Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост men4o

Ами ко чакате,биите една шайба на Айри и да се качва на Бабелокоптера та у Бразилско с куферот со парете и да ги товари.Нещо полезно да свърши и той преди пенсия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Senzor

Аз пък искам Чалханоглу да дойде. В момента като имаме сет-пийс увисваме като прани гащи. Като се съберат Морено, Хендо, Милнър или Коутиньо и знаеш, че топката отива в публиката. Само за сравнение - Меси и Роналдо имат близо 7% успеваемост от прек свободните, а Чалханоглу над 16%

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenmark

Аз пък искам Чалханоглу да дойде. В момента като имаме сет-пийс увисваме като прани гащи. Като се съберат Морено, Хендо, Милнър или Коутиньо и знаеш, че топката отива в публиката. Само за сравнение - Меси и Роналдо имат близо 7% успеваемост от прек свободните, а Чалханоглу над 16%

Извинявай ,но защо само турски играчи препоръчваш,или поне от това първенство.
Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Чалханоглу играе в Байер Леверкузен, даже май е капитан. Не играе в Турция, ако това имаше предвид.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Senzor

Извинявай ,но защо само турски играчи препоръчваш,или поне от това първенство.

Той е германец, само дето корените са му турски. Но е най-добрия изпълнител на пряк свободни в Европа, а на нас това най-много ни куца в момента

Link to comment
Сподели другаде

Гост W.Hristow LFC

Ще откача направо. Тука се водят някакви супер дискусии.. Искат ми Чанхаучонгу или някой си там резак... Супер е положението просто.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-Angel

Чалханоглу играе в Байер Леверкузен, даже май е капитан. Не играе в Турция, ако това имаше предвид.

Ама играе в националния отбор на Турция !

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

 

Ама играе в националния отбор на Турция !

Е, и? Просто поясних, че Чалханоглу не е от "това първенство", а от Бундеслигата. И какво като е резак? И Джан е резак.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Senzor

Е, и? Просто поясних, че Чалханоглу не е от "това първенство", а от Бундеслигата. И какво като е резак? И Джан е резак.

И Сако е резак?

Link to comment
Сподели другаде

Гост The_GodFather

Няма значение националността и религията, ако един играч е добър. Дори и от Ислямска държава да е, ако е класа, е добре дошъл на Анфийлд.

А Чалханоглу е от тези футболисти, които могат да решат всеки един мач.

Link to comment
Сподели другаде

Гост morski

Тоя Чалханоглу го исках още докато беше при бургерите, правеше огромно впечатление. В момента му искат много пари, изтървахме момента тогава да го вземем. Какъв е няма значение, важното е да я може играта. Не му харесвам понякога апатията която го наляга по време на двубой.

Link to comment
Сподели другаде

Гост G.Lambov

Лично мнение, не ангажирам никой с него. Чета как се оплакваме от прехвалени играчи с по един силен сезон а всички пишат за Марез... Чесно ли го сложиха всички при класните играчи само заради тоя сезон? Според мен ще излезе новия Керъл или Бентеке ако дойде при нас ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

 

Той е германец, само дето корените са му турски. Но е най-добрия изпълнител на пряк свободни в Европа, а на нас това най-много ни куца в момента

Роден е в Германия, но си играе за турския национален отбор. Така или иначе е страхотен футболист, не само на статични положения и според мен е въпрос на време някоя голяма риба да го отмъкне.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Аз пък искам Чалханоглу да дойде. В момента като имаме сет-пийс увисваме като прани гащи. Като се съберат Морено, Хендо, Милнър или Коутиньо и знаеш, че топката отива в публиката. Само за сравнение - Меси и Роналдо имат близо 7% успеваемост от прек свободните, а Чалханоглу над 16%

Абе ти хубаво го искаш, ама тая тема не е за мечти.

След теб има 20 коментара кой ква религия е.

Аре модовете малко!!!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Senzor

Абе ти хубаво го искаш, ама тая тема не е за мечти.

След теб има 20 коментара кой ква религия е.

Аре модовете малко!!!!

Темата е за коментари. Не ми давай напътствия моля те

Link to comment
Сподели другаде

Гост niki 50

Аз,пък искам две крила -дясно и ляво,да не си помисли ,че ми трябват две леви!Изявен голаджия,че пропускаме много положения.Халф от типа на Кроос и да не виждам номер 14,добър вратар!

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

А аз пък не мога да повярвам ,че по време на мача ни с Манго тук се е водела дискусия за Хакан Чалханоглу , за който няма и една кьорава спекулация на всичкото отгоре.

Link to comment
Сподели другаде

Гост zlts

Чалханоглу е едно към едно с Месутката.. Цял мач дупка - не може да си спре топката, а накрая вади мача.. Ако ще е само за преките - не си струва. Аз се надявам много да купим Джака и да вземем като свободен агент Нордвейт, защото това е реално голямата сила на Гладбах - стабилните опорни халфове и съответно нашата голяма слабост. Според мен можем да минем и без нападател през Лятото, просто да се работи по-интензивно с Ориги, Бентеке и Данитата и да се изчистят слабостите. Милнърчето ми изглежда като потенциален ляв бек (по-добър е и в атака, и в защита от Морено). На вратата очаквам някой измежду Оливер Бауманн, Цийлер и Ралф Фаарман. Но да видим какво ще стане.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Темата е за коментари. Не ми давай напътствия моля те

Няма да ти задавам, темата е за коментари на слухове свързани с нас, тоя фес да си видял слух даже да са го свързали с нас ???? Или си говориш само щото ни треа турчин?? Не спираш да ни ги набутваш и рекламираш тия умреляци.

За мечтите има друга тема, не си я видял? Не ме вълнува, тук искам да чета за реални слухове, не мечти

Link to comment
Сподели другаде

Гост genata82

Бих искал да видя следните футболисти в отбора-Тони Крос,Мората,Фостър,Канте. Скромни са ми исканията.Заради войводата от Англия не съм сложил нито един турски футболист, да не ми се скара :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Бъди мил.

 

Абе гледам ги тия Шалке, тоя Матип нарочно седи назад и покрива всички засади, все едно е взел кинти. Иначе гладбах ги убиват, на Шалке вратаря да идва, не го знам кой е, ама ги извади 10 пъти.

И 11 на гладбах малкия, крилото, никак не лош

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...