Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост s0Ldi3r

Разликата м/у Кличко и Устинов е голяма , но забравяте да отбележите , че и разликата м/у Кубрат и Устинов също бе голяма... :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост L1v3ruS

Браво на кобрата за победата над този 'толуп".За съжаление нашия ще бъде прегазен от Кличко...просто само той се приближава до "истинските" боксьори от близкото минало.Като цяло бокса напоследък е само прегръдки и бутания,тук таме някоя забавена тупалка.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Milanow`25

Браво на кобрата за победата над този 'толуп".За съжаление нашия ще бъде прегазен от Кличко...просто само той се приближава до "истинските" боксьори от близкото минало.Като цяло бокса напоследък е само прегръдки и бутания,тук таме някоя забавена тупалка.

А бе има половин година докато се стигне до бой с Кличко, нищо не се знае. Нашия е в много добра форма в момента и очаквам един зрелищен мач и с надежда нашия да го бие. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост sinner

Кубрат би трябвало да се бие с по-големия брат,нали?Той като гледам има по един мач на година,а и е прехвърлил 40-те години.Като цяло не мисля,че Кличко са толкова непобедими,колкото се опитват да ги изкарат.Не мисля,че и противниците им в последно време са кой знае какво,така че Пулев не е обречен чак толкова.

Като цяло бокса напоследък е само прегръдки и бутания,тук таме някоя забавена тупалка.

:doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост L1v3ruS

Така както всички отписват Кобрата се надявам да победи ..

Всички на това се надяваме ! :)

Кубрат би трябвало да се бие с по-големия брат,нали?Той като гледам има по един мач на година,а и е прехвърлил 40-те години.Като цяло не мисля,че Кличко са толкова непобедими,колкото се опитват да ги изкарат.Не мисля,че и противниците им в последно време са кой знае какво,така че Пулев не е обречен чак толкова.

 

:doubleup:

Напротив,ще се бие някъде след година с Владимир Кличко,който е по-малкия брат и е на 36 години.Поне тази новина е разпространена навсякъде из медийното пространство.
Link to comment
Сподели другаде

Гост SuperSizee

Както казаха някои приятели по нагоре, бокса не е бокс, макар да има някой боксьори като братята Кличко, Флоийд Мейлейдър, Уорд, Мани Паскюал и да не изброявам още.

 

Така нашето момчето се намира на 4-то място в световна ранг листа в категория 91+. Пред него на 3, 2 и 1 място съответно са Адамек, Виталии и Владимир Кличко.

 

Нашия има две титли : едната на европейската боксова, а другата е IBF... Липсват му още 3 титли, а именно тази на интернационалната, световната и супер-световната, които както знаете са при Владимир Кличко и който ще ги защитата отново на 11 ноември тази година.

 

Нашия няма начин да се бие по - рано от края на 2013 началото на 2014 с/у Кличко, защото със сигурност ще му се наложи да защитата поне още веднъж титлата и ще трябва да мине и през поляка, за да застане точно зад тях и да може да ги предизвика публично, иначе няма как да се съгласят.

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder

Както казаха някои приятели по нагоре, бокса не е бокс, макар да има някой боксьори като братята Кличко, Флоийд Мейлейдър, Уорд, Мани Паскюал и да не изброявам още.

....

 

Мани Пискюла и Флойд Молдър от досиетата Х??? :ppp6: :ppp6: :997:

Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...
Гост Fowler23

тоя кличко още колко ще бави мача с Пулев..... ебаси недъгавия спортист.... страх тресе украинеца......

Link to comment
Сподели другаде

Гост JohnToshack

тоя кличко още колко ще бави мача с Пулев..... ебаси недъгавия спортист.... страх тресе украинеца......

Кличко-недъгав спортист...Много интересно мнение.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

тоя кличко още колко ще бави мача с Пулев..... ебаси недъгавия спортист.... страх тресе украинеца......

 

По - скоро много умен спортист, ако се замислиш ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Коко

Не че съм негативист, но Кубрат си мисля че няма да е кой знае какво предизвикателство за Владимир.

Украинеца е с огромно предимство в опита, физиката и техниката като цяло- самата комбинация от тези три фактора говори красноречиво.

При евентуален мач единствения шанс на Кубрат е това, че няма да се прекърши и да му се дава както повечето- според мен ще го натиска постоянно.

Аз лично не мога да се сетя за тактика, която да опонира на тази на Владимир- протяга едната ръка като мерник и ако искаш се приближавай- стоварва удар и до там. Освен с някъв' ъпъркът и то измъчен...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

Кубрат израсна много с последните 3-4 години и в момента продължава да го прави, докато Кличко отдавна е достигнал едно високо ниво и лека по-лека започва да слиза от там, нашето момче има нещо, което Кличко отдавна няма - глад.....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Коко

Кубрат израсна много с последните 3-4 години и в момента продължава да го прави, докато Кличко отдавна е достигнал едно високо ниво и лека по-лека започва да слиза от там, нашето момче има нещо, което Кличко отдавна няма - глад.....

 

Факт- единият се развива, другият вече е достигнал пика на кариерата си.

 

Въпросът е дали това е удачното време за двубой. И дали Кубрат е достигнал момента, в който евентуално може да стори нещо срещу световния N1

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

ще поживеем и ще видим..... опциите са две, Кубрат да го бие и да вдигне победоносно ръце надвил световният номер 1 и да извика "БЪЛГАРИЯ!" или да си свери часовника, че му е нужно още малко, за да се противопостави на световния връх...... на мен лично ми харесва първият сценарий......

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...