Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Merseysidee
вие на майтап го взимате , ама след едно 2-3 години Спаската Делев като нищо да пробива по фланговете :thumbsup:

 

братле ... моля те кажи ,че се базикаш! :suicide2:

Link to comment
Сподели другаде

Гост x3m
Кавалиери не знам що си го наредил там като той е във Чезена..

 

В Флуминензес е вече :) не му дадоха и 1 мач в Чезена да изиграе

Link to comment
Сподели другаде

Гост Urban Legend

Много ми се би искало да видя Серхо Агуеро в Ливърпул. Шансовете това да се случи са повече от минимални, след като вече имаме Суарез и Керъл, но все пак това ми е любимия футболист и ще съм много щастлив, ако облече червената фланелка.:P

Link to comment
Сподели другаде

Гост Nightfate

Аз на Хълк Фреди Гуарин и Борха Валеро.Поне двама от тия да вземем догодина спукваме всичко !

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc
Тоя Валеро не е успял да се докаже в УБА,как по-точно става за Ливърпул?

Ами не знам дали ти е известно,но някой играчи прогресират с годините.Това,че преди години не е успял да се докаже някъде не значи,че не става.Щом в момента играе на такова ниво и спокойно можеше да е национално,но с конкуренция в лицето на Шави,Алонсо или Иниеста няма как.

 

@А тоя Фалкао се скъса да вкарва бе,ебахти звяра.

Link to comment
Сподели другаде

Гост defender_of_the_faith

Не игра лошо там, а и тогава беше на 22 или 23. По стил на игра много ми напомня на Алонсо. А като го споменах и него - да вземе да си се върне,а не да се излага като играе в смешен отбор, под ръководството на най-големия клоун в историята на футбола :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост King_Kenny_7

искам Хълк и Фалкао... като гледам как нищят Виляреал направо ще е кеф да ги видя в червено на анфийлд...

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Nightfate

Абе ще се вслушате в думите ми.Отдавна ви говоря за тях.

Искаме Хълкккккккккккккккккккккккккккккккккккккккккккккккк !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост The Anfield 1892
Айде щом сме на тема Борусия - Марио Гьотце

 

С две ръце съм за страхотен млад играч ... :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост defender_of_the_faith

Днес пак гледах Астън Вила и след поне 7-8 изгледани тяхни мача през сезона мога да кажа, че ако ще взимаме крило от тях, то това трябва да е Даунинг, а не Йънг. Сега си спомням, че май още Бенитез го искаше навремето.

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc

@m1s71k,този Шмелцер и на мен ми е оставил добро впечатление,но не съм го гледал много :)

 

По темата,за пореден път : Хълк,Али Сисоко,Г.Кейхил.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Ipwntrolz

Имамм чувството, че Хълк има още един чифт бели дробове... Навсякаде по терена е, включва се в атаките ту от ляво, ту от дясно. Мощен физически, нема 6-5 при него ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

Четох, че Ленън ще напусне през лятото, защото имал конфликт с Хари Реднап и исканата цена за него е 15 милиона. Като сравня с последните трансфери, които се правят, ако наистина е такава цената на Ленън ще е много добра сделка. Лично мое мнение, че е по-добър играч от Ашли Йънг. Не разбирам за какво казват, че играел слабо, а ако погледнете почти всички голове на Тотнъм в ШЛ са изработени от него.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...