Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Mario Balotelli

Удряме в масата към шестотин хилки седмична за Бензема, Ройс и Видал и работата заспива :)

Тези тримата ще разорят касата на клуба само с космическите си запалата,няма как американците да направят подобна сделка, предпочитам друг вариант, който е далеч по-възможен - Хамшик, Лаказет и Тайсон(Шахтьор).

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Стига с това разоряване. Тия тримата взимат колкото деветимата нови. Ама ще продадат 10 пъти повече фанелки от марковичи и лалани... като мантра го въртите това с космическите заплати. Аз и няколко човека си направихме труда да посмятаме - мненията са в трансферна политика.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario Balotelli

Стига с това разоряване. Тия тримата взимат колкото деветимата нови. Ама ще продадат 10 пъти повече фанелки от марковичи и лалани... като мантра го въртите това с космическите заплати. Аз и няколко човека си направихме труда да посмятаме - мненията са в трансферна политика.

Ясно е, че без големи имена няма да стане, но нека погледнем какво става с големите ''заплатаджии'' и наемници в Сити. Явно мислят преди всичко за джоба си - две калитарски титли в последния кръг с мега луд шанс, пълен провал за 4 години в Шампионска лига, трябва ли и ние да тръгваме по техните стъпки, по техните вече тръгнаха съгражданите им, така че не винаги ''големите имена'' са правилната инвестиция, може за нормални суми и нормални заплати да се вземат наистина качествени играчи, които да превърнем в големите имена както стана със Суарес, но не и дърветата, които докара Роджърс, не виждам как някога биха се доближили до нивото на уругваеца, а бяха закупени проблизително за същата сума, която се даде на Аякс за него...

Link to comment
Сподели другаде

Гост cyberfan
Стига с това разоряване. Тия тримата взимат колкото деветимата нови. Ама ще продадат 10 пъти повече фанелки от марковичи и лалани... като мантра го въртите това с космическите заплати. Аз и няколко човека си направихме труда да посмятаме - мненията са в трансферна политика.

 

Проблема ще дойде когато другите в отбора също поискат големите пари. Няма как да дойдат трима нови с по 200 000 на седмица, а старите да ритат за по 70-80-100. Тогава сметките ще излязат други.

 

You'll never walk alone

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Проблемът ще дойде, ако ръководството допусне да дойде. Ти как мислиш, дали някой никаквец като да не изброявам кой, но такива са поне десет души от този отбор, ще заиска заплата като на Суарез? Щото аз съм убеден, че няма. Иначе за оправдания да се купуват никакъвци за бесни пари - става. ;)

 

 

Ясно е, че без големи имена няма да стане, но нека погледнем какво става с големите ''заплатаджии'' и наемници в Сити. Явно мислят преди всичко за джоба си - две калитарски титли в последния кръг с мега луд шанс, пълен провал за 4 години в Шампионска лига, трябва ли и ние да тръгваме по техните стъпки, по техните вече тръгнаха съгражданите им, така че не винаги ''големите имена'' са правилната инвестиция, може за нормални суми и нормални заплати да се вземат наистина качествени играчи, които да превърнем в големите имена както стана със Суарес, но не и дърветата, които докара Роджърс, не виждам как някога биха се доближили до нивото на уругваеца, а бяха закупени проблизително за същата сума, която се даде на Аякс за него...

 

На теб сериозно ли не ти е ясно, че без големи заплати никога няма да задържим звездите си, независимо дали готови или създадени от нас? Или предпочиташ да сме отбор донор на големите и като а-нал, всякак година да се бутаме до четворката, на десетина години по някоя купичка и всяка година да си продаваме звездите, щото вече ще искат големи заплати и щото вече са като наемниците от шити. Аз така те разбирам, т.е. ти трябва да си мегадоволен в момента. Играчи с ниски заплати, ще ги развиваме, гледам вече сме почнали... догодина ще продадем Стърлинг, Коутиньо и ще накупим поредните избухляци от Саутхямптън, Суонзи, Вила и останалите такива. Аз не съм навит на такава политика.

Link to comment
Сподели другаде

Гост cyberfan

То не е нужно да взимат колкото Суарез за да стане проблема. Всяко увеличение с 20 000 е милион за клуба след данъци. Преди данъци не знам колко е. А сега сметни ако се вдигнат заплатите на титулярите само колко ще дойде разликата, а някои ще вземат повече от 20 000 горница. Пределно ясно е, че с ниски заплати няма как да задържим звездите си, но това е реалността в момента. Преди 4 години бяхме пред фалит, а сега изхарчихме над 100млн в един трансферен прозорец и работим по разширяването на Анфийлд. Дай боже след още 4 да можем да си позволим звездни заплати, но всичко това минава през задължителна ШЛ всеки сезон. Там са големите пари и големите спонсори. Затова и решението на Роджърс да остави на пейката голяма част от титулярите е правилното за мен. Риска да започнем с най-доброто и да загубим и двата мача беше неоправдан.

 

You'll never walk alone

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

Проблемът ще дойде, ако ръководството допусне да дойде. Ти как мислиш, дали някой никаквец като да не изброявам кой, но такива са поне десет души от този отбор, ще заиска заплата като на Суарез?

е ама Суарез си я заслужи при нас, а ако дойде някой нов за мега кинти ще има точно 2 мача да се докаже, след това ще стане мазало в тима. Виж Джерард какво пише за Диуф и какво му е отношението към него.

Link to comment
Сподели другаде

Гост cyberfan

Основното е, че за момента това са ни възможностите откъм заплати и второто, че правим лоши трансфери. Смятам ще се съгласите, че 20млн за защитник не са малко пари, но не мисля че Ловрен беше най-доброто на пазара за 20млн.

 

Моля някой да премести всичко това в подходящата тема. Извинявам се за спама.

 

You'll never walk alone

Link to comment
Сподели другаде

Гост Niki_bs

Удряме в масата към шестотин хилки седмична за Бензема, Ройс и Видал и работата заспива :)

Аз пък бих предложил други трима Юп Хайнкес,Марко Ройс и Иско,с тях бих бил предоволен.

Е....х мечти!!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario Balotelli

Да бяхме взели Лаказет докато бе евтин, вече си вдигна цената двойно, нали сме го искали, ба*ти машината е тоя, но предпочетохме Балотели и Лалана...

Link to comment
Сподели другаде

Гост HaTeR

Pierre-Emerick Aubameyang

 

В никакъв случай този е житен бегач , няма завършващ удар подобие на Адебайор му трябват 10 чисти голови положения за да реализира едно . Този може да бяга само като кон и това е .

Link to comment
Сподели другаде

Гост MakEto

Real Madrid want €24m for Varane

Real Madrid want €24m (£19m) for defender Raphael Varane who is wanted by Chelsea and Manchester United with manager Carlo Ancelotti open to selling him in the January transfer window.

 

Ей тва гледам се върти из фейсбук.

С такива трансфери можем да се оправим! Харесва ми да се взимат млади играчи (под23) ама нека са правилните, даваме лудите пари за всякакви незнайни войни ..защо не се пробваме за нашумелите таланти, баш за звездите. Имам предвид играчи, като Азар (като беше в Лил) ..да Челси го взеха млад и за много пари ..ама си беше топ талант на 20г. А ние взимаме Маркович ..който не го знаех преди да се зашуми за наш интере ..и дори на клипчетата в тубата си изглеждаше слаб.

Що не се пробваме за Варан, Хумелс и тн.

Link to comment
Сподели другаде

Гост blunt

Маркович си бе смятан за топ талант.Впрочем аз пък не знам тоя гърчавия на снимката ти(а от музика се интересувам,ако тоя е некъв вид музикант),тва значи ли,че е некадърен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост sunfreak

В никакъв случай този е житен бегач , няма завършващ удар подобие на Адебайор му трябват 10 чисти голови положения за да реализира едно . Този може да бяга само като кон и това е .

 

През този сезон - 17 мача , 9 гола , 5 асист. Явно имаме различни разбирания за житен бегач. И само за справка , Адебайор този сезон има 12 мача , 2 гола 1 асист.

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca

Лихтщайнер без пари лятото, Бегович около 15 милиона, Кедира за 15-20 , Джаксън Мартинез за 25 и Шакири за 20-25 и отбора ще стане пушка. 70 милиона ни трябват. Имаме ги..

Link to comment
Сподели другаде

Гост blunt

10 млн за 15 годишен ,хаха.Хората се оплакват за трансфери като Ориги,какво остава,ако се дадат толкова пари за дете.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...