Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Kimi

Личното ми мнение е,че ни трябват 2 крила,резервен опорен халф на Лукас,нападател и централен защитник (за резерва),както и Акуилани да бъде върнат..Но не вярвам да се направят толкова много трансфери.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Транкило Барнета е свободен агент и няма да е лошо Брено да се поогледа за подобни играчи. :morning1:

Link to comment
Сподели другаде

Гост barbaron88

Аз пък искам да видя Кристиан Ериксен с нашата фланелка.На това момче му предстои много светло бъдеще.Уникален талант,пас,пласиране,удар и невероятен поглед в/у играта.Абе с други думи,ако го вземем след 2-3 годинки ще има кой да замести Капитан Фантастик.От Аякс винаги са изкарвали страхотни футболисти,които след трансфер стават още по-добри.Примери бол.

Ние обаче си гледаме към долната половина на таблицата(където без малко да се озовем) и Чемпиъншип и това е.Нюкасъл,Суонзи,Уигън,Блекпул,Съндерланд,Кристъл Палас и т.н. само търкат ръце да ни оскубят за някоя от големите си ЗВЕЗДИ.Как пък нито един от водещите отбори не прояви и не проявява интерес към тях като са толкова спешъл.Палас отказали 7 милки за Заха от Болтън.Играч от долната дивизия му искат 10 милки.Трябват ни футболисти с характер,дори и да не са играли в голям отбор.Футболисти с топки.Ливърпул не е център за психически разтройства.Имало било огромно напрежение,прибират ли по 70-80-90 хилки на седмица-прибират,значи трябва да се справят с напрежението.Писна ми да ги слушам как мънкат като момиченца и да се крият по терена като мишки.Роджърс да блъска по масата и да ги вкарва в пътя,ако не подлежат на дресировка да хващат дългата.Не започнат ли да играят със сърце за отбора и феновете и да орат терена във всеки един мач,значи нямат място в Ливърпул.то нащо фенство си стана мазохизъм заради 4-5 не наясно със себе лиглиовци.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Riise

Тоя Джетро Вилямс (или нш такова) левия бек на Холандия още с/у наще ми хареса на 18 мн добър ..ще е идеален да се конкурира с Енрике отляво

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee
Тоя Джетро Вилямс (или нш такова) левия бек на Холандия още с/у наще ми хареса на 18 мн добър ..ще е идеален да се конкурира с Енрике отляво

 

Ба човек за пореден път се обеждавам, че с тебе имаме абсолютно едно и също мнение за футболисти :sarcastic:

 

Също така ми направи голямо впечатление и Кяер ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост SpoRtall

Да,левият бег на Холандците е машинка! След година-две ще мачка! Ще се радвам да го видя с червения екип.Както и един Афелай(изключително добро впечатление ми направи(за разлика от спрелия Робен).Следин ситуацията около него и дано се възползваме! Люк де Йонг е задължителен!!! Остава някой като Мигел Велосо,Евер Банега или Чейк Тиоте за дефанса исме чудесни!

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenmark

Като гледах как играе Афелай снощи и нашия Даунинг да се чуди човек как за са платени 20мил .Точно от такъв футболист имаме нужда,млад и нахъсан да се доказва.Със Суарес биха си паснали супер.Не знам какви играчи се опитваме да вземем,но постоянно повтарянето на стила пас енд муув с тези играчи които имаме няма как да стане.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuperSizee

Не знам за него @Riise, но Ериксен беше уникален по терена според мене. Това момче има чудовищно бъдеще.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Riise
Не знам за него @Riise, но Ериксен беше уникален по терена според мене. Това момче има чудовищно бъдеще.

Вилямс много ми хареса на левия бек пък е толкова млад (и национал - титуляр) и го искам, защото от време на време Енрике издиша, а и нямаме негова алтернатива (Робинсън не го броя) ..трябва му здрава конкуренция на нашия, а тоя на 18 :Х

 

Ериксен и аз го харесвам, даже много ..ала на тази позиция имаме Джерард,Шелви,Хендерсън,Акуилани ..почти сигурно ще вземем Сигурдсон (друг е въпроса дали ще останат всички и дали ги харесвам) към тях мооожем да причислим и Адам ..и поради това си мисля че няма да вземем друг център халф освен Сигурдсон ..А относно мача снощи - точно Ериксен не ми хареса (поначало е мн добър :sarcastic: ) ..ама точно снощи не блесна ..не ми хареса особено ..губеше се и често бъркаше ..поедно време през второто показа нещо ама.. нормално беше сменен

 

Merseysidee хахаа :D дано и Роджърс в повече случаи да мисли като нас :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff
Не знам за него @Riise, но Ериксен беше уникален по терена според мене. Това момче има чудовищно бъдеще.

 

Не мисля.... Бая го хвалиха по телевизията преди мача, филмче за него даже даваха, но беше анонимник на терена вчера...

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenly

Здравейте Мечтатели :greeting:

А защо никой не предлага вариант с Джонсън и Афелай по крилата, да сменят постоянно позиции.Със Суарез в центъра и Джи зад гърба + двама дефанзивни(Лукчо +Велосо напр.)ще сме истински зверове в атака.Аз лично много харесвам Афелайчо и много бе беше яд че парцата го купи за 2-3 мил и го заби на пейката.Ако го пуснат за 10мил изобщо не трябва да се замисля Брено ами да да плаща и да си го прибира

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuarezN7
Здравейте Мечтатели :greeting:

А защо никой не предлага вариант с Джонсън и Афелай по крилата, да сменят постоянно позиции.Със Суарез в центъра и Джи зад гърба + двама дефанзивни(Лукчо +Велосо напр.)ще сме истински зверове в атака.Аз лично много харесвам Афелайчо и много бе беше яд че парцата го купи за 2-3 мил и го заби на пейката.Ако го пуснат за 10мил изобщо не трябва да се замисля Брено ами да да плаща и да си го прибира

+1

Ама Велосо нямаме шанс за него.По-скоро Сигурсон да е с Лукчо 2ка и Джерард пред тях и със Сигурсон да си разменят позициите.Може да направим много добър отбор за около 30 милиона.Афелай и мен много ми харесва,но след като КК го няма не знам дали имаме още интерес към него.

Link to comment
Сподели другаде

Гост sinner

И аз не мога да повярвам,че Афелай беше продаден за тая смешна сума.Барса обаче са гадове,няма да го пуснат.Виждам,че си споменал и Велосо,тоя играч ми е безкрайно симпатичен от край време,не знам защо не играе в голям отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenly
+1

Ама Велосо нямаме шанс за него.По-скоро Сигурсон да е с Лукчо 2ка и Джерард пред тях и със Сигурсон да си разменят позициите.Може да направим много добър отбор за около 30 милиона.Афелай и мен много ми харесва,но след като КК го няма не знам дали имаме още интерес към него.

Не мисля че исландеца ще иска(или може) да играе толкова назад.Не че съм го следял особено де...:)

И да не е Велосо може да е друг-Диара например също ше върши работа и ни свързват с него.Ако купим и Али Сисоко за лявото ше е перфектно:)

БТВ аз т точно с този състав си играя фифата :rolleyes:

Рейна

Джонсън Шк Агер Сисоко

Лукас Адам

Джи

Афелай А.Джонсън

Суарез

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuarezN7
И аз не мога да повярвам,че Афелай беше продаден за тая смешна сума.Барса обаче са гадове,няма да го пуснат.Виждам,че си споменал и Велосо,тоя играч ми е безкрайно симпатичен от край време,не знам защо не играе в голям отбор.

на много добра цена е

http://www.transfermarkt.co.uk/en/miguel-v...eler_43848.html

тук около 8-10 милиона го оценяват.

Афелай е на същата цена http://www.transfermarkt.co.uk/en/ibrahim-...eler_15760.html

А.Джонсън е 9-11 милиона http://www.transfermarkt.co.uk/en/adam-joh...eler_31579.html

Велосо -10 ; Афелай -10 ; А.Джонсън -11 и Сигурсон -6,8 = 37,8 мил. за 4 класни играчи

stenly как пък Адам точно си сложил там :happy2: , сложи Дони ,той ще се справи по-добре :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenly
на много добра цена е

http://www.transfermarkt.co.uk/en/miguel-v...eler_43848.html

тук около 8-10 милиона го оценяват.

Афелай е на същата цена http://www.transfermarkt.co.uk/en/ibrahim-...eler_15760.html

А.Джонсън е 9-11 милиона http://www.transfermarkt.co.uk/en/adam-joh...eler_31579.html

Велосо -10 ; Афелай -10 ; А.Джонсън -11 и Сигурсон -6,8 = 37,8 мил. за 4 класни играчи

stenly как пък Адам точно си сложил там :happy2: , сложи Дони ,той ще се справи по-добре :D

Лошото е че между пазарната оценка и алчните душици на собствениците има разлика винаги между 5-10 мил в плюс :whistling:

Адам=Бисер Иванов-Легендата :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост 0ne
Здравейте Мечтатели :greeting:

А защо никой не предлага вариант с Джонсън и Афелай по крилата, да сменят постоянно позиции.Със Суарез в центъра и Джи зад гърба + двама дефанзивни(Лукчо +Велосо напр.)ще сме истински зверове в атака.Аз лично много харесвам Афелайчо и много бе беше яд че парцата го купи за 2-3 мил и го заби на пейката.Ако го пуснат за 10мил изобщо не трябва да се замисля Брено ами да да плаща и да си го прибира

 

Стига,че ще се размечтая :Д Прекалено добре звучи комбинацията и то ако е успешна :greeting:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Userpool
Един Алан Дзагоев....

Руснаците имат проблем с виреенето в Премиершип, тъй че по-скоро не... Иначе момчето е доста талантливо! :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenly
Стига,че ще се размечтая :Д Прекалено добре звучи комбинацията и то ако е успешна :greeting:

Съвсем реална е според мен.Ако прибавим и Йоветич,за 2 пъти по малко пари може да сме спокойни за следв 5-6 години:)

Link to comment
Сподели другаде

Гост s0Ldi3r

Даааа Дзагоев наистина ако ни свържат с него би било прекрасно , такъв футболист ни трябва ... :whistling:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Добре де, този Дзагоев, гледали ли сте го преди европейското? Аз си признавам, че не съм... Прави силно първенство сега, ама колко пъти сме се нагледали на такива провалени трансфери... Само заради това, че прави добро европейско, не означава, че е супер добрият футболист... Помните ли Ел Хаджи Диуф, взехме го по същата причина и излезе отврат...

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuperSizee

Каквото и да гледам на 21 години да има 204 мача (не гледайте уики) е направо уникално. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff
Каквото и да гледам на 21 години да има 204 мача (не гледайте уики) е направо уникално. :thumbsup:

 

Уоу... Не знаех, че е толкова опитен вече... Но все пак има и значение, в кой отбор ги е направил, де :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...