Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Scarface

Ако дадат 45 милн. + продажбата на поне 6 човека е възможно да се спретне състав, повече от приличен.

Почвам от ах. пета - там искам Наинголан или този Конгдобия (изглежда здрав и добър) с Джан ще стане добра двойка.

Взимаме още - Чех 6-7 милн., Родригез (просто много го искам не знам цената му обаче), казахме за халфа около 20-25, има едно украинче Коноплянка (харесва ни много, а и изчака да му изтече договора с Днипро, така, че без мангизи, а си заслужава) Монтоя (Барса) отдясно за 10-12милн. ....... и отпред имаме Стъридж, Ориги + ако не стане с тоя Депай (аз не съм толкова ЗА) купуваме Лаказет и май няма да изглеждаме "умрели"?

Задължително се продават Джоунс, Борини, Рики, Коло, Яго, Алберто, Лукас, Манкийо, и евентуално Енрике(ако дойде желаният от мен бек)

Лалана и Маркович са ми много под "?", Джерард и Джонсън са ясни и остава #45 - пускат го на търг, ако президента на фиорентина се откаже ..... (ако го е искал въобще).

Та мисля ще се справим, а?

 

 

Ще бъдем нещо такова:

----------------Чех, Миньоле -----------

Монтоя/Флано --- Шкъртел/Ловрен/Сако ---- Морено/Енрике(Родригез)

-------- Джан/Конгдобия(за него има слух поне)/Алън -------

Айб/Хендо/Коноплянка/Коу/Лалана/Маркович/ Стърлинг

----------- Стъридж/Лаказет/Ориги ------------

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface
. Liverpool have been given the all-clear to sign Belgian international Radja Nainggolan, according to Metro.

 

Най-накрая и с моя човек да ни свържат, ма тея 29 милиона!?!?!?!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост чаби алонсо

Ми нали знаете пичове,скъпото винаги излиза по-евтино.Да и е по-класно няма спор.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

След като изпадането на КПР е на практика сигурно, аз бих искал да привлечем Чарли Остин. За мен е класа над Дани Ингс и има камара голове през сезона. Млад е, подвижен е, вкарва доста и не вярвам да е много скъп, при все, че КПР изпадат. Много се надявам, ако се стигне до избор между Ингс и Остин, да вземем втория.

Link to comment
Сподели другаде

Гост MakEto

 

Тука съм съгласен. Ако ще се избира между двамата ..то поне да е Остин. Определено ми се вижда, като по-качествения.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Ръководството на Шалке 04 изненадващо освободи Кевин Принс-Боатенг и Сидни Сам от договорите им с клуба.

Решението стана факт след поредния провал на "кралско-сините" в Бундеслигата, където те имат едва една победа от последните 8 срещи.

Боатенг пристигна в Гелзенкирхен през лятото на 2013-а за сумата от 15 милиона евро. Сидни Сам пък подписа с Шалке преди по-малко от година, при това със солиден договор за 4 години.

 

 

 

Не са лоши играчи и двамата. Боатенг би бил добър трансфер, според мен, а Сам помня, че го искахме и преди. Като цяло, може и да се пробваме поне за един от двамата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Все по-сериозно започва да се говори, че пътищата на Сан Икер и Реал Мадрид се разделят. Дали пък не е добра идея?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Все по-сериозно започва да се говори, че пътищата на Сан Икер и Реал Мадрид се разделят. Дали пък не е добра идея?

 

Тц.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SFA

Унай Емери. След очертаващия се дубъл на отличието от ЛЕ и от това, което видях в престоя му във Валенсия и отличното представяне в борбата на два фронта, вече два поредни сезона, мисля ще е страхотен варянт за изстрадалите ни фенове. Писна ми да слушам как колос като Ливърпул трябвало да се съсродоточава единствено върху местните лимонадени турнири. Да му поверяваме клуба, докато не е станало прекалено късно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

Кондогбиа, Фекир и Лаказет ще са оптимални попълнения.

тоя Фекир, добър ли е? Май е атакуващ халф, нали? Един приятел много го хвалеше, затова питам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-Angel

Фекир и Лаказет май-май за около 55-60 милки и за ръчичка при Венгер. Даже май Лион са получили офертата вече....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Унай Емери. След очертаващия се дубъл на отличието от ЛЕ и от това, което видях в престоя му във Валенсия и отличното представяне в борбата на два фронта, вече два поредни сезона, мисля ще е страхотен варянт за изстрадалите ни фенове. Писна ми да слушам как колос като Ливърпул трябвало да се съсродоточава единствено върху местните лимонадени турнири. Да му поверяваме клуба, докато не е станало прекалено късно.

 

Викаш ЛЕ не е лимонаден турнир, за разлика от ФА къп :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

Фекир и Лаказет май-май за около 55-60 милки и за ръчичка при Венгер. Даже май Лион са получили офертата вече....

еми затова айде да идват новините от Америка, че вече не се издържа. Дето се казва, да се знае кой ще менажира и да започва бизнеса. Да няма оправдания после, че е почнал късно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ArsenalWay

Фекир и Лаказет май-май за около 55-60 милки и за ръчичка при Венгер. Даже май Лион са получили офертата вече....

 

Доколкото знам Венгер е пращал скаути да ги гледат няколко пъти,но за конкретна оферта не съм чул нищо още.По последна информация,в момента най - големите цели са Шнайдерлин и Джаксън Мартинез,като шансът да бъдат привлечени не е никак малък.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SFA

Викаш ЛЕ не е лимонаден турнир, за разлика от ФА къп :sarcastic:

Така, да вземем например Вила и Севиля, два от финалистите в турнирите дето сравняваме. Първите, за малко да поритват в чемпиъншип догодина, а вторите Август месец ще играят за ШЛ през лимонадения трофей. ФА къп си остана само с престижа, че било най-старата футболна надпревара, отдавна не е нищо повече от спасяване на сезона и по-точно на рицарската им измислена чест..

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Така, да вземем например Вила и Севиля, два от финалистите в турнирите дето сравняваме. Първите, за малко да поритват в чемпиъншип догодина, а вторите Август месец ще играят за ШЛ през лимонадения трофей. ФА къп си остана само с престижа, че било най-старата футболна надпревара, отдавна не е нищо повече от спасяване на сезона и по-точно на рицарската им измислена чест..

 

А Севиля защо не могат да се преборят за място в ШЛ не през лимонадения трофей?

Link to comment
Сподели другаде

Гост SFA

А Севиля защо не могат да се преборят за място в ШЛ не през лимонадения трофей?

Защото Валенсия (подсилен сериозно с парите на Лим) взеха последното място даващо участие в ШЛ. Това стана в последния кръг, 80 и някоя си минута. Вила ако играе в испанското първенство и втора дивизия ще им се види много. С ресурсите, с които разполага Емери, положението на Севиля си е повече от успех.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Защото Валенсия (подсилен сериозно с парите на Лим) взеха последното място даващо участие в ШЛ. Това стана в последния кръг, 80 и някоя си минута. Вила ако играе в испанското първенство и втора дивизия ще им се види много. С ресурсите, с които разполага Емери, положението на Севиля си е повече от успех.

 

И мислиш, че след като този със Севлия не може да изпревари Валенсия, с Ливърпул ще изпревари някой измежду манго, Арсенал, Сити и Челси, така ли?

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

То е вярно и обратното, че Валенсия в ПЛ не просто нямаше да са в четворката, а щяха да са в администрация, но това е отделна тема, която е дъвкана много пъти. Севиля не знам дали имат дългове, но вероятността да имат е голяма.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SFA

И мислиш, че след като този със Севлия не може да изпревари Валенсия, с Ливърпул ще изпревари някой измежду манго, Арсенал, Сити и Челси, така ли?

Хах, това да изпревариш някой от тези дето си цитирал в днешното ни състояние е неизвестна във времето величина. Съгласи се, че не всичко зависи от селекционера. Казвам, че на нас ни трябва интелигентен мениджър, който да умее да постига резултати с ограничени средства и най-важното, да прави селекцията си сам. Да не се заблуждаваме, звезди не са се засилили да идват при нас, та било то и треньор мечта да имаме. Именно тези качества у Емери го правят моя фаворит за поста.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi

Да, то класата на Сити, Юнайтед и Арсенал е направо огромна. Стойкица просто пак е контра на всичко испанско.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...