Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Гост genata82

Аре, аре, почна да ми се подмазваш :)

Така е. Интересно ми е тоя прехваления Гранит Джака играе ли и как се представя.Аз лично не съм му голям фен.Колкото до Матип.....за без пари толкова.
Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Модераторите да отворят тема за похвали и „маазнене„.

По сериозно моля ви се. ;)

Оф....умряха ли слуховете за Гютце,за Гюндоган пък затихнаха много отдавна.

Колкото до Матип .....току що изгледа гола от идеална позиция.Глеедах му две полувремена преди време,мисля,че с Майнц беше едното.....хич,ама хич не ме впечетли,бих казал даже по сериозна дума,разочарован съм.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Играе, ама ганкиното. Всъщност дава ги едни дълги и малко шефската почва да ги навиква. Постоянно ръкомаха.

Хах ебати шанаджиите Шалке, два гола единия авто, другия рикошет

А тоя Матип нищо, са даже нещо падна , удариха го

 

Е тоя на Шалке вратаря ебати тигъра, не му знам името , но кви топки вади.

Наш Монко само може да му се кефи.

Кой им пази на тия - искам го, добър е?

Edited by Scarface
Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Сензорче, наистина е малко тъпичко, като си турчин (очевидно) и да ни вреш в носовете турци или в най-добрия случай играещи в Турция. Все едно ние тука да почнем едни локуми да разтягаме за Гошко Костадинов, Гошко Терзиев (муьхауьхау вярно, че имаше и такива смешки, чак ся се сетих) Веско Минев и Преслав Йорданов... Не, че нещо... просто дразни демонстративния начин по който го правиш. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Senzor

Сензорче, наистина е малко тъпичко, като си турчин (очевидно) и да ни вреш в носовете турци или в най-добрия случай играещи в Турция. Все едно ние тука да почнем едни локуми да разтягаме за Гошко Костадинов, Гошко Терзиев (муьхауьхау вярно, че имаше и такива смешки, чак ся се сетих) Веско Минев и Преслав Йорданов... Не, че нещо... просто дразни демонстративния начин по който го правиш. :)

Aз много други играчи съм предлагал и искам да дойдат. Ама се помни само, когато предложа някой "резак"...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Момчета, кротнете се. Колегата просто каза, че иска да види Чалханоглу в отбора. Въпросният Чалханоглу играе в Леверкузен, дето го гледахме преди нашият мач да започне. Не мисля, че е толкова странно. Аз също харесвам този играч. А ако Сензор е турчин (е и?), то не е и толкова странно да следи по-близо такива футболисти. Съответно да ги споменава, защото ги е наблюдавал. Даже не разбрах защо кривна дискусията и се измести на тая тъпа тема...

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Снощи и аз гледах Шалке - Гладбах , заради Матип и Джака .. пък и Сане за когото също има спекулации .

 

За мен , ако вчера не беше вратаря на Шалке - Ралф Ферман и наш Матип , тия отиваха на 2 цифрен резултат . Покъртително слаба защита от Шалке . Даже коментатора на мача направи констатация по едно време ... Шалке на практика играели само с един централен защитник , защото другия Нойщетер май беше , никога не е на правилното място , нито пък отиграва правилно ситуациите . Матип персонална грешка не го видях да прави . На няколко пъти изнесе добре и спокойно топката , чак стигна до наказателното на другите по едно време . Пресече доста топки , а с тази височина каквото имаше като висока топка го обираше . На мен ми хареса , при все трагичната защита на тези .

 

Сане , малко ми прилича на наш АЙБ. Има техника , ама търчи един такъв малко без акъл и се навира между 2-3 играчи и губи топката . Много рано и той май се е помислил за звезда и в момента с абсолютно нищо не ме впечатлява .

 

И на края Джака . Много силно впечатление ми прави вече 3-4 мач дето му гледам . Тоя крепи целата отбрана зад него . Вчера не можах да му преброя колко топки пресече и колко чисти шпагата направи пред наказателното им поле. Много борбен и умен играч за мен . Не знам как ги е трупал тия червени картони в предишните години , то и в Германия ги дават доста по лесно де , но вчера нито за миг не е направил нещо грубо .

Когато се налага да изнасят топката Гладбах винаги му , я дават на него . Има много добър дълъг пас и винаги гледа да подава напред . За жалост тия Шалке никаква преса не правиха , за да го видя в такава ситуация как ще се справи . На мен този все повече започва да ми харесва и ми се иска да го вземем .

 

Един такъв здрав биткаджия / даже го гледам беше им капитан вчера / който умее и да организира играта , ще ни дойде перфектно .

 

И тоя Ралф Ферман не е за изпускане , ама вчера немаше много центрирания та да му се види нивото в този така важен компонент за нас .

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

---Стъридж-

-Коу--Фирмино--Гьотце-

----Мхитарян/Кроос--

-----Джака--

--Морено--Ловрен-Шкъртел-Клайн?

--------Миноле?----

 

Днес чета из фейса, че Пеп дал наставления Компани да се пуска на пазара. Това ако е вярно би било хубаво нашите да се ослушат.

:champion:

Link to comment
Сподели другаде

Гост SpoRtall

Тимо Хорн от Кьолн на вратата искам!Млад,перспективен,най-вече стабилен немски вратар,национал на всички младежки гарнитури.Джака ще е добър избор в средата. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост thekop

Чета коментарите за Шалкевите играчи и се сещам за едно мое мнение:

 

 

Публикувано от
на 22 February 2016 - 12:01 AM в

Днес засякох изпълненията на Леверкузен-Дортмунд и после гледах Шалке-Щутгарт, за да гледам Матип. Не останах втрещен от класа. В изнасянето спрямо Сако е далеч по-можещ. Обаче има нещо, което забелязах и не ми се понрави много - успешно стои настрана от събитията през по-голямото време.

Вратаря на Шалке (Ферман) обаче спрямо нашичкия убавец е направо майстор - каквото трябваше и можеше да се спаси го спаси. Щутгарт имат един офанзивен по дясното крило , Вернер, който прави впечатление. А Белханда ако играеше в някой средняк от ВЛ тук повечето щяха да въздишат по него.

 

 

Ще уточня за местния шериф, че темата е:

 

Кой играч искате да видите в Ливърпул?

Link to comment
Сподели другаде

Гост HardRedRock

Ще си позволя леко да перифразирам темата за момент - Кой играч искате да видите редовно да играе в Ливърпул? И отговарям веднага - Флано, Оджо, Айб...Под ръководството на Хер Клоп естествено. Мисля, че освен доказани и утвърдени играчи, звезди и кандидат такива, ни трябват и надъхани младоци възпитани в непримиримия дух на клуба. Мечтая за деня в които ще видя новия Кара или новия Стиви. Извинете ме за лекото отклонение.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Чета коментарите за Шалкевите играчи и се сещам за едно мое мнение:

Публикувано от
на 22 February 2016 - 12:01 AM в

Днес засякох изпълненията на Леверкузен-Дортмунд и после гледах Шалке-Щутгарт, за да гледам Матип. Не останах втрещен от класа. В изнасянето спрямо Сако е далеч по-можещ. Обаче има нещо, което забелязах и не ми се понрави много - успешно стои настрана от събитията през по-голямото време.

Вратаря на Шалке (Ферман) обаче спрямо нашичкия убавец е направо майстор - каквото трябваше и можеше да се спаси го спаси. Щутгарт имат един офанзивен по дясното крило , Вернер, който прави впечатление. А Белханда ако играеше в някой средняк от ВЛ тук повечето щяха да въздишат по него.

Ще уточня за местния шериф, че темата е:

Кой играч искате да видите в Ливърпул?

Тва е идеално, горенаписаното от теб през февруари се припокрива напълно с моето мнение от гледането им на САМО един мач (снощи) не хайлатси и ....

Друго обаче да спомена. Доста одавна не съм модератор (или шериф) както ти е угодно, та за тва ще те помоля да не си правиш керията с мен, името ми или поста ми.

Не искам да ти прозвучи заплашително, но ако толкова много ти липсвам с един клик съм "шериф" и те уверявам, че на такива волности ама грам аванта не пускам. Мани ме мене, не ти харесва кво пиша - блокираш и край.

Но не ме ебавай, пич. Недей.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

После всичките тея коментари ще ги преместя и аз не знам къде. В чат примерно. Или ще направя тема да си се джафкате на воля.

 

Едит: последните 10-ина коментара съм ги преместил в Чат. Мислех да направя отделна тема, където да се разправяте така, но всъщност няма да има кой знае какъв ефект. Всеки ще се заяжда в актуалната тема, няма да цитира и да пише в отделна такава. Та в този ред на мисли, давайте ги такива дискусии в Чат-темата поне. И без да се обиждате един друг.

Link to comment
Сподели другаде

Гост El Kombainero

Вместо да местите мнения, вземете махнете оная настройка на форума, дето ни забранява да блокираме г-н чорбаджията.

 

И спирам с офтопика, ако трябва изтрийте и това.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Scarface

Аз одавна се каня да напиша за Митрович.

Абсолютно нагло к*п*ЛЕ. Ние имаме нужда от такъв.

А тоя и вкарва на всичко отгоре и е и биткаджия.

На мен лично ми харесва. Ако не е дебел като цена и изпаднат не е лошо да се пробваме за него.

Като заплата не вярвам да е дебела, но ще върши много работа тоя. И е здрав като бик, много мощен нападател.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Тоя Митрович не беше ли бялото Балотели?

 

Бил му идол, същия номер взел, ала-бала... Също така си беше изкарал рядко малоумен червен картон преди няколко кръга, ако не се лъжа.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Тоя Митрович не беше ли бялото Балотели?

 

Бил му идол, същия номер взел, ала-бала... Също така си беше изкарал рядко малоумен червен картон преди няколко кръга, ако не се лъжа.

Тоя глупак го изгониха в началото на сезона за брутално влизане в центъра на терена при никаква опасност за неговия отбор. Пълен дебил.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Bellamy

Митрович ли да взимаме.Стига бе.Имаме си такова ''копче'' като него,само дето е със десет класи по-добър и по-умен от този.

Дани Ингс се казва...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Podlecii

Митрович ли да взимаме.Стига бе.Имаме си такова ''копче'' като него,само дето е със десет класи по-добър и по-умен от този.

Дани Ингс се казва...

 

Toя страшен голмайстор ако го вземем по-добре да ни закриват....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Niki_bs

Някои ще кажат на тея им изкупихме отбора,но все пак ако зависеше от мен бих се опитал да взема Садио Мане,верно малко си пада "лайненци",но пък ме кефи и дрибъла и скороста която има.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...