Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост Stojkica

Да, то класата на Сити, Юнайтед и Арсенал е направо огромна. Стойкица просто пак е контра на всичко испанско.

 

Не е вярно. Нямам нищо против трансфери на класни играчи, които играят на позиция около нападателя, примерно Давид Силва или Фабрегас. Имам много против всякакви испански вратари (де Хея е някакво изключение, ама е крадлив мангал), всякакви испански защитници (само Мартинес би паснал на ВЛ) и всякакви испански играчи, които са по-скъпи и по-слаби от английската им конкуренция (примерно безумна замяна на Шелви с Алберто, виж ако се замени Шелви с Фабрегас няма как да чуеш лоша дума от мен).

 

Много малко са латиноамериканците като цяло, които биха паснали във ВЛ, както стана със Санчес, за когото неведнъж съм писал, че искам да го вземем. Защото за да играеш във ВЛ или трябва да си много здрав или да си много бърз. Когато не си нито едно от двете си като Алберто и Аспас - не ставаш за нищо въпреки нелошия поглед върху играта, добрата техника и т.н.

 

Испански треньор, който да е прокопсал във ВЛ засега няма, затова съм против. Този, който евентуално можеше да се справи вече не е жив. От друга страна немската школа е много по-близо и като манталитет, и като възприятие за футбола до английската. Освен това в последните години оттам излязоха доста кадърни специалисти, които са един вид новата вълна на треньорството и орпеделено предпочитам да се насочим натам, отколкото към Испания.

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool_ynwa

Те, защото Мата и Ерера са самата здравост и неповторимата бързина, че дори в момента с един крак Мата ще го убия на 100 метра! Давид Силва и той канара от мускули с 9.9 на 100 метра. В тоя спорт няма здрави и слаби, ниски и високи, има само можещи и неможещи, нищо повече. Англичаните в момента са пълна трагедия, ама пълна, а като им погледнеш селекцията в националния отбор към днешна дата и направо ти се изправят косите.

 

Иначе по темата - аз искам да видя Кедира/Видал, Лаказет, Бентеке + класен десен бек, но това, което ще вземем е Монтоя, Ингс, Милнър, евентуално Бентеке + дефанзивен халф от рода на Сонг/Кондогбия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Не знам колко е играч ,но лично мен ме кефи вече - Дани Ингс.

Казал е директно на шпорите " ИСКАМ В ЛИВЪРПУЛ"

Явно не всичко е пари. Браво пич.

Отказал е на Тотнъм,Сосиедат ,юнайтед и мюнхедгладбах.

Просто и на бърнли е казал , искам в Ливърпул.

Дано му върже и дойде.

Естествено дано е и вярно това :)

 

 

http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/danny-ings-latest-burnley-striker-prefers-a-move-to-liverpool-rather-than-tottenham-10279427.html

 

По късно ще я пусна на бг. за който желае

Link to comment
Сподели другаде

Гост HaTeR

Адмирации за Ингс , че иска да играе в Ливърпул , но с тази трансферна политика догодина и 6-тото място ще бъде мираж . Само като се замисля за нападението с играчи като Ориги , Балотели , Ингс направо ми се образува киста в стомаха .

Link to comment
Сподели другаде

Гост Podlecii

Лусиано Вието (Виляреал)

Евер Банега (Севиля)

Дрис Меертенс (Наполи)

Матео Ковачич( Интер)

Кандрева(Лацио)

 

Това ми е топ 5 на мен. Двама ако станат ше е супер

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

E точно за Менртенс лично аз съм сигурен , че Рахим и Айб са с по големи възможности от него.. дори бих казал и Лалана.

 

Ковачич и Вието обаче ще бъдат супер. От горе на всичко отговарят и на прочутата трансферна политика на клуба.

 

 

Иначе от мен. Ингс , Вието, Ковачич , при положение , че напусне Рахим - Коноплянка и за деф. хапф Кондобия би бил чудесна опция . Може и някой от немското първенство , там е бъкано с качествени играчи на тази позиция. Някой от братята Бендер примерно .

Вече в защита не смея и да си пожелая някой, миналото лято ми се искаше и Ловрен и Морено да дойдат и се поопарихме поне през изминалият сезон от тях, така , че няма да дърпам дявола за опашката : )

Link to comment
Сподели другаде

Гост zlts

1. Бентеке - снажен,здрав физически,добър с краката.- 30+ млн.

2. Нат Клайн - страхотен бек, с много силни игри.-20+ млн.

3. Кедира - уникален играч, който би паснал чудесно в една дефанзивна двойка с Джан.

4. Хумелс - един от най-добрите защитници,но направи слаб сезон и вероятно няма да е много скъп.- 25+ млн.

5. Алдервейрелд - силен последен сезон, чете играта.- 15+ млн.

6. Уолкът (ако Стърлинг си замине) - едно към едно с Рахимката, но с по-добър завършващ удар и по-чуплив.-20 млн.

7. Педро - за жалост преподписа, но бих се радвал да го видя в червено. - 20+ млн.

8. Чех - най-добрият вратар в Лигата. - 5-10млн.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kasparotburgas

Хумелс под 50 милионна няма да ходи никъде.

Същото важи и за Уолкът, който сам каза, че ще остане в Арсенал.

Кедира е играч на Ювентус вече, именно поради това се очаква Видал да напусне.

 

По темата:

Фишър, Маер, Вижданлдум или там както се пише фамилията му. Холандиците имат бъдеще и е хубаво да дойдат във ВЛ.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост MakEto

Ако не вземем Фирмино много ще се радвам на един друг бразилец - Фелипе Андерсон (от Лацио). Жалко, че няма спекулации. Много мачка момчето!

Link to comment
Сподели другаде

Гост kumarmd

Чех, Клайн, Лукас Моура, Найнголан, Аксел Витсел, Хълк и мечтата ми Гризман. Хаха - нали мечти пише :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост MakEto

И за него има спекулации, но за интерес от Юнайтед

Да те па тия мангали няма добър играч с който да не ги свързват ... бахти мазните

Link to comment
Сподели другаде

Гост THE GOD

Мангала ще купи 2 , макс 3 играча, но яки.

Ако шитнат Рвп може и 3 да вземат + евентуално вратар, ама аз не вярвам да дадат грозника.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SpoRtall

Хаким Зайх от Твенте! Наблюдавам го още от Хееренвеен и е уникален! Този сезон записа 17 гола и 17 асистенции във всички турнири.Цената му няма да е висока и със сигурност ще я оправдае!Не съм чел обаче нито една спекулация свързана с него...

Link to comment
Сподели другаде

Гост MakEto

Изглежда, че Енрике е пътник. По едно време се говореше усилено за Лукас Дин. Малко съм го гледал и не ме е впечатил (не случайно е резерва), а и на клипчетата в тубата не е кой знае какво.

Обаче един друг ляв бек от Франция ми хвана окото миналата година (главно от ШЛ) и сега се хванах да му гледам няколко клипчета.

Layvin Kurzawa от Монако - тоя е ебахти лудака. Супер много ми хареса. Ако ще взимаме ляв бек тоя ми е фаворита! :sarcastic:

 

https://youtu.be/_64sZIOYYWw

Link to comment
Сподели другаде

Гост baivan

Ако трябва да избирам аз - Томас Мюлер !

Да пуснем слух поне за интерес и една офертичка - 64+ мил. евро или към 50+ мил лири

Знаем, че няма да се приеме, а и той няма да иска (макар, че при Ван Гал би отишъл)

но при немско говорящ треньор при нас - кой знае :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Leon1912

Ако трябва да избирам аз - Томас Мюлер !

Да пуснем слух поне за интерес и една офертичка - 64+ мил. евро или към 50+ мил лири

Знаем, че няма да се приеме, а и той няма да иска (макар, че при Ван Гал би отишъл)

но при немско говорящ треньор при нас - кой знае :)

 

Вчера имаше инфо че мангалите са отправили оферта от 150 милиона евро на Мюлер! Имало е спешно събрание на борда на баварците, след което са отхвърлили офертата!!!

Та викаш ние 64 милиона да предложим, та белкем склонят :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...