Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост kukuchev711

А колкото до заместници на Суарез в момента ми изниква само Солдадо или Дамиао в съзнанието. Няма качествени нападатели на пазара в момента ако съдим, че Рууни е договорен за Челси.

 

 

Един Джаксън Мартинез предпочитам, отколкото Солдадо и тоя другия.

 

Как така няма качествени нападатели на пазара? Какво ще кажеш за Левандовски, Бензема, Манджукич, Джеко, Кардозо, Кислинг.........?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Deedo

Един Джаксън Мартинез предпочитам, отколкото Солдадо и тоя другия.

 

Как така няма качествени нападатели на пазара? Какво ще кажеш за Левандовски, Бензема, Манджукич, Джеко, Кардозо, Кислинг.........?

Чакай да се уточним. Какво разбираш под "на пазара"?

 

Левандовски е уговорен за Байерн догодина и не се продава.

Бензема не е в трансферния списък на Анчелоти и няма никакви индикации, че ще се продава. Дори след продажбата на Игуаин, Реал искат (според последни информации) Суарез за конкуренция на французина, тъй като само Бензема им остана.

След като продадоха Гомез, продажба на Манджукич е немислима.

Джеко не се продава - според мен ще ги въртят с Негредо и Йоветич както правиха с Балотели и Тевез.

Кардозо Бенфинка го продадоха, забравих на кого.

Кислинг? Честно?

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Чакай да се уточним. Какво разбираш под "на пазара"?

 

Левандовски е уговорен за Байерн догодина и не се продава.

Бензема не е в трансферния списък на Анчелоти и няма никакви индикации, че ще се продава. Дори след продажбата на Игуаин Реал искаха Суарез за конкуренция на французина, тъй като само Бензема им остана.

След като продадоха Гомез, продажба на Манджукич е немислима.

Джеко не се продава - според мен ще ги въртят с Негредо и Йоветич както правиха с Балотели и Тевез.

Кардозо Бенфинка го продадоха, забравих на кого.

Кислинг? Честно?

Левандовски договорен за Байерн? Източник?

Кардозо все още си е в Бенфика. Не съм чувал да са го продали.

И какво му е на Кислинг? Истинска голова машина е.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Deedo

Това за Левандовски е ясно, бях го чел на доста места, не мога да ти дам източник, но времето ще покаже.

За Кардозо съм се объркал, но е на 30.

Мислиш ли, че след като продадоха Шюрле и ще играят в ШЛ, Леверкузен ще продадт "головата си машина" ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Това за Левандовски е ясно, бях го чел на доста места, не мога да ти дам източник, но времето ще покаже.

За Кардозо съм се объркал, но е на 30.

Мислиш ли, че след като продадоха Шюрле и ще играят в ШЛ, Леверкузен ще продадт "головата си машина" ?

След като твърдиш, че Байерн са договорили Левандовски, БД защо са им го "дали", след като продадоха и Гьотце? Също това може да стане и с Байер, ако някой клуб извади добри пари за Кислинг.

Link to comment
Сподели другаде

Гост L1V3RP00LCH0

Чакай да се уточним. Какво разбираш под "на пазара"?

А ти би ли уточнил какво разбираш под "на пазара"? Кой футболист е непродаваем - има ли такъв?

Link to comment
Сподели другаде

Гост MarioFC

Кислинг не е нищо особено и скоро прави 30, за къв чеп ни е ? Левандовски е повече от ясно, че ще отиде в Байерн, знаеш ли кога ще дойде при нас ? Точно никога. Така, че по-добре не си фантазирай за него. За другите фена на Челси ти каза как стоят нещата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi

чакай малко е, този челсито, ти и рууни ли го имаш за класен ? :D

true,true :sarcastic: :sarcastic:

По мое мнение и един атакуващ халф като Коутинио ще ни свърши работа ако продадем Луис.Не е казано ,е трябва да е централен нападател защото и Суарез не е баш централен нападател :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Гост dak1sss

dak1sss а нали се сещаш, че ако махнем головете и асистенциите му, сме с човек по-малко ? Няма как да знаеш какво ще е и колко гола ще вкарва друг на негово място нали ?

 

Deedo какво толкова има да ти се обяснява и какво не разбираш ? Ако даден играч има клауза за откупуване и тя е в размер на 40млн. примерно, то клуба не може да направи нищо за да го задържи. Ако Суарес примерно е имал клауза в размер на 40млн. Арсенал ги дават и ние им разрешаваме да преговарят с него и ако се разберат за личните условия пали и това е.

Просто Суарес няма клауза в договора или тая клауза не е в размер на 40млн., а повече. А клуба по принцип трябва да каже на играча, че е пристигнала оферта за него без значение за каква сума става въпрос, друг е въпроса дали те ще я приемат или не. Дано сега да е станало ясно.

Приятел може ли да ми кажеш кой е този футболист,който ще прави такава огромна разлика?Борини,Морган или Йешил и по-късно Стъридж??Ние в по-голямата част ако става на въпрос играхме и с по-малко от 10 човека ама айде..
Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Кислинг е минал и заминал покрай класата на Суарез.

 

Кардосо е по-добрия вариант, въпреки че е тромав... Но най-големия проблем е че Бенфика му искат 25-30 милиона при положение че е на 30 години...

Link to comment
Сподели другаде

Гост kir0w

До преди 5 дена говорехте, колко некадърен бил Игуаин и че не ставал за Ливърпул, а сега ми говорите за някъкви "топ" нападатели от рода на Кислинг и Оскар Кардосо...

Някой хора определено сипят бомба след бомба от тъпотия...

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

true,true :sarcastic: :sarcastic:

По мое мнение и един атакуващ халф като Коутинио ще ни свърши работа ако продадем Луис.Не е казано ,е трябва да е централен нападател защото и Суарез не е баш централен нападател :yes:

true,true :sarcastic: :sarcastic:

По мое мнение и един атакуващ халф като Коутинио ще ни свърши работа ако продадем Луис.Не е казано ,е трябва да е централен нападател защото и Суарез не е баш централен нападател :yes:

то Стъридж направи няколко прилични мача и по-малко неприлични, тоест показа непостоянство, но вече го имате за голова машина и достатъчен за отбор с амбиции за топ4. Суарез изпуска, ама все пак 20 гола ще ги прави на сезон. Така че определено според мен ни трябва голмайстор по-класен от Стъридж (е може след някакво чудо и Борини да се превърне в голмайстор).

А относно халф,без да се заяждам, би ли казал, кой атакуващ халф от класата на Суарез можем да привлечем? Според мен освен ако не включат Ди Мария за размяна, аз не виждам друг.

Link to comment
Сподели другаде

Гост El Pistolero

За мен човекът, който може да замени Луис е Джаксън Мартинес. Лошото е, че не се чува нищо за него. И после как да не те е яд, че го изпуснахме за жълти стотинки..

Link to comment
Сподели другаде

Гост defender_of_the_faith

На мен пък ми се иска, ако продадем Суарез на Реал, да вземем в замяна Модрич и 30 милки. Така ще имаме world calss number 10 и ще можем да вземем дефанзивен халф и нападател. И както е модерно да се казва: а дано, ама надали

Link to comment
Сподели другаде

Гост L13

Модрич + 30 млн? Сериозно ли? Те него го оценяват на 40...

Оценяваме Суарез на 70млн и си стискаме ръцете :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Revan

Както свикнаха всички да ни извиват ръцете, нищо чудно те от нас пари да искат :D :D

 

Добре, че всичко това няма общо с реалността

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

На мен пък ми се иска, ако продадем Суарез на Реал, да вземем в замяна Модрич и 30 милки.

 

Айде от мен да мине - никакъв кеш няма нужда да се взема от осминареал. Модрич, Ди Мариа и Мората са пределно достатъчни.

Link to comment
Сподели другаде

Гост L1v3ruS

Кво става покрай ония брачед Хунтелар ? Нищо не се чува за него,гледам вчера пори за Шалке. Никой не го споменава от достойните,евентуални заместници на уруса.За мен си е доста читав нападател,в сравнение с някви Джаксъни,Бенземи и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Гост blank

Хунтелаар? Really? Не само, че миналата година преподписа, а и вече на възраст. Да не говорим за футболните му качества, които отстъпват доста от тези на Бензена и Джаксън Мартинес.

Link to comment
Сподели другаде

Гост L13

Футболните му качества отстъпвали доста ? Really ?

 

 

Хунтелар

 

- последните три сезона има 117 мача и 77 гола

- за националния отбор има 59 мача и 34 гола

 

 

Бензема

 

- последните три сезона има 150 мача и 79 гола

- за националния отбор има 58 мача и 15 гола

 

Мартинез не искам да го коментирам, защото има 1 силен сезон в Порто, недоказан нито на клубно, нито на ниво национален отбор, но все пак:

 

- последните три сезона има 119 мача и 62 гола

- за националния отбор няма да го коментирам

Link to comment
Сподели другаде

Гост L1v3ruS

Хунтелаар? Really? Не само, че миналата година преподписа, а и вече на възраст. Да не говорим за футболните му качества, които отстъпват доста от тези на Бензена и Джаксън Мартинес.

Риъли,не риъли,кво да говорим за качествата му ? Бензема е на Нивото на Н`Гоги,ти ми го сравняваш с Хунтата... :ppp6: :ppp6: :ppp6: на 29 години,пик възраст за нападател-консуматор.
Link to comment
Сподели другаде

Гост vulgar

Marco Verratti.Точно на тази позиция е вече време да се търси заместник на Джерард.Само се чудя колко ли пари ще му искат.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Marco Verratti.Точно на тази позиция е вече време да се търси заместник на Джерард.Само се чудя колко ли пари ще му искат.

Поне 50 милиона.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...