Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Stivi_G

На скоро имаше инфо, че сме искали Баркли от Евертън. Признавам си нямах никакви впечатления върху това момче, но след като гледах "карамелите" срещу МС на фона на всичките им играчи, той изпъкваше с всяко негово отиграване.

Някой да сподели мнение, но ако това е играта му в повечето мачове, наистина трябва да го вземем.

 

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост kumarmd

На скоро имаше инфо, че сме искали Баркли от Евертън. Признавам си нямах никакви впечатления върху това момче, но след като гледах "карамелите" срещу МС на фона на всичките им играчи, той изпъкваше с всяко негово отиграване.

Някой да сподели мнение, но ако това е играта му в повечето мачове, наистина трябва да го вземем.

 

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

 

Баркли е невероятен нешлифован диамант. На приливи и отливи е попринцип през сезона. Аз не виждам как ще го вземем точно от Евъртън, но той и Лалана за мен са Х. Който и от двамата да вземем, дано го вземем. И двамата биха паснали перфектно на нашия стил и в общи линии са на еднакви позиции с еднакви характеристики и приблизителни качества.

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenmark

По принцип естествено че би трябвало да сме доволни ако дойде при нас,ама точно там е момента че той е продукт на тяхната школа.Иначе на първата среща направо развинти нашата защита.Той е един от малкото английски играчи които ползват финтове и пр.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dilyan Damyanov

Суарез не трябва да се продава на никаква цена,ако все пак ще им го дадем нека е за бартер за 3ма от техните футболисти!

Варан, Иско, Хесе и 30 милиона за нападател да си вземем.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuarezYNWA

Освен Фабрегас или Санчес не виждам друг,който да ни свърши работа.

 

Дани Алвеш ? Масчерано ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Дани Алвеш ? Масчерано ?

 

Пази Боже ! И 2 мата в момента са покъртително слаби , а честно казано са ми и много противни. Фланагън в момента е над-Алвеш в защитен план .

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

Дани Алвеш ? Масчерано ?

Алвеш ще иска космическа заплата,а Масчерано аз лично не го искам в Ливърпул.

 

 

П.П

Сега гледам,че Моура няма да играе на световното,дали няма да си тръгне от ПСЖ заради този факт,Роджърс да изкача с оферта. :60:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Charg3r

- Доказан централен защитник (ако Агер си тръгне). Хумелс да речем, но той би бил прекалено скъп. Освен това - треньор за защитата, задължително :D

- Ляв бек - при положение, че Енрике е относително здрав, Ашли Коул щеше да е идеален вариант. Евтин, опитен, знае си работата. За нещастие обаче, той е циганин. Тук най-вероятно ще пазаруваме от Испания - Морено уж го наблюдаваме от повече от година, аз лично не съм много въодушевен.

- Двама полузащитници - в идеалния вариант ще са играчи с достатъчно физическо присъствие, единия подчертано дефанзивен, който да отнема топката и един box to box, който може да вкарва по някой гол. Ковачич ми изниква първо (стига да налее малко мускули) и някой като Фернандо от Порто, но който не струва майка си и баща си. Масчерано да речем, в момента няма да струва много, а го знаем какво може, въпреки начина по който си тръгна. За две-три години, ще ни свърши идеална работа.

- Двама атакуващи футболисти, които да могат да играят на позициите около нападателя. Тъй като единия се очертава да е Лалана, другия предпочитам да е някой бързичък, от сорта на Моура, Гризман, Делофеу.

- Типичен централен нападател, но по-добър в краката от Анди Керъл. Левандовски, Джеко, Негредо... някой от тоя тип.

 

Реално погледното не виждам как ще се борим за футболисти като Кроос, Кавани, Ройс, Хумелс, Модрич и прочие, така че не подхождам с кой знае какви очаквания. Очаквам да дадем около 20 милиона за един футболист и да вземем още 4ма човека, средно по ~10м всеки. В СкайБет коефициента да вземем Лалана е 1.25, така че го считам почти за сигурен и най-вероятно той ще е скъпия трансфер. За напускащите предполагам че един измежду Лукас и Алън ще си тръгне, по-вероятно Лукас, а както е тръгнало Агер ще го последва. Аспас и Рейна също ги считам за заминаващи. Моузес и Сисоко мисля че няма смисъл да ги коментирам, да си се връщат от където дойдоха. От споменатите играчи ще съберем поне едни 25м, като добавим парите от ШЛ и спестените от зимата, очаквам да похарчим между 60 и 80 милиона за селекция.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Знам, че Брендън няма афинитет към типични централни нападатели, но аз пък искам да имаме един такъв в отбора (както и колегата над мен каза). Един тим трябва да може да бъде гъвкав и да подхожда по различен начин срещу различни съперници. Когато ни се закучи някой мач, ние нямаме много опции. Ако пробваме с центрирания, там няма кой да скочи и да вкара / свали топката с глава. С удоволствие бих искал да имаме един играч тип Джеко или Левандовски. Поставяйки се и фактът обаче, че той ще е опция и резерва, то няма как да е толкова класен.

Иначе понеже темата е за кого искаме да видим, на мен от много време (може би 2 години) мечта ми е Ройс. Ройс ще струва сигурно едно 40 млн, ама мечтите са по-евтини :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Renaissance

Ако от продажбите направим 20-25 милиона + още 20, все си мисля, че един Ройс или Иско(който трябва да е около 30), можем и сме длъжни да опитаме да вземем.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Ройс го гласят за Юнайтед.... Но ако има някакъв шанс да се озове при нас с нападение Ройс, Суарес , Стъридж и малко по-свестна защита другите отбори могат да се самозакрият .

Link to comment
Сподели другаде

Гост Renaissance

Съветвам те, да не гледаш, кой за къде го гласят. Защото, да изброявам ли колко хора ги гласяха за нас и последния момент се нагласиха другаде ? В този свят вече, ако нагласиш пачките, играчът много бързо ще се нагласи към теб.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

Към Ройс и Иско бих добавил и Дракслер.Иначе за манафите гласят половината футболен свят,така че не може да се вярва на всеки слух свързан с тях. :manchester:

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Съветвам те, да не гледаш, кой за къде го гласят. Защото, да изброявам ли колко хора ги гласяха за нас и последния момент се нагласиха другаде ? В този свят вече, ако нагласиш пачките, играчът много бързо ще се нагласи към теб.

 

:О То е ясно , че извадиш ли пачките играча идва. Това , че при нас в последните години се гласяха много и ни един не дойде е по наша вина не на друг.

 

Аз знам , че агента на Кроос и Ройс беше на трафорта....от съвети нямам нужда :) Гледам , слушам и чета от какво и до кого е близо конкуренцията, защото ми е интересно ... изводи и гаранции за това кой кого ще вземе никога не съм си правил.

Link to comment
Сподели другаде

Гост TheoScouse

Малко офф, но не се сдържах. Младия им меринджей на Кроос и Ройс дали е бил на трафорда или не, изобщо не е от значение. Мангалите няма да играят в Европа догодина. Не се знае даже кой ще им е треньор - пишат за този, пишат за онзи, но кой ще дойде - никой не знае. Стават 7-ми след като са били шампиони миналия сезон. С две думи - потъващ кораб. Страшно ми е интересно кой ще да е този играч, който ще вземе невероятното решение да си съсипе кариерата там. Мааалко ме съмнява това да е Марко Ройс.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Този, който ще иска пари. А мангалите са доста богат клуб, въпреки всичко. На евреите им е ясно, че без инвестиции и големи пари за заплати, ще последват нашия път, така че очаквам имена в тоя отбор, но това не винаги означава класа.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

Лалана, Мхитарян, Роберто Фирмино, Марсело, Хави Мартинес. + завръщането на Борини и Сусо... перфектна работа!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...