Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост morski

За Пайет аз поне не съм много съгласен. Човека си играеше много силно и преди да дойде при чуковете. За можещия няма възраст. Това че е в Уест Хям не го прави слаб, много са малко големите футболисти почнали направо от големите отбори. Въпроса е когато купуваш да виждаш потенциала и да можеш да го развиеш. Ние това не го умеем, или поне много рядко го правим, имам чувството че играем хазартно и ако стане нещо от някой стане.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

За Пайет аз поне не съм много съгласен. Човека си играеше много силно и преди да дойде при чуковете. За можещия няма възраст. Това че е в Уест Хям не го прави слаб, много са малко големите футболисти почнали направо от големите отбори. Въпроса е когато купуваш да виждаш потенциала и да можеш да го развиеш. Ние това не го умеем, или поне много рядко го правим, имам чувството че играем хазартно и ако стане нещо от някой стане.

 

Ха сега де ... на другата страница ти обясняват, че като купуваш от средняци, ставаш средняк...

 

Кийгън е купен от Скънторп. Хюз от Блекпул. Фил Нийл от Нортхямптън. Барнс от Уотфорд. Maшерано от Уест Хям.

 

Не знам вече ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост S+G+

Ха сега де ... на другата страница ти обясняват, че като купуваш от средняци, ставаш средняк...

 

Кийгън е купен от Скънторп. Хюз от Блекпул. Фил Нийл от Нортхямптън. Барнс от Уотфорд. Maшерано от Уест Хям.

 

Не знам вече ...

тва е ,все едно,да се твърди ,че като си роден в центъра на София(Лондон,Париж,Ню Йорк)си най-умен!
Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

Толкова ли имате нужда да се самоизтъквате като си го мерите дори и в темата за мокри сънища?

 

Всеки последвал коментар ще бъде трит, може да се стигне и до наказания за спам.

 

Смятай вече си забранявате и да мечтаете. Тъжно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SpoRtall

Реално много малко качествени футболисти биха искали в момента да дойдат в Ливърпул тъй като искат да надграждат.Един Лаказет бихме могли да привлечем с оглед на представянето на Лион в първенството на Франция.Един Тейшейра също ще направи крачка напред.Футболисти като Бензема и т.н просто няма логика да дойдат в Ливърпул и да скочат от кон на магаре.Най-невралгичния пост за очудване на всички според мен е т.нар халф тип подавач(пример давам с Пянич).Следващ е вратарския пост.Някъде четох че спрягали вратяря на Марсилия за трансфер в Турция.За мен е с около 4 класи по-добър от сегашния ни първи избор и също така няма да струва много пари.Има и други постове за подсилване,но няма да влизам в подробности.

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Както съм казвам, 95% от вратарите от първа и втора Бундеслига бих ги прием с отворени обятия. Сиригу и Ханданович също са много добри варианти.

 

Искам един Гюндоган да видя при нас.

Link to comment
Сподели другаде

Гост petar totuhov

Аз мисля че съвсем реални и постижими цели са Тер Щеген,Матип,Хумелс ако продадем Сако,Тони Кроос лятото Реал М ще го продават,Гюндоган и Обамеянг ако продадем Бентеке и Балотели

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост Scarface

Не знам искам ли ги или не, но искам да ги споделя.

Който гледа Копа Либертадорес ги знае. Има едно трио (цели трима) от Атлетико Насионал - Колумбия.

Препоръчвам само един, не повече, един мач да им гледате и нЕма повервате за кво иде реч.

Три негрилки ама нернормални, по пет-шест души разминават и надбягват. Бият с по 2:0, 3:0 (а може поне по 6-7 да вкарват) , та бият с по толкова малко само щото искат с топката във вратата да влезнат. Имат позиция за стрелба и гол - не, лъжат до края, откачалки.

Обаче техника и скорост, направо килъри.

Само на единия запомням името щот познато Морено, обаче и тримата са жестоки. Не знам как никой не ги е купил. Изглеждат млади де.

Ако има възможност някой да гледа следващият им мач - наслада :), аз не виждам кой ще ги спре. Направо са нередовни , кеф да ти стане. Бахти лудаците :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-Angel

Не знам искам ли ги или не, но искам да ги споделя.

Който гледа Копа Либертадорес ги знае. Има едно трио (цели трима) от Атлетико Насионал - Колумбия.

Препоръчвам само един, не повече, един мач да им гледате и нЕма повервате за кво иде реч.

Три негрилки ама нернормални, по пет-шест души разминават и надбягват. Бият с по 2:0, 3:0 (а може поне по 6-7 да вкарват) , та бият с по толкова малко само щото искат с топката във вратата да влезнат. Имат позиция за стрелба и гол - не, лъжат до края, откачалки.

Обаче техника и скорост, направо килъри.

Само на единия запомням името щот познато Морено, обаче и тримата са жестоки. Не знам как никой не ги е купил. Изглеждат млади де.

Ако има възможност някой да гледа следващият им мач - наслада :), аз не виждам кой ще ги спре. Направо са нередовни , кеф да ти стане. Бахти лудаците :)

 

Морено,Боконегро и Копите / или Копуте/. Довечере посред нощите играят в Монтевидео с Пенярол.

Link to comment
Сподели другаде

Гост StelyO

Искам да видя Тер Щеген, Кроос (Гюндоган) , Готъоце (Иско), Лукаку

Искам да видя и да напускат - Енрике, Алън, Бентеке, Илори, Богдан и Миноле - но той става и за резерва

Link to comment
Сподели другаде

Гост baivan

Морено,Боконегро и Копите / или Копуте/. Довечере посред нощите играят в Монтевидео с Пенярол.

 

2.45 наше време - след още три часа.

Но ако дойде някой от тези, много добри, както ги описва Скар, след един два сезона ще почнат да ги дърпат към Испания. "Дивото зове" :) Затова нека си търсят някой друг трамплин.

 

Предпочитам потомствени европейци до девето коляно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Аз не съм казал да идват, просто кефят, но с маймунджолъците са си по-скоро за испания, но все пак са луди ...... и добри, много добри. Поне за там, в Европа не знам

Link to comment
Сподели другаде

Гост Podlecii

Шо па да не си вземем Дани Агер обратно като свободен агент, а Стиви в треньорския щаб? + Ройс,Джака и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-Angel

Аз не съм казал да идват, просто кефят, но с маймунджолъците са си по-скоро за испания, но все пак са луди ...... и добри, много добри. Поне за там, в Европа не знам

 

Тия наистина са луди! 4 гола вкараха, 14 не вкараха, и още 24 изпуснаха от чупене на стойки. Има много футбол в тези,ама някой трябва да им изправи чемберите!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Виде ли ги ? :) хах ебати ненормалниците.

Правят квото си искат с топка и защитник, че и с вратар.

Как са още там , не знам. Някой като Порто до са да ги е взел за 10-15 милиона накуп :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...