Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Liverpool-The-Best

http://cms.442.haymarketnetwork.com/contentimages/blog/SerieAaaaargh/Gourcuff.jpg

 

Йоан Гуркюф е собственост на Милан и прави супер сезон за Бордо където е под наем, а доколкото разбрах лятото Бордо ще се опита да го откупи, защо да не пробваме да го вземем, за мене е много странно как може Милан да се откаже от такъв играч

Link to comment
Сподели другаде

Гост SwedeN
http://cms.442.haymarketnetwork.com/contentimages/blog/SerieAaaaargh/Gourcuff.jpg

 

Йоан Гуркюф е собственост на Милан и прави супер сезон за Бордо където е под наем, а доколкото разбрах лятото Бордо ще се опита да го откупи, защо да не пробваме да го вземем, за мене е много странно как може Милан да се откаже от такъв играч

 

Отговорът е съвсем прост - не е 30+.След 7-8 години ще си го приберат обратно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост FuHky

здравейте аз имам един доста солиден списък с играчи които бих искал да видя някой ден на Анфийлд :

 

 

 

1.Лорик Кана

2.Майкъл Оуен

3.Джеко

4.Боян Къркич

5.Роке Santa Круз най-много

6.Серхио Агуеро

7.Макси Родригез - един от любимите ми играчи

Link to comment
Сподели другаде

Гост halimi

1.Графите

2.А.Йънг

3.Агбонлахор

4.Глен Джонсън

5.М.Оуен

6.Д.Силва

7.О.Мартинс

8.Санта Крус

9.Агуеро

10.ДЖО

:dance2: :respekt:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-The-Best

2009-02-05-cl-XCCXLVWPF.jpg

 

Месут Йозил най-добрия неска за Вердер, голям талант, сега е момента да го вземем докато не му е много висока цената, препоръчвам го и него на Рафа няма да сбърка :thumbsup:

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост FlaSk4o

Това ми изглежда като темата за мечти или темата за подаръци за Коледа?

Аз искам тогава:

http://www.goalvideoz.com/images/players/16578kaka.jpg

Мисля, че ще пасне перфектно на отбора!

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост FTorres

С напускането на Хупия , мисля че ще ни трябва още един централен защитник.Не знам Рафата кво е измилил или ще мисли.Но едва ли ще издържим само с Карагър,Агер,Шкъртел.Надявам се да изгрее звездата на някой млад като Ъруин или Кели.Иначе тоя от Евертън Ягиелка , гледал съм го някой мач , ми прави добро впечатление.Днеска се сетих за играч, който ми харесваше преди и който не съм следил напоследък.Крилото от Леверкузен Барнета. ? Как го виждате вие този играч.? http://images.ibox.bg/2007/09/29/riberi/460x374.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca
Оуен смятам и аз , че ще е добро допълнение :thumbsup: ,но да не замести някои ей. :sarcastic:

 

То няма кого..В нападение имаме само Торес и другото младежи Нгог, Немет ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост BassHuNTeR

Аз бих желал подобно трансферно лято:

 

Вратар: Няма нужда от нов вратар. Дори напротив би било добре да продадеме Шарл Итанж.

~ +1.300.000 €

 

Централен защитник: След напускането на Хюупия, според мене, ще ни трябва още един защитник и аз искам да видя Зе Кастро от Депортиво.

~ -2.400.000 €

 

Zé Castro

Date of birth: 13.01.1983

Age: 26

Height: 1,83

Nationality: Portugal

Foot: right

Position: Defense

Position details: Centre Back

 

Ляв защитник: Трима са много! Продаваме Досена :)

~ +7.000.000 €

 

Десен защитник: Само с Арбелоа не става :( А и той, според мене, е най-слабия ни играч (титуляр)

Вземаме Глен Джонсън :doubleup:

Market value: 8.500.000 €

 

а и за малко да забравя - продаваме Дегенчо ;)

~ +2.300.000 €

 

Ляво крило: Риера да си ходи там, от където е дошъл :sarcastic:

~ +15.000.000 € (поне за толкова е "маркиран" :morning1: )

 

За Бабел мнението ми е, че за сега не трябва да се продава. Нека му се даде последен шанс поне до зимата :empathy3:

 

Тук вече слухове много... Силва от Валенсия... Барет Гари, който може да играе и като такъв... :censored:

~ - 16.500.000 € (т'фа за Бари :suicide2: )

 

Аз лично бил искал, а и не нереалистично, Стюърт Даунинг от Боро, който вече с единия крак са изпаднали :empathy3:

и е много логично да се разделят с доста играчи :greeting:

~ - 12.000.000 € (според мене може и за по-малко да се вземе :?)

 

 

Нападател: Ако слуховете се окажат верни и вземем Тевез... то добре дошъл! Дори бих казал, че ми е все едно дали ще дойде или не :) Но е неуспорим факт, че ни трябва нападател!

- 26.000.000 €

 

И от школата най-много искам да видя Кристиян Немет :whistling:

 

 

 

И тъй като темата позволява и да мечтаем, то моята мечта за игран на Ливърпул е:

http://www.0ff0.com/pic/data/media/45/Juan_Romn_Riquelme.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
И тъй като темата позволява и да мечтаем, то моята мечта за игран на Ливърпул е:

Рикелме е страхотен футболист, но най-добрите му години отдавна са история. Все пак вече е на 31 години. А това, което си писал по-горе, може да е възможно на ФМ, но в истинският футбол - НЕ!

Link to comment
Сподели другаде

Гост opium

То трансферните цели на ръковоството са горе долу изяснени.Но аз все се надявам и имам някаквото чуство,че ще бъде предложено на Майки да се върне.Така както стана с Роби преди време.Ако Нюкасъл изпаднат,шансовете ще са по-добри.Въпреки многобройните му контузии и спада във формата му през последните години,мисля че има още какво да покаже и даде на родния си клуб.Бих искал да го привлечем и да завърши кариерата си при нас,където е мястото му.

Link to comment
Сподели другаде

Гост .:LFC:.

Аз бих искал като за начало да се оттървем от следните играчи: Досена,Арбелоа,Аурелио,Риера,Бабел и Итанже.

Бих искал да привлечем задължително Гарет Бари и през следващия сезон да видя Ливерпоол да играе на схема 3-5-2 като Стиви отново да запази сегашната си позиция а Бари,Алонсо и Масчерано да се въртят ... Смятам ,че при наличието на 4 турнира това са 50-60 мача на сезон спокойно всеки от тях може да получи шансовете си за изява без да има недовлни. Другите играчи който бих искал да видя в отбора са Агуеро и Тевес. Ясно се вижда преимуществото на Манчестър главно в атакуващите играчи който могат да решават важните мачове ... Знам ,че сега ще кажете да ама Каут и Алонсо са супер играчи ... Така е добри са но ние говорим за съвсем друг ранг играчи ... Според мен при налични 20 млн за трансфери и ако продадем горе посочените играчи спокойно можем да съберем още 15-20 млн от трансфери... Надявам се поне да вземем 2-ма от горе посочените 3-ма играчи като за мен най - важен е Гарет Бари другият който се надявам да вземем е Карлитос ;] Айде това е от мен приятна вечер на всички и успешно трансферно лято за тима. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Bat`Torio

Титуляри:

 

1. Рейна

2.Джонсън

23.Карагър

5.Агер

6.Гарет Бейл

 

19.ван дер Ваарт

14.Алонсо

20.Масчерано

8.Джерард

16.Силва

 

9.Торес

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Резерви:

 

1.Бузанис

 

4.Крис Гънтър - Тотнъм

37.Мартин Шкъртел

31.Дейвид Уитър - Боро

22.Инсуа

 

18.Кайт

28.Плеси

21.Лукас

33.Райън Флин

26.Спиъринг

11.Риера

29.Рей Путерил

 

10.Оуен

25.Пачеко

24.Дзеко

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост StevenGerrard

Е ти остави нападени за 40+ милиона на скамейката :sarcastic: това в момента само Юнайтед може го направят ... Аз искам е такъв състав общо 20 човека :D :

 

Титуляри :

 

Къркланд (дано няма мн работа :D)

 

Агер (напушен задължително)

Карагър (кара им се и ги бие , ако трябва)

Шкъртел (шмърка)

 

Масчерано (мачка)

Бари Алонсо (раздават пасове :д)

Джерард (дясно) Силва (ляво)

 

Торес - Немет (2 ка централни нападетели)

 

Резерви :

 

Дудек

Хамил

Инсуа

Линдфийлд

Нгог

Джовинко

Каут

Лукас (този и горния са ясни , че ще останат до край..)

Даунинг

Link to comment
Сподели другаде

Гост FTorres

Състава , който искам да видя до година, съчетан с повече реализъм е следния ,както следва титуляр (резерва):

 

Рейна(Гулаши,който и да е това да е проблема),Джонсън(Арбеола*),Карагър(Кели,Ъруин),Шкъртел(Агер*),Аурелио(Инсуа*),К

айт(Бенаюн*),Алонсо(Петров* или Бари*,както се говори),Масшерано(Лукас ако не го продадем или Спиъринг),Ашли Йънг(Риера*),Джерард(измежду другите резерви,защото немога да сравня точно име което може да го замести , защото няма),Торес (Воронин или Оуен*,Нгог,Немет)...

 

"*"- със звездичка съм отбелязал играчите, които точно няма да са резерва , а биха могли да се ротират според ситуацията и на своя пост ще се конкурират.

 

 

Играчите , които съм обеден , че ще се продадат са :Досена,Деген,Бабел,резервния вратар,може и Ел Заар (защото не очарова,вероятно и вас).За Лукас ще изчакам малко, защото не съм сигурен Рафата кво ще го прави.

Мисля , че с този състав , който изредих бихте се справили в повече турнири до година ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Bat`Torio
Е ти остави нападени за 40+ милиона на скамейката :sarcastic: това в момента само Юнайтед може го направят ...

 

Нали тва се иска се пак :sarcastic: Достойни заместници , аз този състав съм го направил на фифа 09 и съм много доволен :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

Глен джонсън, силва, бари, ей това за мен е едно сностно, стойностно и реално лято, но да не е на цената на алонсо.

Link to comment
Сподели другаде

Гост melbon

ТОП5 трансфери, които искам през лятото като не се продава Алонсо разбира се: Джонсън, Бари, Силва, Тевез и Йънг

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...