Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Dilyan Damyanov

Хм дано това лято има малка промяна в пазаренето и не се взимат само млади таланти. Трябват ни играчи с опит в шампионската лига и като цяло с опит. За мен лично цел номер едно трябва да е Тони Кроос. Има опит в хилядУ турнири и е доста млад. Сега ще поцъка и на световното, което ще е плюс. Може да играе на почти всяка една позиция в диаманта от последните дни а в едно 4-3-3 можеж да играе спокойно на всяка позиция в центъра също. Няма и да излезе кой знае колко скъп предвид изтичащият му договор само със заплатата незнам как ще се разберат, но щом имат 200+ за Суарез и ще удвояват договора на Стъридж ще намерят пари и за Кроос. В защита също няма да е зле да се вземе човек с опит. На сергията лятото ще е Коентрао. По принцип не съм му голям фен, но определено имаме нужда от такъв играч. Пак играч с много опит и не много години и най-вероятно ще дойде за малко парици. И последно една моя мокра мечта от 2 години насам. Щом търсим бързо експлозивно крило, който да вкарва голове да влиза от фланга като централен нападател и да не млад и с огромни перспективи за развитие трябва задължително да се вземе Гриезман преди ПСЖ да са се докопали до това момче и да го закотвят на скамейката.

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Има един сладур Итурбе, младок. Като нищо може да стане палаво крилце. Има кой да го интегрира в отбора и ще се радвам да го вземем. Да, не е топ играчът, който ни трябва, но трябва да гледаме и отвъд другия сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Renaissance

Когато съм затрупан с работа, обичам да се разсейвам с разни мисли за отбора. Днес, след 6-7 часово учене, започнах да си драскам нещо и си помислих, колко добре би била следната сделка или множество от сделки. Трябва ни ляв бек, халф и нападател. В същото време, бих искал да се освободим от "услугите" на няколко играчи. Става дума за звездите на сотън, вече не ги броя, колко мача станаха, които съм им гледал под лупа, над 10 са със сигурност. Първо, за Шоу, една оферта 20 милиона + Уисдъм, хем им даваме обещаващ играч + 20 милиона и разни бонуси там, според представянето му. Може би това граничи с имагинерното, но кой може да ми забрани да си мечтая ? Следващият играч е Лалана. 15 милиона + Алън/Борини/Алберто. За мен това ще е по-скоро сделка за тях, защото ние нито ги отслабваме толкова, а в края на краищата и пари им даваме. И накрая Родригез, който ще е повече от перфектна опция за заместник на един от СаС. Един от Яго/Борини (който е останал от сделката за Лалана) + 10-15 милиона. Ето, общо 40-50 милиона и трима играчи, които според си заслужават и не бива да бъдат изпускани. Много ги сравняват с фурора на Мичу и до някъде на Бентеке, може и да са прави, но според мен, саутхямптън играят по много подобен на нашия стил и тези играчи ще се адаптират много бързо. На практика ще се отървем от малко пълнеж и ще добавим качество. Ситуацията с Иско също е интересна. Мисля, че това лято трябва да атакуваме големите, доказани имена, нищо, че онези тримата не са чак такива, но са обещаващи. Участието ни в ШЛ е 99,9% сигурно и за бога, кой луд не би искал да играе за нас ? Да бъде част от СаС (дай боже ги задържим), Стиви, треньор да ти е Брендо....

Интересно ми е вашето мнение за трите сделки, заслужават ли си според вас ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост El Pistolero

Трансферна цел номер едно трябва да бъде Иско. За мен той е невероятен и просто ще пастне като дялан камък. Невероятен талант. Може и Крос или Шакири разбира се, няма да се расърдя. :D Но трябва задължително да направим един бомба трансфер. При условие, че ще играем в Шампионска лига, а и не се знае, ако е рекъл господ едва ли някой ще откаже на настоящият шампион във Вишата лига... :lfc2:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

Лалана, Мхитарян, Роберто Фирмино, Марсело... Само тях искам, ако бях $ колкото Абрамович още от сега щях да водя лично преговорите...

 

Моля се Брендо да влезе случайно и да ми види мнението. :997:

 

Ако останат пари може и Джей Родригес.

 

:60:

Link to comment
Сподели другаде

Гост cyberfan

Тънкия момент е финансовия феърплей и уж вече не могат да се харчат безразборно луди пари. Интересно ми е ние колко ще можем да си позволим лятото.

 

You'll Never Walk Alone

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Гост X_r_i_s-t_o

Шакири и Иско в комплект двамата ще бъдат просто невероятен подарък за нас! А за левия бек отдавам предпочитания за Шмелцер,въпреки че е малко чуплив. Y.N.W.A.

Link to comment
Сподели другаде

Гост morski

Гледах последните два мача на Хамбургер и страхотно впечатление ми направи едно младо момче - Hakan Çalhanoğlu, не знам как точно се произнася правилно фамилията му и затова така го пиша. Та изключвам това, че отбеляза и в двата мача, просто за годините си блестеше над всички на терена. За уточнение е 20 годишен. Много ми напомня за младия ван Перси. Хамбургер са в доста незавидна позиция към момента и първото им изпадане може и да стане факт, та каквото и да стане цената му няма да е много висока. Купили са го според сайта където гледам преди две години от карлсруе за 2.5млн евро. Дано нашите хвърлят по едно око в Германия, има много добри футболисти.

Link to comment
Сподели другаде

Гост m1s71k

Аз бих се радвал да привлечем някое по-голямо име, с опит в големи мачове. Фабио Коентрао от доста време си го харесвам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Хакан Чалханоолу :)

 

:997: :997: What ? Toзи ако дойде в Англия.. не знам колко мъки ще изживеят коментаторите за да му произнасят името :sarcastic: :sarcastic:

 

Иначе по темата... Лалана, Иско.. Коентрало.... Гюндоган :D :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Покрай някое голямо име, трябва да опитаме да напипаме и някой талант. Дали този Чалханоолу, дали някой друг...Трябва да имаме силни позиции при младите. Света вижда, че налагаме младоци, това трябва да е трамплин за най-добрите юношки към нашият отбор. Ако напипаме още един Коутиньо, или някой като Рахимчо, ще е супер.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Milanow`25

За левия бек трябва да гледаме някои из между Фелипе Луиз (Атлетико Мадрид), Фабио Коентрао (Реал Мадрид) или Марсело (Реал Мадрид). Това са за мен опциите на този пост, никакви надценени "англичанчета". За по крилата може да се пробваме за тоя от Бенфика Маркович (ако не бъркам името) заедно с Коноплянка и Том Инс. И Тримата да дойдат няма да е никак зле + че имаме Рахим Коу, Айби отдолу и Сусо ако се върне.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

За левия бек трябва да гледаме някои из между Фелипе Луиз (Атлетико Мадрид), Фабио Коентрао (Реал Мадрид) или Марсело (Реал Мадрид). Това са за мен опциите на този пост, никакви надценени "англичанчета". За по крилата може да се пробваме за тоя от Бенфика Маркович (ако не бъркам името) заедно с Коноплянка и Том Инс. И Тримата да дойдат няма да е никак зле + че имаме Рахим Коу, Айби отдолу и Сусо ако се върне.

 

Коноплянка и Том Инс.. са голямо "надграждане" честно . Зимата изглеждаха добре като за подсилване в борбата за топ 4 тогава.. но сега с участие в ШЛ и евентуална защита на Титлата в ПЛ.. не виждам как тези 2 мата ще са ни от особена полза .

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G

С евентулнеят статут на шампион и директното участие в групите на ШЛ и факта, че в отбора се работи правилно и прогресиращо, като прибавим и прилична сума за трансфери, мисля че можем да си позволим почти всеки когото поискаме. Така че по-добре да купим 3-4 от световна класа от колкото да търсим средняци.

 

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Лазар Маркович от Бенфика - изглежда обещаващ играч. Пък и не си спомням да сме имали балканец, който да помним заради добрите му футболни качества. Или поне аз не помня такъв..

Link to comment
Сподели другаде

Гост MakEto

Shaarawy. Както беше доста време контузен , сигурно му е паднала цената. :)

цял сезон контузен ..незнам как ше се върне ;х

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...