и той на няколко пъти успя да размине защитата на Шотландия. Позицията му е атакуващ халф.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc

Сега гледах някакво клипче на Таарабт от КПР... това момче направо ги прави смешни в Чемпиъншип.Така като гледам Спърс са изпуснали доста талантлив играч,някакви слухове има ли за него ? :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder
Сега гледах някакво клипче на Таарабт от КПР... това момче направо ги прави смешни в Чемпиъншип.Така като гледам Спърс са изпуснали доста талантлив играч,някакви слухове има ли за него ? :)

 

Доколкото знам е супер лакоме,въобще не подава и е зле с дисциплината.Това съм чел.Не съм сигурен,че такъв ни трябва,пък и КПР пари имат,защо да го продават още сега,ако е толкова добър.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica
Доколкото знам е супер лакоме,въобще не подава и е зле с дисциплината.Това съм чел.Не съм сигурен,че такъв ни трябва

 

+1

 

Аз пък съм сигурен, че такъв лигльо не ни трябва. Да си стои в КПР и да радва хората там, и да стои възможно най-далеч от Анфийлд.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...