Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Scarface

сега четох , че няма да преподписват с него, много били зле или нещо от сорта ....................... това не значи че го взимаме , просто слух.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HaTeR

Ами реално за Ройс ще има голяма опашка и ние нямаме никакъв шанс , освен ако той не пожелае да дойде в Ливърпул и да е някакъв фен , а до колкото знам той е фен ба Манчестър Юнайтед . Няма да се учудя ако премине дори в Реал Мадрид .

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Искам Кедира или Бускетс за ДМ ииии един измежду Шакири и Дракслер.

Припокриваме се , колега. Тоя Дракслер е лудо животно, обаче за ДМ нямаме и за двамата шанс - Барса , Реал не е Ливърпул :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост sinner

Като заговорихте за ДМ виждам,че Ласана Диара е без отбор от няколко месеца.За мен този вариант би бил "low risk high reward",но такъв вариант има само на фифа или пес :D

 

@Брахими не е дефанзивен халф ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

----------Бегович-------------

Флано-Ловрен-Варан-Морено

--Джерард/Брахими/Матуиди--

--------Хендо--------Коутиньо----

--------------Стърлинг--------------

---Балотели-----------Стъридж---

 

Този отбор може да стане шампион. И е реален, възможен. Варан и Брахими са точните хора, защото имаме проблеми точно в тези две зони - сърцето на защитата и дефанзивния халф. С една инжекция от янкитата, този отбор може да бъде реалност. А Бегович също може да бъде купен.

 

П.С. Не знам Брахими може ли да играе като CDM, но ако може, направо би бил златен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

много, само , че тука го слагат ДМ, той си е атакуващ халф, при тва много як. ;)

А фантазиите тука вече взимат връх в някои изказвания :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

много, само , че тука го слагат ДМ, той си е атакуващ халф, при тва много як. ;)/>

А фантазиите тука вече взимат връх в някои изказвания :sarcastic:/>

много, само , че тука го слагат ДМ, той си е атакуващ халф, при тва много як. ;)/>

А фантазиите тука вече взимат връх в някои изказвания :sarcastic:/>

Scar,и фантазиите ли ше наказваш? :):)

Варан какъв е шанса според вас да акостира на Анфилд,и мен ми се струва малко братя Стругацки.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vince

Ти какъв мислиш е шанса това да се случи?... да напусне Балета, където го готвят эа бъдещ стълб в отбраната, и да акостира на Анфийлд, където да си партнира с голяма част от теэи наши "феноменални" футболисти!...

 

И все пак, докато сме в сферата на фантаэиите... искам да видя три в едно... Юрген Клоп, носещ под мишниците си Марко Ройс и Матс Хумелс, приближаващ към Анфийлд...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Scar,и фантазиите ли ше наказваш? :) :)

Некъв проблем ли имаш па ти ? Не разбрах нито иронията нито защо ме попита. Кое и кого ще наказвам? - пиша книга, първият том на теб ще дам с автограф

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Уолкът ще ни струва много пари, защото вероятно ще преподпише именно с цел да му вземат по-висока цена. Освен това е толкова чуплив, че не знам дали си струва всичко над 15-17 млн паунда. Не си спомням колко са му контузиите, може и да греша, но не знам дали играе и 50% от мачовете. Преди 2-3 години нещо се беше пооправил, че поигра по-дълго, ама напоследък пак потъна с тия контузии. Уточнявам, че всичко е по памет и не твърдя, че съм много наясно. Общото ми впечатление е такова. Половината мачове. Стъридж № 2. Иначе е играч, аз го харесвам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

е ако извадим пари и откаже да подпише, шубата ще го пусне за по-малко от реалната сума. А пък чупенето му може да е защото е в Арсенал, там всички се чупят. Не му знам точно проблемите, ама има случаи на футболисти, които спират да се контузват като сменят отбора. А и тоя си влиза в пика на кариерата, дето се казва арсеналите го направиха футболист и ние им го вземаме :doubleup: как звучи,а ? Като Реал и Барса ще сме, няма да е Ливърпул Уей ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vince

Ние?... да иэвадим пари эа эавършен футболист с висока эаплата?... :997:

 

По-скоро шубата да иэвади от дюшека милионите и да ги удари от масата эа Стърлинг... честно каэано не би ме учудило след сделките с Йоэил и Санчеэ!...

 

Но няма страшно... с припечеленото ще купим Брахими, и още 2-3ма като него... 1 эа 3-4ма, nice а?...като Рокфелер с ябълките... това не е Ливърпул Уей... това е Рокфелер Уей!... :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

Искам да вметна факта, че темата е изключително и само за мечти и желания и няма връзка с реалността. Така че спрете да си давате морални наклонности на тези мечти и желания. Ако искате пишете и Папата. Ще е тъпо в такава тема да се създава напрежение и провокации не мислите ли?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Podlecii

Тоя Хълк е по-голямо дърво и от Даунинг. Не знам какво толкова му харесвате. Всички го видяхме колко жалък беше на световното.

 

Недей да бъркаш моментната форма с класата. Играч е Хълк

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...