Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?

Guest мойсей

Recommended Posts

Guest Old follower

От какво да се притесняват, че не можете да биете Тотнъм, които Роджърс ги мачкаше където ги хване?

Пич, ще се радвам да прочета твои мнения в този форум догодина! :c055:

И да не е спам, искам отново Суарез в Пуул, защото не Роджърс,а САС ги мачкаше!

Guest Fowler23

Щом темата е само за искане, не за можене, тогава

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/10/06/16/article-3261911-2D23925100000578-322_636x369.jpg

ще се радвам и на един от тази снимка, тоест, аз вече го правя / КлОП/

• 4 weeks later...
Guest sunfreak

Гледах благотворителния мач на Бекъм. Е ... Роналдиньо и на 80 години да стане пак ще остане уникален. Всяко едно докосване пръщи от класа.Бих искал да го видя с феникса на гърдите , просто ми е някаква несбъдната мечта.

Guest Mario_Shinobi

Искам да видя Нойер Левандовски Гюндоган Гьотце и Хумелс.

Woohoooooooo, браво бе ! Самата скромност тук :D . Множко са колега, прекалено много. И преди да ме погнеш за това, че поста ти си е на място - в темата за среднощните преждевременни еякулации, аз ще те посъветвам следното: Надявай се за най-доброто, но се приготви за най-лошото (Y)

• 1 month later...
Guest baivan

Да предложим на Евертън размяна или кратък наем: (Лукаку) за (Бентеке + още някой или пари)

Guest El Pistolero 7

Уалкот от Арсенал би ни свършил доста добра работа !

http://m.blitz.bg/sport/article/303667 Тони Кроос ? Клопо имал интерес към него, а и Кросс искал да напусне Реал напоследък не получавал много шансове и по - рядко го виждаме на терена. Дали ? :60:

Guest RedTop1892

Мммм... дааа... Вземаме Кроос и Верати и в центъра сме топ :sarcastic: , Обаче в нападение ни трябват Меси и Суарес :sarcastic: , иначе ние нападатели си имаме - Бентеке, Фирминьо, Стъридж, Ориги , Балотели и той май се връща лятото. Оооо за малко да забравя трябват ни и 2 бека :sarcastic: . Добре е и вратар да вземем....

Иначе сериозно Кроос много би ни помогнал в този момент.

Guest Merseysidee

Така така, не знам защо имам усещането, че лятото на доста хора ще им бъде показана вратата. Ето кои бих искал да видя. В рамките на осъществимите трансфери.

Вратар- Бътланд, за мен колкото и пъти да съм го гледал това момче винаги се е представяло доста прилично, в момента има слухове за Тер Щеген(които според мен са само слухове) но прави изключително много грешки, дори в момента се сещам за 2 пъти в който доста смешно го прехвърлиха...

За нашия Миньоле, то каквото и да кажа съм сигурен, че доста хора тук ще мислят абсолютно същоото. Като рефлекс Миньоле е уникален просто един от най - добрите, които съм виждам, но всичко друго е "SHIT". Играта му в въздуха е доста несигурна, дори не съм сигурен дали тази дума е точно тази която търся, играта му с крака отново подобна(Богдан има доста добра игра с крака), когато топката трябва да се изнася бързо е пълна нула винаги се оглежда и не знае на кого трябва да подаде, не се сещам да сме имали дори голово положение, да не говорим за гол (нещо в което пък нашият стар вратар Рейна беше бог).

Немците винаги са имали много добри претенденти за националния вратарски пост. В момента едва ли има някой който може и да помръдне Нойер от там, но след време? Мисля, че този който ще смени Нойер няма да е Тер Щеген, дори почти съм убеден в това. От някъде ще се появи новия Кан, новия Нойер . Треньорския ни щаб е от хора който до болка познават това първенство и силно се надявам ние да намерим този нов супервратар.

Защита- Към Ливърпул винаги се е гледало като отбор с добра защита(като изключим последните няколко 2/3 години). Винаги съм смятал, че проблемите ни идват не от самата защита, а от хората пред тях. В центъра на защитата Шкъртел и Сако ми звучи доста добре. Може и аз да съм в заблуда тъй като си признавам, че съм привързан към Шкъртел(доста хора не го харесват). Изпитвам голяма носталгия към всички централни двойки защитници последните години, като започнем с Легендарните Кара и Сами, след това през Шкъртел и Агер и сега си мисля, че следващата подобна сърцеразбиваща двойка поне за 3/4 години може да е Шкъртел и Сако. За Ловрен не казвам нищо, тъй като лично не го харесвам. Не харесвам честите му нелепи избивания на топката или когато направи някой нелеп фаул или колко пъти съм го виждал да си оплита краката когато е с топката. Това, че последните месец, два прави силни мачове не може все още да ми промени мнението. Ако се продаде някой от 3-мата с удоволствие бих искал да видя Маркиньос от Псж.

Десен защитник- За мен Клайн не се представя по очаквания от нас начин. Винаги е някак си незабележим, както в атака така и в защита. Силно се надявам когато Флано оздравее да е новия ни титулярен десен бек, въпреки че се съмнявам след такава тежка контузия да е същия играч като преди.

Левия защитник- Морено и той подобно на Клайн поне за мен не оправдава очакванията ми. Да има проблясъци, но това редуване на силен със слаб мач е просто мъчително .На мнение съм, че ако Гомез беше здрав нещата щаха да изглеждат по доста различен начин. Бил се радвал на този пост, ако започне да се спекулира с Марсело или доста по - малко вероятното Алаба(И двата трансфера са почти неосъществими).

Деф.Халф- Една от позициите на които ни трябва задължително ново попълнение. Колкото и да харесвам Лукас, за мен той не е класата която може да ни помогне да излезем от дупката в която сме. За тази позиция желая 2-ма играча, като и 2-мата са от един отбор. Единия е Матуиди, много бърз и умен футболист. Да не е с най - добрата физика за играч на подобна позиция, но разчита повече на техниката, която има. Другия деф.халф е Верати, за него съм сигурен, че голяма чааст от форума го иска... каквото и да се напише ще е малко.

Халф- И тук ни трябва ново попълнение. Имаме Хендо, Джан, Милнър, Алън. Хендо си остава титуляр, Джан не мисля, че е готов все още, той също много често редува силни със слаби мачове, а Милнър според мен дори Клоп си го гласи за резерва. Алън е аут, кратко и ясно. Перфектното ново попълнение на тази позиция е Крос. Доста го оприличавам по игра на тази на Алонсо. Много добре пази топката, много добри пасове... Мидфилд мечта общо взето, според мен този трансфер е в рамките на възможното особено сега когато се случват тези неща в отбора от Мадрид.

Атк. Халфове и Крила- Имаме толкова много, а в същото време нямаме нищо! Имаме Лалана, които лично не впечатлява особено, абе общо взето всички не впечатляват. Коутиньо е изпаднал в някаква летаргия незнайно защо, Фирмино изобщо не показва това което всички очаквахме, дано му се даде време... Айб не може дори да се доближи до това което беше Рахим за отбора ни. Аз нещата ги виждам така продаваме Лалана и взимаме някой из между Лукас Моура, Гьотце или Алекс Тешейра.

Атака- тук само, ако Стъридж беше здрав щеше да е невероятно просто. Не съм очаквал по - различни неща от Бентеке поне за момента. Ориги нищо няма да кажа, но за мен той е пътник. Иначе в момента нападатели за нас не виждам на пазара, ДА виждам 3-ма, но и 3-мата е невъзможно да ги привлечем Левандовски, Суарес, Агуеро. Затова просто се надявам Стуридж да се отърси от този непрестанен лош късмет или просто всичко му е в главата вече и е невъзможно да се оправи.

Guest electric

Аз се чудя за един Дембеле от шпорите? Сега май е контузен , но иначе по едно време почна да показва солидни представяния.

• 2 weeks later...

Не, че се прихласвам по Арфа, но вижте моля Ви този рейд. Ще доживея ли да видя нещо подобно от Айб, примерно. Харесвам много Джордън! Искам просто да подчертая, колко важно е да си вярваш и да си ментално необременен. Искам да гледам играчите да боравят флуидно и финяшки с топката! Писна ми да гледам каданси смесени с мозъчни пръдни. Ясно ми е, че не може всички да са брилянтни техници, но поне двама-трима да пипат топката по този начин с лекота, удоволствие и фантазия. Все едно да се играе така е фасулска работа...

http://www.givemespo...laika-III-2nded

Гледам снощи Уест Хям за пореден път и се чудя дали няма да е по-добре да тропнем парите на масата за Пайет, отколкото за тоя Тейшейра, без да го подценявам момчето. Просто на Пайет време за адаптация не му трябваше, маже наред, тия от Сити на моменти ги правеше сами да си говорят. Голяма класа е и ще ме е много яд ако не се пробваме за него.

За вратар - Джак Бътланд. Мега стабилния вратар. Че и е млад, англичанин абе прфектен. Супер много спасява, колко сигурни голове е извадил като съм го гледал не е истина. Освен това си е спабилен във въздуха и при центрирания (статични) е звяр. Много ми харесва !

За крило - Дмитри Пайе! Сериозно ебати играча! Тоя прави защитите в ПЛ на нищо. Ужасно добър.

Супер решения за 2та поста според мен.

Guest der Bomber

Аз съм сигурен, че който и да е вратар от 1-ва и 2-ра Бундеслига да вземем, ще е по-добре от оня.

Guest Liverpool-Angel

И аз за Пайе. Изключителен е. 30 милиона за него хиляда пъти по-добре от Мората...

и от Тейшейра

• 2 weeks later...
Guest never back down

Твърдо Фрейзър Форстър . Млад съм и аз поне по добър вратар Англичанин не съм гледал . Джак Бътланд също прави изключително впечатление , но Форстър е като скала . Най-важното стабилен при центриранията и като скала когато се изправят челно срещу него .

Ето това ни трябва . За жалост познавайки Дедо Рой , ще се наложи да гледам Харт на вратата на Англия летоска на еврото . След време обаче съм сигурен , че ще му се наложи да носи вода на Бътланд и Форстър.

Guest Stojkica

Не знам кой олигофрен взе решението да се купи Миноле вместо Форстър, обаче е за уволнявка... ако все още е в клуба.

Guest demons_eye

За крило - Дмитри Пайе! Сериозно ебати играча! Тоя прави защитите в ПЛ на нищо. Ужасно добър.

Супер решения за 2та поста според мен.

Точно с такива анонимници, направили по един силен сезон, е пълен отбора. Идват в Ливърпул и вече нищо не играят. Тоя е на 28 години...ако наистина е добър, нямаше да е в Уест Хям.