Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост rounder
От доста време ти чета мненията и не съм особенно учарован... (tmi)

 

По темата кой да е замесник на Лукас - или да е Спиъринг ( да започне да му се дава шанс да видим дали ще може да върши работа ), Ласана Диара ( струва 12 милиона, за едни 10 мисля, че ще го вземем. Реал се чудят как да се оттърват от него, апък той не е толкова лош. Играел е в Англия и не се представи зле), Валтер Гаргано от Наполи също ще е чудесен заместник.

 

Глупости...

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber
От доста време ти чета мненията и не съм особенно учарован... (tmi)

 

По темата кой да е замесник на Лукас - или да е Спиъринг ( да започне да му се дава шанс да видим дали ще може да върши работа ), Ласана Диара ( струва 12 милиона, за едни 10 мисля, че ще го вземем. Реал се чудят как да се оттърват от него, апък той не е толкова лош. Играел е в Англия и не се представи зле), Валтер Гаргано от Наполи също ще е чудесен заместник.

Не знам дали си очарован, но като ти гледам правописа и т'ва което си писал до сега, не смятам, че точно ти си човека който да определя на кой, какво е мнението :sarcastic:

Лас струваше 17-18 милиона през лятото, не знам как сега си е намали цената след като играе приличен брой мачове... Братята Бендер ще са сравнително евтини, млади и перспективни са...

Link to comment
Сподели другаде

Гост kolonkata
Не знам дали си очарован, но като ти гледам правописа и т'ва което си писал до сега, не смятам, че точно ти си човека който да определя на кой, какво е мнението :sarcastic:

Лас струваше 17-18 милиона през лятото, не знам как сега си е намали цената след като играе приличен брой мачове... Братята Бендер ще са сравнително евтини, млади и перспективни са...

Ларс може би.. ама не мисля, че Дортмунд ще пуснат своя Бендер за под 15-16М..все пак им е важен футболист доколкото са ми казвали фенове на Дортмунд..иначе съм му гледал няколко мача и е не лош играч :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc

халф - Велосо,Банега

нападател - Лисандро,Лоик Реми

крило - Пабло Ернандез,Хълк (в най-добрия случай Азар през лятото)

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov
Шердан (или както там се казва) Шакири и Гоьтце и Кагава в комплект

Тоя Шакири е много голямо биче. Такива образи ни трябват. Вчера беше замесен и в двата гола, не спря да тича цял мач, правеше ги луди, но правеше и доста грешни пасове. Ако го пуснат за една нормална сума, нямам нищо против да дойде.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Георги Бинев

http://gong.bg/view_article.php?article_id=242059

 

Това, ако е истинна, определено бих искал да видя Торес отново в червено. Хич, не ме интересува как ще реагират феновете. За жалост едва ли ще стане.

Link to comment
Сподели другаде

Гост stunnyss
http://gong.bg/view_article.php?article_id=242059

 

Това, ако е истинна, определено бих искал да видя Торес отново в червено. Хич, не ме интересува как ще реагират феновете. За жалост едва ли ще стане.

 

Аз също бих се радвал Торес да се върне, но едва ли ще стане

Link to comment
Сподели другаде

Гост niko__bs

 

 

Според мен най полезен в този момент е Златан Ибрахимович,хем Керол ще се учи от него.Всички знаем,че е машина за голове,а ние в момента имаме крещяща нужда от такъв нападател.Друг който много ми харесва е Алешандре Пато,само да не е чуплив толкова.

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Като гледам Борусия Дортмунд имам чувството, че към който и играч да се насочим няма да е грешка. Било то защитник, халф, нападател или какъвто ще да е. Марио Гьотзе си ми остава трасферната мечта. Марко Ройс, Джо Алън (Суонзи), Шакири и по-рано споменатия от мен Икер Муниаин също са играчи от които бихме имали полза.

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY
Както каза NikolaY Дортмундци имат страхотни кадри. Аз лично адски се кефя на Матс Хумелс.

 

И аз така, прилича ми малко на Дани Агер ама с десен крак, изнася топката чудесно и има страхотен поглед над играта. Даже извежда и нападателите на стрелкова позиция, днес на няколко пъти това беше Левандовски, ама този страничния много неориентиран съдия само вдигаше засади.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

2 бидона кисело зеЙе и е наш. :sarcastic:

 

Иначе днес Дортмунд направиха голям мач - Гюндоган и Кагава направиха невероятни неща на терена. Жалко само за Сантана, много му се кефех, ама нещо май се контузи. Вижда се, че в Дортмунд има живот и без Гьотце, което само показва, колко добри и равностойни играчи имат. Който и да дойде от тях, без Левандовски и Гроскройц, ще бъда най-щастливият човек на света.

Link to comment
Сподели другаде

Гост dak1sss

Aз пък от Дортмунд най-много искам Кагава,нз що много ме кефи тва японче!Със сърце играе,не че съм му гледал много мачове 4-5 мача да съм му гледал,ама де да знам изкл. много ме кефи

Link to comment
Сподели другаде

Гост Todorls

Лично аз мисля, че няма да е лошо да пробваме да вземем Тевез, Сити му искат 20млн. , а за тая цена такъв играч си е направо смешно, добър футболист е, но характера му малко куца, но смятам, че в новия си отбор няма да прави номера .......

Иначе Гьотце, Азар и Кавани бих искал да видя да позират с фланелката ^^

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Стъридж,Уилшър,Адам Джонсън,Гарет Бейл,Мика Ричардс и да видим дали няма да стане с британско ядро.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...