Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост vulgar

Поне 50 милиона.

Чи да продаваме Суарез и да го купуваме? :Д В реалността може би няма да го вземем,но на фифата трябва :Д Това момче владее центъра и има страшен поглед.

 

Стана ми интересно и погледнах в този сайт : http://www.transferm...verein_583.html ,който оценява Верати на 15 милиона. :Д

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Интересен играч ми се види. Нямам преки наблюдения в/у играта му щото италиянското и пари да ми плащат пак няма да го гледам. От 2-3 клипчета, които изгледах набързо при оферта до 15 млн, не виждам защо да не го вземем. Прекрасно е, че е отново млад с перспектива :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Merseysidee

Продаваме Суарез 55+, Даунинг 7, Аисаиди 4 - 66млн

Купуваме - Лукаку 22млн, Алдервиелд 8, Саломон Рондон 10, Диего Коща 21, Сисоко? 5млн 66млн + един евтин млад дефенсив мид.

Знам, че са доста, но на тези позиции имаме доста голяма нужда от хора.

 

 

 

А за Лукаку няма да ви говоря дори, за мен това момче до 3-4 години ще е топ нападател, много, много голям потенциал!

 

 

 

------------------------------------Стъридж(sub.Лукаку,Рондон)-------------------------

 

-------------------Аспас(sub.Ибе,Борини)--------------------Kоща(sub.Стърлинг)

--------------------------------------Коутиньо(sub.Алберто)----------------------------

-----------------------------Джерард(sub.Хендо)---Лукас(Sub.Алън)------------------

 

--Енрике(sub.Сисоко)-Агер(sub.Уиздъм)-Туре(sub.алдервиелд)-Глен(.Кели)

 

-------------------------------------Миньоле(sub.Джоунс)----------------------------------

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост W.Hristow LFC

Гризман това е човека, който много добре се вписва в нашата схема ( каквата и да е тя ). Бърз, повратлив, силен удар, голям пас, поглед. Аз го изкарах Меси ( пууу ). И пак ще кажа - вкара ба*ти гола тази вечер. Още не мога да му се нарадвам.

 

Или пък Миро Иванов. Свободен агент е и без пари ще ни излезе. 100 % ще взима по - малка заплата от домакина. Ще има да търчи там, да симулира. За без пари толкова.

Link to comment
Сподели другаде

Гост TheoScouse

Роджърс да натисне за Мата. Нали са дружки с Моу.

 

И аз това си мислех и се надявам да проявим интерес. Навсякъде се говори и пише, че Мата и Моуринио не са в добри взаимоотношения. Колко е вярно - не знам, но и не виждам причина да не направим една пробна оферта. За мен Мата е възможно най-добрият вариант за нашия стил на игра в атака и ще пасне перфектно. Нито Вилиан, нито Туран не могат да се сравняват с него, поне според мен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост sinner

Няма да се учудя ако Моуриньо има някакви разминавания с Мата,двамата са пълни противоположности(не мога да го понасям тоя надут мангал).Съмнявам се обаче да са такива,че да се стигне до трансфер,все пак той им е и най-добрият играч през последните 2 сезона.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kumarmd

Не знам защо си хабите клавиятурите въобще да пишете за Мата, честно ви казвам. Дори и да се продава, какъв е шанса да пристигне на Анфийлд - НИКАКЪВ. Ако наистина го вярвате просто не знам...

Link to comment
Сподели другаде

Гост behemoth

Роджърс да натисне за Мата. Нали са дружки с Моу.

Моу е дружка с някой само ако има изгода.

Бих се зарадвал на Мата. Но ако проявим интерес към него, най-много и той да отиде в Тотнъм :-(

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

Поул Погба, знам, че няма шанс да си тръгне от Юве поне до лятото на 2014, но мен лично мн ми харесва.... въпреки, че е играл в Scumчестър юнайтед...

Link to comment
Сподели другаде

Гост kumarmd

----------------------Миньоле --------------------------

Д. Алвес ---- Компани --- Агер ------------ Марсело

 

-------------- Стиви ---------- Кедира -------------------

 

---------------------- Коутиньо -------------------------

-- Стъридж ---------------------------- Меси-------

-------------------- Бентеке/Лукаку ---------------------

 

не знам, но на мен ми се вижда абсолютно възможно :nyam2:

Link to comment
Сподели другаде

Гост kir0w

Единствено Бентеке и Лукаку ми се струва, че трудно биха се навили и то срещу много пари. Но иначе Дани Алвеш, Марсело и Меси мисля, че още този сезон може да ги вземем, ако продадем Шкъртел... :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

е това са глупости...... продаваме централен защитник и с парите от него взимаме ляв и десен бег и играч тип "фалшива деветка"..... няма логика :D :D :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Азар.. Я Я Туре.. Компани... скромен съм .. не съм алчен като вас ! засрамете се ! :997:

 

Само 3 ма играчи господи.. толкова ли е невъзможно... :champion: с тях шампионската титла и полуфиналите в ШЛ за нищо нямаше да ги имаме :lfc2:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Гост ZdraveCa

Ще ми се нашите да пробват Джордън Роудс от Блякбърн.

Твърде много ще струва, а изобщо не се знае дали ще се впише във Висшата лига. Вярно е, че вкарва страшно много голове, но през годините са нагледахме на много такива футболисти, които блестят в Чемпиъншип, но се провалят в Премиършип - Джърмейн Бекфорд, Скот Синклеър, Адел Таарабт, Лусиано Бекио и т.н.. Блекбърн купиха Роудс за 8 млн паунда, със сигурност, ако го продават ще искат над 10, което е твърде много за футболист, който никога не е игал в елитна дивизия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Гуарин!

 

Единственият футболист от Интер, за който си заслужава да извадиш пари.

 

П.С. Бих добавил и Санети, ако не беше толкова стар, разбира се. :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...